Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dakota se boji za svoju budućnost

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Dakota se boji za svoju budućnost Empty
KomentarNaslov komentara: Dakota se boji za svoju budućnost   Dakota se boji za svoju budućnost EmptyMon Aug 30, 2010 6:14 pm

Iako je svi hvale i nazivaju je jednom od najboljih mladih glumica, Dakota Fanning kaže da se ipak boji za svoju karijeru.

Premda je još kao djevojčica zadivila svojim talentom, Dakota (16) je izjavila da se boji da taj uspjeh neće potrajati.

'Znam da je gluma posao kojim se želim baviti cijeli život, ali ipak me strah da sve odjednom ne nestane. Ponekad mislim da uspjeh koji sam godinama gradila može začas nestati. U ovom poslu nikad ne možete biti potpuno sigurni', rekla je Dakota koja se proslavila ulogom u dirljivom filmu 'Ja sam Sam' sa

Seanom Pennom.

Dakota, koja je imala priliku raditi s mnogim poznatim glumcima, kaže da bi u budućnosti voljela surađivati s

Jodie Foster.

'Zbilja joj se divim. Sjajna je glumica i igrala je u bezbroj odličnih filmova', rekla je Dakota te dodala da je zahvalna što je imala sreću naći se na pravim mjestima u pravo vrijeme.



U filmu

The Runaways ponovno je glumila u društvu kolegice iz sage 'Sumrak' Kristen Stewart, s kojom se morala poljubiti pred kamerama.

'Nije mi bilo teško odglumiti taj poljubac jer se u njenom društvu osjećam vrlo ugodno', rekla je Dakota.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Dakota se boji za svoju budućnost Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dakota se boji za svoju budućnost   Dakota se boji za svoju budućnost EmptyMon Aug 30, 2010 9:58 pm

Mislim da se ona nema zašto bojati.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Dakota se boji za svoju budućnost Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dakota se boji za svoju budućnost   Dakota se boji za svoju budućnost EmptyThu Sep 02, 2010 11:49 am

Beatrix (citat):
Mislim da se ona nema zašto bojati.

Totalno se slazem.Ipak je ona pocela glumiti kao dijete
Na vrh Go down
Honey B
Vedad's Honey. 4Eva. <3
Honey B


Ime: : Emma
Broj komentara : 2420
Reputacija : 1
Join date : 2010-05-08
Age : 29
Mjesto : Nowhere

Dakota se boji za svoju budućnost Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dakota se boji za svoju budućnost   Dakota se boji za svoju budućnost EmptyThu Sep 02, 2010 10:44 pm

Dakota razmislja kao zrela osoba a ne kao neka tinejdjerka i zbog toga mislim da ce joj karijera potrajati jos dugo .
Na vrh Go down
Sponsored content





Dakota se boji za svoju budućnost Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dakota se boji za svoju budućnost   Dakota se boji za svoju budućnost Empty

Na vrh Go down
 
Dakota se boji za svoju budućnost
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Kristen se boji za budućnost veze s Robertom
» Robert i Kristen više ne skrivaju svoju ljubav
» Kristen Stewart se boji karaoke pjevanja
» Chat u boji
» Robert se boji obaveza!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Twilight novosti :: Stare novosti.-
Idi na: