Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kristen pohvalila kolege iz sage 'Sumrak'

Go down 
AutorPoruka
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Kristen pohvalila kolege iz sage 'Sumrak' Empty
KomentarNaslov komentara: Kristen pohvalila kolege iz sage 'Sumrak'   Kristen pohvalila kolege iz sage 'Sumrak' EmptyThu Oct 21, 2010 4:20 pm

Kristen pohvalila kolege iz sage 'Sumrak' GetImage
Uvijek pomalo mrzovoljna, zvijezda sage 'Sumrak' pohvalila je kolege s kojima snima popularni serijal prema knjigama Stephenie Meyer


'Snimala sam nekoliko filmova između nastavaka sage 'Sumrak', no uvijek sam sretna kad se vratim na snimanje tog serijala. Nije mi se teško ponovno ufurati u snimanje. Svi smo sjajan tim i odlično se slažemo. Imam sreće što sam dio te nevjerojatne glumačke ekipe', pohvalila je Kristen Stewart svoje kolege.

Dodala je i da se lik Mallory u njezinom novom filmu Welcome to the Rileys jako razlikuje od Belle.

'Dobro je napraviti odmak od sage 'Sumrak', no super se i vratiti među dobro poznata lica', rekla je Kristen. Nedavno je njezine glumačke sposobnosti pohvalila i Jodie Foster s kojom je surađivala u filmu 'Soba panike'.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
 
Kristen pohvalila kolege iz sage 'Sumrak'
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Emmett iz sage 'Sumrak' opet solo
» Jasper iz sage 'Sumrak' u novoj seriji
» Kristen Stewart je dosadio 'Sumrak'
» 'Sumrak' trijumfirao na dodjeli Scream Awardsa
» 'Sumrak' među naj trendovima u 2010. godini

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Twilight novosti :: Stare novosti.-
Idi na: