Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Leah Clearwather.

Go down 
+9
Kaca Black
Anchyca
Chubica
Rosalie
Reginea
Asteria
Thanatos
Twilight_girl
Clair de Lune
13 posters
AutorPoruka
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 37
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptyFri Mar 19, 2010 11:16 pm

Pisite vase dojmove o starijoj Stehovoj sestri, Lei. Sto vam se svidja kod nje a sto ne?
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 37
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptyWed Mar 24, 2010 5:01 pm

Leah mi je predobra! Onaj dio kad se pridružila Jacobovom čoporu i kad ga je oslovljvala s "moćni Alfa" je jedini dio iz knjige gdje sam se doslovno na glas trgala od smijeha (što ne znaći da se na ostale dijelove nisam smijala u sebi). Ja bih bila zadovoljna i da su ona i Jake ostali skupa, i mislila sam da ce. Onda kada je putila suzu na onom 'sastanku' kada je Bella bila s njima, tako mi je bilo zao. Ono nije ni njoj lako. Jedina cura u coporu, ne moze imati djece, Sam mora non-stop da slusa njene misli i obrnuto.
Na vrh Go down
Twilight_girl
Newborn
Newborn
Twilight_girl


Ime: : Vlasta
Broj komentara : 124
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-30
Age : 30
Mjesto : Zemlja leptirova i medvjeda (Tuzla)

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptyWed Mar 31, 2010 2:56 pm

ona je super :D hahah.. luda cura... žao mi je što joj se sve to tako izdešavalo... mogla je i ona dobit taj neki svoj sretan završetak :)
Na vrh Go down
http://www.biraj.mladi.info/index.php?a=video&status=video_g
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptyFri Apr 16, 2010 1:48 pm

Mogla je da je to htjela SM...A čini se da nije...
Ona je tip onih cura koje teško netko shvaća.Može svakog razumjetii alii drugii nju ne mogu...
Bilo bi super da su ona i Jake skupa.Pašu si po karakteru...

Dobar lik.Drugi najdraži vukodlak!!! Wink
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Asteria
Vampire attack
Vampire attack
Asteria


Ime: : Asteria
Broj komentara : 526
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-12
Mjesto : On the other side of the rainbow

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptyFri Apr 16, 2010 4:18 pm

Leah je jednostavno zakon....ona je prozivjela mnogo toga, njena ljubav se otisnula na njezinu sestričnu...pa to je strasno...kladim se da je jako patila...a onda se i ona pretvori u vuka i sluša Samove misli.....to je jedan od razloga zasto je otisla u Jacobov čopor.....drago mi je da su oni razvili neki poseban odnos i stvarno se nadam da ce se i ona jednom u nekoga utisnuti....da napokon moze zaboraviti Sama....



Citat :
Ona je tip onih cura koje teško netko shvaća.Može svakog razumjetii alii drugii nju ne mogu...

Upravo zato ja nju razumijem i sve sto ona radi i zasto se tako ponasa, jer sam ja takva, potpuno ista i znam kako joj je.
Na vrh Go down
Reginea
Vampire bite you
Vampire bite you
Reginea


Ime: : Klara
Broj komentara : 72
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-15

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptySun Jul 18, 2010 10:33 pm

Kod nje mi se ne sviđa to što nije ni upoznala Bellu nego odma išla govoriti da je ovakva i onakva. I što nema razumjevanja, npr. kada je Jacob bio ozljeđen na kraju. A i nekako mi ju je žao jer je Sam odabrao Emily umjesto nje :(
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 37
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptySun Jul 18, 2010 10:51 pm

Njoj je više stalo do jacoba nego do Belle, naravno, jer je slušala jacobove patnje svakim danom, i naravno da je zbog toga što mu Bella čini, naravno da ju mrzi, to je logično.
Bella vuče Jacoba za nos, a Jacob to ne shvata, ali Leah shvata, i krivo joj je zbog toga bilo, vjerujem u to.
I mislim da se na neki način poispovijećuje sa Jacobom, on je neseretan u ljubavi, kao i ona. I zato toliko mrzi Bellu.
Na vrh Go down
Reginea
Vampire bite you
Vampire bite you
Reginea


Ime: : Klara
Broj komentara : 72
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-15

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptySun Jul 18, 2010 10:56 pm

Naravno, točno. Stvarno vuče ga za nos, tako i u stvarnosti. Ipak su Jake i Leah u čoporu
pa se razumiju. Nije ni čudo kaj ju mrzi.
Na vrh Go down
Rosalie
Kolekcionar
Rosalie


Ime: : Rose; Lana
Broj komentara : 1981
Reputacija : 5
Join date : 2010-04-15
Mjesto : Mystic Falls

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptyMon Jul 19, 2010 10:28 am

Pa, donekle razumem to što je neprijatna prema Beli. Ali onda, sa druge strane, ponaša se kao da na ovom svetu postoji samo ona. Prvo, ceo čopor mora da sluša njenu bol, kao da je jedina ima, a onda, kada Džejkob strada, ona gnjavi ostale rečenicama tipa: ''Mogla sam to i sama'' itd.
Na vrh Go down
http://twilight4ever.niceboard.net
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 37
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptyMon Jul 19, 2010 11:54 am

Ja čisto sumnjam da Leah hoće da ostali slušaju njenu bol i njene patnje, meni je to malo vjerovatno, ali bol koju ona osjeća nije nimalo mala, dapače, prevelika je, i ne može ju sakriti. Nije joj lako što mora biti sa Samom, što mora slušati njegove misli (a svi znamo kada se utisne, da se čitav svijet okrene prema toj djevojci, znači, za Sama je jedino postojala Emily) a jadna Leah to sve mora slušati. Nije joj lako, nimalo. A onda ne može sakriti svoje misli niti ih utišati, poludila bi. Mora misliti, a ne može Sama izbaciti iz misli, još plus mora slušati njegove najveće tajne.. i tako dalje. Leah je povučena, a sigurna sam da takva nije bila dok se nije desilo to što se desilo sa Samom, i nema vjere u ljude, upravo zbog Sama, i zato nikome neće da dopusti da joj pomogne ili nešto uradi za nju, hoće da pokaže da je ona sposobna da to uradi, ako je pati, da nije nesposobna. Još je jedina cura u čoporu.
Ona se osjećala krivom zbog onoga u Eclipse sa Jacobom, sigurna sam i to. Možda je htjela dokazati Jacobu da ona nije nesposobna, vjerujem u to.
Na vrh Go down
Chubica
Eclipse has begun
Eclipse has begun
Chubica


Ime: : Matea
Broj komentara : 738
Reputacija : 1
Join date : 2010-06-28
Age : 28

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptyWed Jul 21, 2010 3:12 pm

Meni je ona cool...jest da je malo gnjavatorica ali mi je super...
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 37
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptyWed Jul 21, 2010 4:30 pm

Po meni nije gnjavatorica, ona samo hoće da dokaže da može nešto uraditi i sama, da ako je cura da nije nesposobna, glupa ili nešto treće. Jeste gruba ponekad, maltretira ostale članove čopora, misli na ono štp većina vukova izbjegava.. ali ona je cura, i nije joj lako, jedina je cura u čopor od.. pa, oduvijek. I ogorčena je svojom sudbinom, žao joj je što je vuk. Vjerovatno nije tako zamišljala ostatak svog života, vjerovatno ga je zamišljala negdje daleko od Sama, a ne zajedno s njim svaki dan. Po meni nije gnjavatorica.
Na vrh Go down
Chubica
Eclipse has begun
Eclipse has begun
Chubica


Ime: : Matea
Broj komentara : 738
Reputacija : 1
Join date : 2010-06-28
Age : 28

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptyWed Jul 21, 2010 4:36 pm

Nije gnjavatorica doslovce! Nego s tim što misli na ono što drugi ne žele misliti i te stvari...
Na vrh Go down
Anchyca
Still human
Still human
Anchyca


Ime: : Ana-Maria
Broj komentara : 34
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-15

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptyThu Jul 22, 2010 10:47 pm

meni je ona kuŁ.. misŁim muči druge sa swojim razmišljanjima a ša je sa Jacobom,Samom i ostaŁima kao da oni ne misŁie na one na koje su se otisnuŁi.. iŁi recimo Jacobowa bol radi Belle.. ona je baš kuŁ.. :D
Na vrh Go down
Kaca Black
Still human
Still human
Kaca Black


Broj komentara : 11
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-12

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptyFri Aug 13, 2010 12:22 am

skroz je OK :)
Na vrh Go down
Kaća1243
Still human
Still human
Kaća1243


Ime: : Katarina
Broj komentara : 37
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-11
Age : 28

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptyFri Aug 13, 2010 1:52 pm

Sviša mi se njena snaga,da sam na njenom mjestu,ne vjerujem da bih izdržala da me dečko kojeg obožavam i koji je mene donedavno obožavao ostavi zbog moje rodice iako to nije bio njegov izbor......a ne volim tu njenu želju da misli o tuđim životima.....no sve u svemu,Sumrak saga ne bi bila Sumrak saga bez takvih likova........
Na vrh Go down
Honey B
Vedad's Honey. 4Eva. <3
Honey B


Ime: : Emma
Broj komentara : 2420
Reputacija : 1
Join date : 2010-05-08
Age : 29
Mjesto : Nowhere

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptyWed Aug 25, 2010 9:30 pm

Malo me nervirala sto je Bellu zadirkivala kad god bi je srela...al ovako srkoz je ok cura..
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptySat Mar 12, 2011 11:57 pm

Ma ne sviđa mi se. Djeluje umišljeno. :S
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
roberta_bg
Vampire bite you
Vampire bite you



Broj komentara : 97
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-09

Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. EmptySun Apr 08, 2012 10:59 pm

Nervirala me jer je sve opterecivala svojim problemima. Pa nije ona jedina koja ih ima xD
Na vrh Go down
Sponsored content





Leah Clearwather. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Leah Clearwather.   Leah Clearwather. Empty

Na vrh Go down
 
Leah Clearwather.
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Seth Clearwather

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Vukodlaci-
Idi na: