Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 'Stephenie Meyer nedostaje mašte'

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

'Stephenie Meyer nedostaje mašte' Empty
KomentarNaslov komentara: 'Stephenie Meyer nedostaje mašte'   'Stephenie Meyer nedostaje mašte' EmptyThu Nov 04, 2010 9:05 pm

'Stephenie Meyer nedostaje mašte' GetImage

Svjetski poznata autorica, koja se proslavila knjigama o vampirima ('Vampirske kronike'), u nedavnom intervjuu kritizirala je sagu 'Sumrak' i njezinu autoricu. Naime, Anne smatra da je ideja da vampiri pohađaju srednju školu u najmanju ruku smiješna


'Saga 'Sumrak' se temelji na pomalo glupoj pretpostavci, a to je da besmrtna bića idu u školu. Mislim da je tu riječ o nedostatku mašte. Ali, priznajem, upravo to je donijelo Stephenie ogroman uspjeh. Nevjerojatno mi zvuči ideja da vampiri idu u školu umjesto da putuju po svijetu, u Pariz, Veneciju, Katmandu... Ali, eto, knjige su postigle uspjeh, a djeca koja čitaju knjige sretna su', s ironijom je izjavila Anne.

Istina, takva izjava ne čudi, s obzirom na vampire kakve nam je Anne Rice predstavila u svojim 'Vampirskim kronikama' (naravno, ekranizacija 'Intervjua s vampirom' prva padne na pamet obožavateljima): 'Vampire sam uvijek doživljavala kao metaforu nečeg stranog u nama, kriminalnog, grabežljivog. U stvari sam pisala o mitskim bićima koja predstavljaju našu tamnu stranu. Mi ljudi imamo dvije strane. Jednu koja je u stanju ubiti i ozlijediti druge ljude i drugu kojom volimo, suosjećamo i pomažemo drugima u nevolji.'

Anne je naglasila da ne smijemo zaboraviti da su vampiri samo plodovi naše mašte: 'To su izmišljeni likovi i ne smijemo to zaboraviti. Znam da se neki ljudi previše užive u takve priče, a to nije dobro. U zadnje vrijeme dobivam puno poruka od ljudi koji su užasnuti, jer gledam 'Okus krvi'. Oni misle da je to zla serija koju bi trebalo zabraniti. A ja im samo odgovorim d to nije stvarno i da vampiri ne postoje.'
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

'Stephenie Meyer nedostaje mašte' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 'Stephenie Meyer nedostaje mašte'   'Stephenie Meyer nedostaje mašte' EmptyThu Nov 04, 2010 9:06 pm

Samo nemojte govoriti da je Anna Rice glupa. Oke? Ženska je genijalna. I to je njezino mišljenje.

Postovi s bilo kakvom vrstom omaložavanja biti će izbrisani.
'Stephenie Meyer nedostaje mašte' 288363
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Jessica•Rose
Fighting for life
Fighting for life
Jessica•Rose


Ime: : Rouz ; Irma
Broj komentara : 1333
Reputacija : 19
Join date : 2010-08-14
Age : 28
Mjesto : Tu ispred monitora a dje drugo ?

'Stephenie Meyer nedostaje mašte' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 'Stephenie Meyer nedostaje mašte'   'Stephenie Meyer nedostaje mašte' EmptyThu Nov 04, 2010 9:18 pm

Normalno je da postoje nadmetanja izmedju dvije spisateljice koje pisu na istu temu!
Ta prepucavanja su postala normalna u tom svijetu showbizza :)
A sto se tice toga da je ideja glupa,ja msm potpuno suprotno.
Stephenie je stvorila nove vampire,razlicite od onih koje znamo.
Msm da je bilo potrebno malo promjene jer ponavljenje istih stvari stvaraju monotniju i postaju dosadne :)
Na vrh Go down
Melly Cullen
Newborn
Newborn
Melly Cullen


Ime: : Melly Cullen
Broj komentara : 281
Reputacija : 1
Join date : 2010-10-17
Age : 26
Mjesto : negdje u Forksu s Edwardom ♥

'Stephenie Meyer nedostaje mašte' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 'Stephenie Meyer nedostaje mašte'   'Stephenie Meyer nedostaje mašte' EmptyThu Nov 04, 2010 9:59 pm

slazem se s tobom Irma (ime sam ti vidjela u profilu), stephenie je genijalna, ona je stvorila svijet za koji "nismo znali", njena masta je odlicna, jer niko nije imao ideje kao ona, a ako jeste nije pisao knjige i snimao filmove. Ove knjige su se svidjele mnogim kriticarima, producentima a i publici. Pa zato svi anti-fanovi nek se cuvaju :D Nas fanova ima vise ;D
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

'Stephenie Meyer nedostaje mašte' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 'Stephenie Meyer nedostaje mašte'   'Stephenie Meyer nedostaje mašte' EmptyThu Nov 04, 2010 10:07 pm

Nodudeše morate gledati da je Intervju s vampirom i same Vampirske kronike Anna Rice 90-ih prošlog stoljeća. :D
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

'Stephenie Meyer nedostaje mašte' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 'Stephenie Meyer nedostaje mašte'   'Stephenie Meyer nedostaje mašte' EmptyFri Nov 05, 2010 6:49 pm

O.o
Svi misle da su njegove knjige najbolje,to je logicno.
Meni je vala svejdeno (a tako bi trebalo biti i Steph) sta misle o njenim knjigama.
Ipak su ove knjige zaradile milione.
Na vrh Go down
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

'Stephenie Meyer nedostaje mašte' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 'Stephenie Meyer nedostaje mašte'   'Stephenie Meyer nedostaje mašte' EmptyMon Nov 08, 2010 12:56 pm

Iskreno,Stephanie nedostaje malo maste.
Svaka joj casta za Sumrak sagu , ali Anna je u neku ruku upravu.

Stavarno jeste malo glupo sto su svi OPSJEDNUTI Sumrakom ,
To je super stvar i volim je ali biti opjednut necim sto uopce nepostoji,je malo cudno.

I like Anna ,I like Stephanie.


Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Sponsored content





'Stephenie Meyer nedostaje mašte' Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 'Stephenie Meyer nedostaje mašte'   'Stephenie Meyer nedostaje mašte' Empty

Na vrh Go down
 
'Stephenie Meyer nedostaje mašte'
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Knjige Stephenie Meyer na lomači
» Stephenie Meyer talks about Breaking Dawn
» Stephenie Meyer opet pise o vampirima!
» Stephenie Meyer donirala 1,5 milijuna dolara
» Stephenie Meyer On Set Interview The Twilight Saga: Eclipse

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Twilight novosti :: Stare novosti.-
Idi na: