Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju'

Go down 
+4
Beatrix
Asteria
Reginea
Athendora
8 posters
AutorPoruka
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' Empty
KomentarNaslov komentara: Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju'   Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' EmptyMon Aug 02, 2010 3:56 pm

Strasti glavnih likova sage 'Sumrak' Edwarda i Belle, kao što je dobro poznato svim fanpirima, razbuktat će se u četvrtom nastavku, 'Praskozorju', a kako Kristen kaže, scene će biti vrlo, vrlo vruće
Robert Pattinson i Kristen Stewart koji su navodno prekinuli vezu koja je od samog početka bila pod povećalom javnosti, snimit će prve scene seksa u sagi 'Sumrak'.

'Situacija između dvoje njih zakuhat će se u četvrtom dijelu. U četvrtom dijelu se sve vrti oko njihove velike ljubavi. Naravno, konačno će se dogoditi i seks budući da će se njih dvoje vjenčati. Sve ide logičnim slijedom jer su njih dvoje sad u braku i imaju dijete. Da, to znači da ćemo konačno spavati skupa', rekla je Kristen (20).

Četvrti nastavak sage 'Sumrak' stiže u kina iduće godine.

Inače, Kristen je priznala da je za potrebe uloge Welcome to the Rileys, vježbala ples u krilu s Robertom Pattinsonom (24).
Rob je bio oduševljen Kristeninim umijećem.

'Robert smatra Kristen najseksi ženom na svijetu, pa kad mu je ponudila da mu pokaže ples u krilu, on nije mogao skriti svoju sreću', rekao je jedan izvor.


Odobrila Lady
Na vrh Go down
Reginea
Vampire bite you
Vampire bite you
Reginea


Ime: : Klara
Broj komentara : 72
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-15

Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju'   Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' EmptyMon Aug 02, 2010 10:41 pm

hahahahahah ajme da mi je to vidjeti. jedva čekam^^

'Robert smatra Kristen najseksi ženom na svijetu, pa kad mu je ponudila da mu pokaže ples u krilu, on nije mogao skriti svoju sreću'

---> hahahaha isuse ne vjerujem >.<
Na vrh Go down
Asteria
Vampire attack
Vampire attack
Asteria


Ime: : Asteria
Broj komentara : 526
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-12
Mjesto : On the other side of the rainbow

Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju'   Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' EmptyTue Aug 03, 2010 11:07 am

Ne mogu dočekat, inače sam si mislila kako je ovaj film napisan baš kao scenarij te da bi mogao bili jako lijepo ekraniziran, nadam se da ga neće upropastiti.
Ovaj je članak pridonio tomu da sve više sumnjam kako će ovo uopće biti flim, kao sedma umjetnost...
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju'   Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' EmptyTue Aug 03, 2010 12:56 pm

Joj.. ja stvarno imama mala očekivanja što se tiče filma.
Osjećam da će se raszočarati. Sama knjiga mi je promašaj, najmanje draga; mogu misliti šta će uraditi s filmom. :/
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Girl in Edward's arms
Fighting for life
Fighting for life
Girl in Edward's arms


Ime: : Lana (:
Broj komentara : 1530
Reputacija : 5
Join date : 2010-03-19
Age : 27
Mjesto : London

Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju'   Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' EmptyTue Aug 03, 2010 1:09 pm

A jooj. Jedva čekam to vidjet. Tu knjigu obožavam i nadam se da film neće biti promašaj.
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju'   Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' EmptyWed Aug 04, 2010 1:24 am

Jedva cekam. Praskozorje mi je najdrazi dio. I bas mi je drago sto je u dva dijela film. Znaci da ce biti bolje napravljen.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju'   Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' EmptyWed Aug 04, 2010 4:21 pm

Hahaha, fuj, meni ce se gaditi gledati Kristen u takvom izdanju. >.<
Na vrh Go down
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju'   Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' EmptyWed Aug 04, 2010 9:19 pm

Clair De Lune (citat):
Hahaha, fuj, meni ce se gaditi gledati Kristen u takvom izdanju. >.<

I meni,vjeruj -.-'
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju'   Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' EmptyMon Aug 16, 2010 7:41 pm

Ne, ja zaista ne znam kako ću ja to gledati. Mislim, Kristen u takvom izdanju >.<
Na vrh Go down
Sponsored content





Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju'   Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju' Empty

Na vrh Go down
 
Vruće scene Roba i Kristen u 'Praskozorju'
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Kristen i Robert proveli 12 sati snimajući vruće scene
» Scene seksa u Praskozorju-da ili ne?
» Selena misli da je Edward zgodniji od Roba
» Pitajte Kristen, Roba i Taylora što god želite
» Taylor Lautner zarađuje više od Roba i Kristen

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Twilight novosti :: Stare novosti.-
Idi na: