Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kristen i Robert uživali na večeri

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Kristen i Robert uživali na večeri Empty
KomentarNaslov komentara: Kristen i Robert uživali na večeri   Kristen i Robert uživali na večeri EmptySat Aug 21, 2010 5:02 pm

Robert Pattinson i Kristen Stewart viđeni su kako objeduju u jednom restoranu kao pravi ljubavni par
Prema zadnjim navodima, filmski par iz sage 'Sumrak' za koji se spekulira da je par i izvan filmskog seta, nedavno je uhvaćen u strasnom poljupcu koji su zabilježili foto objektivi neumornih paparazza. Nakon što su fotke procurile u javnost, Kristen i Robert više nemaju potrebu za skrivanjem od medija. Viđeni su kako uživaju u večeri jednog kanadskog restorana.

Kristen snima novi film 'On the Road' na kanadskom tlu, a društvo joj u stankama između snimanja pravi Robert, nekoliko bliskih prijatelja i velika svita zaštitara.

'Izgledali su veoma sretno. Smijali su se tijekom cijele večeri', izjavio je izvor za medije.

Nedavno se tvrdilo kako Robert i Kristen razmišljaju o napuštanju holivudskog glamura kako bi se što više fokusirali na svoju vezu. Možemo očekivati da će se novopečeni par nakon 'Praskozorja', zadnjeg filma iz sage 'Sumrak', uistinu povući u osamu.
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Kristen i Robert uživali na večeri Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kristen i Robert uživali na večeri   Kristen i Robert uživali na večeri EmptySat Aug 21, 2010 5:03 pm

Ehh.. Ne znam sta da kazem. Osim da mi je srce slomljeno. :( xD
Na vrh Go down
Bella
Newborn
Newborn
Bella


Ime: : Bella Swan
Broj komentara : 250
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-31
Age : 31
Mjesto : in Vampireland

Kristen i Robert uživali na večeri Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kristen i Robert uživali na večeri   Kristen i Robert uživali na večeri EmptyMon Aug 23, 2010 3:00 pm

Nece se povuci ja mislim pa nisu ludi, drago mije sto uzivaju...joooj bice fiesta posle vecere xD
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Kristen i Robert uživali na večeri Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kristen i Robert uživali na večeri   Kristen i Robert uživali na večeri EmptyMon Aug 23, 2010 3:22 pm

Aahh... a nek su. ;(
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Bella
Newborn
Newborn
Bella


Ime: : Bella Swan
Broj komentara : 250
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-31
Age : 31
Mjesto : in Vampireland

Kristen i Robert uživali na večeri Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kristen i Robert uživali na večeri   Kristen i Robert uživali na večeri EmptyMon Aug 23, 2010 7:06 pm

Bea ti i nesto ne volis Kristen ili mi se samo cini :P...pa sta ljudi moraju da uzivaju malo
Na vrh Go down
Lina
Vampire bite you
Vampire bite you
Lina


Ime: : Katalina
Broj komentara : 71
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-15
Age : 28
Mjesto : Zagreb

Kristen i Robert uživali na večeri Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kristen i Robert uživali na večeri   Kristen i Robert uživali na večeri EmptyMon Aug 23, 2010 9:04 pm

ma nema sanse da napuste holivud. pa nisu glupi. mislim da je to samo trac.
ali i da zele napustiti holivud uz nas, obozavatelje je to nemoguce. =D
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Kristen i Robert uživali na večeri Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kristen i Robert uživali na večeri   Kristen i Robert uživali na večeri EmptyMon Aug 23, 2010 9:04 pm

Bella (citat):
Bea ti i nesto ne volis Kristen ili mi se samo cini :P...pa sta ljudi moraju da uzivaju malo

Dobro ti se čini.
Nije mi baš draga. :/
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Sponsored content





Kristen i Robert uživali na večeri Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kristen i Robert uživali na večeri   Kristen i Robert uživali na večeri Empty

Na vrh Go down
 
Kristen i Robert uživali na večeri
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Robert skicira prsten za Kristen
»  Kristen i Robert u strastvenom poljupcu
» Robert bez majice, Kristen u bikiniju
» Kristen i Robert par s najviše stila
» Robert i Kristen razdvojeni na Božić

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Twilight novosti :: Stare novosti.-
Idi na: