Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Još jedna nova uloga za Lautnera

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Još jedna nova uloga za Lautnera Empty
KomentarNaslov komentara: Još jedna nova uloga za Lautnera   Još jedna nova uloga za Lautnera EmptySat Dec 11, 2010 11:49 pm

Još jedna nova uloga za Lautnera GetImage

Taylor Lautner, 18-godišnja zvijezda sage 'Sumrak', čini se da postaje jedan od najtraženijih mladih glumaca. Tako je nedavno dobio još jednu filmsku ponudu


Mladi glumac koji u Sumraku igra Jacoba Blacka, prema najnovijim informacijama, pridružit će se filmskoj ekipi u ekranizaciji ZF romana 'Incarceron' autorice Catherine Fisher.

Lautner, čija je karijera eksplodirala nakon pojavljivanja u sagi 'Sumrak', dobio je ulogu Finna, mladića koji je odrastao na Incarceronu, futurističkom zatvorenom društvu, te se zaljubljuje u djevojku koja živi u svom svijetu iz mašte.

Taylor je izjavio da je iznenađen razvojem svoje karijere te da takvo što nije očekivao.

'Prije nego sam dobio ulogu u sagi Sumrak nisam puno znao o knjigama i likovima. Nitko nije očekivao da će to postati toliko veliko. Mislili smo da snimamo filmove samo za fanove sage. Da je netko drugi igrao Jacoba Blacka, bio bi također u središtu pozornosti medija. Ja sam samo imao puno sreće', kaže skromni Taylor, trenutačno u vezi s Lily Collins, kćeri Phila Collinsa.

Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Još jedna nova uloga za Lautnera Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Još jedna nova uloga za Lautnera   Još jedna nova uloga za Lautnera EmptySat Dec 25, 2010 2:11 am

Baš je skroman. xD
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
 
Još jedna nova uloga za Lautnera
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Znao sam na setu 'Pomrčine' lupiti Lautnera po guzi
» Uloga Belle prvo je ponuđena Frances Bean
» Nova frizura Roberta Pattinsona
» Biografija Taylora Lautnera u stripu
» Robert Pattinson protiv Taylora Lautnera

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Twilight novosti :: Stare novosti.-
Idi na: