Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora!

Go down 
+2
Thanatos
Beatrix
6 posters
AutorPoruka
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! Empty
KomentarNaslov komentara: 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora!   'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! EmptyMon Oct 25, 2010 4:26 pm

'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! D1e53db5-0c90-4cf2-bf50-293a6f69ee9f

Pattinson i Kristen nakon 'Twilighta' nisu prihvatili niti jedan glumački angažman, žele razmisliti što dalje.



Slavnom vampirskom ljubavnom paru, Robertu Pattinsonu i Kristen Stewart je dosta!

Oboje su izjavili kako nakon zadnjeg nastavka filma 'The Twilight Saga: Breaking Down' odlaze na godinu dana zasluženog i potrebnog odmora. Vrijeme će im koristiti za putovanja i druženje s prijateljima, a u budućnosti bi po pitanju glume i posla htjeli promijeniti neke stvari.

Naime, cilj im je postići, kako oni kažu, tzv. Johnny Deepov oblik slave. Formula je vrlo jednostavna, glume isključivo kada oni to žele (i sami biraju uloge), a kada osjete vrijeme za odmorom i mirom, onda ne glume.
Trenutno ni Pattinson ni Kristen nakon 'Twilighta' nisu prihvatili niti jedan glumački angažman, ali su rekli da će sve već dogovorene poslove uredno odraditi.

Oboje smatraju kako će im odmak od Hollywooda goditi i prije svega koristiti u njihovoj daljnjoj karijeri i potencijalnoj prekretnici.



Komentar koji sam našla na ovaj članak:
Citat :
dao bog da se sa navedenog odmora ni ne vrate.... svijet ne treba katastrofalne glumce
'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! 469897


Izvor
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora!   'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! EmptyMon Oct 25, 2010 5:50 pm

Lijepo da su si uzeli odmora. Pametno od njih. A komentar 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! Blasting_anim.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Jessica•Rose
Fighting for life
Fighting for life
Jessica•Rose


Ime: : Rouz ; Irma
Broj komentara : 1333
Reputacija : 19
Join date : 2010-08-14
Age : 28
Mjesto : Tu ispred monitora a dje drugo ?

'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora!   'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! EmptyMon Oct 25, 2010 9:07 pm

Thanatos (citat):
Lijepo da su si uzeli odmora. Pametno od njih. A komentar 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! Blasting_anim.

Ehrr. slazem se s tobom -.-
Neki nemaju pametnijeg posla nego da ulaze u takve teme i daju glupe i neadekvatne komentare :/

Inace jaaako mi je drago zbog ovoga :) Fkt su i zasluzili
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora!   'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! EmptyTue Oct 26, 2010 2:38 pm

Joj, jesu.. al opet će mki biti i neobično.

Baš ono žao.. Ne znam šta ću kad svi filmovi završe i sve.. :((
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Melly Cullen
Newborn
Newborn
Melly Cullen


Ime: : Melly Cullen
Broj komentara : 281
Reputacija : 1
Join date : 2010-10-17
Age : 26
Mjesto : negdje u Forksu s Edwardom ♥

'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora!   'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! EmptyTue Oct 26, 2010 7:20 pm

omg...
ja cu plakat kad izadje drugi dio praskozorja...
(da, da luda sam xD)
Na vrh Go down
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora!   'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! EmptyTue Oct 26, 2010 7:22 pm

A neka se malo ljudi odmore
(:
Na vrh Go down
Melly Cullen
Newborn
Newborn
Melly Cullen


Ime: : Melly Cullen
Broj komentara : 281
Reputacija : 1
Join date : 2010-10-17
Age : 26
Mjesto : negdje u Forksu s Edwardom ♥

'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora!   'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! EmptyTue Oct 26, 2010 7:28 pm

ma nek se odmore, al ja cu fkt plakat xD
msm to je kraj sumrakaaaaa :'(
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora!   'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! EmptyTue Oct 26, 2010 11:06 pm

Sumrka će živajti dokle god nam bude u srcima! *uglavnom da jesam, malo melankolična.* 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! 288363
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora!   'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! EmptyWed Oct 27, 2010 12:48 am

Neka idu
Iskerno od kada sam procitala HP nekako sam prestala biti luda za Twi
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora!   'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! EmptyWed Oct 27, 2010 2:25 pm

Thanatos (citat):
Sumrka će živajti dokle god nam bude u srcima! *uglavnom da jesam, malo melankolična.* 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! 288363
:cheers:Tako je!

Dokle god ima nas fanova, bit će i Sumraka .
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora!   'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! EmptyWed Oct 27, 2010 11:51 pm

Athendora (citat):
Neka idu
Iskerno od kada sam procitala HP nekako sam prestala biti luda za Twi

*
'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! 559239 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! 559239 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! 559239

Pa i ja sam pročitala HP i isto ga prevolim, ali Sumrak je i dalje ''u mom srcu'' (ovo ono).
Ne mogu meni knjige zamijeniti jena drugu. Kao prvo, to nisu ni slične priče, a kao drugo
kada nešto zavoliš to ti uvijek ostane u srcu. Meni Sumrak nije samo prolazna faza.

Meni će biti prežao kada se sve to završi. Jer iako to nije ' gotovo ' gotovo, opet je na neki način gotovo. ( Suspect )
Nema više onog iščekivanja, i svega ostalog što dolazi uz to. Sve će se nekako smiriti i više
neće biti toliko novosti kao sada.
Ma već mi se sada plače kada pomislim na to. :S
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Sponsored content





'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora!   'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora! Empty

Na vrh Go down
 
'Vampiri' odlaze na godinu dana zasluženog odmora!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Godinu dana sa Vama!
»  Svakog dana koristim
» Svakog dana koristim
» Vampiri zaradili 7 milijardi dolara u dvije godin

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Twilight novosti :: Stare novosti.-
Idi na: