Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Šum školjke

Go down 
+4
Rosalie
Athendora
Miss Crawford
Clair de Lune
8 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 37
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptyWed Dec 22, 2010 9:07 pm

First topic message reminder :

"Fear of a name increases fear of the thing itself."

'Pedesete godine ovog stoljeća. Očajna vremena za nekoć sretne ljude. Volturi su na vrhuncu moći i ubijaju gdje god stignu. Cullenovi su u Norveškoj, u malom selu pored Osla gdje je sunce rijetko. Sve propada, i čini se da je i život izgubio svoj smisao. Čini se da im nitko ne može pomoći.'




Ukoliko niste shvatili iz uvoda: Volturi žele da im se svi pokore. Čak je i ubijanje u javnosti postala normalna pojava. Cullenovi im i dalje predstavljaju najveći problem. Toga su svjesni, pa se vraćaju u Forks sa Jacobom. Tamo stupaju u kontakt sa ostalim vukodlacima, i ponavlja se ono od prije par godina, razni vampiri se udružuju u borbi protiv Voltura.




BITNO: Izuzetno dobro pazite na točnost, pravopis i gramatiku u rečenici. Vaš post se mora sastojati od minimalno 20 rečenica. Pokušajte biti što maštovitiji i dodavati nove detalje, ali ne time mjenjati tijek priče.

Radnju započinjemo dok se Cullenovi spremaju za povratak u Forks.




Likove, naravno, birate prema likova iz Sumrak Sage. Za prijave je potrebno ispuniti sljedeće:

Ime i prezime:
Dob:
Strana (protiv ili za Volture):
Moć:
Izgled:
Ostalo:


UŽIVAJTE!


Clair de Lune: komentar modifikovan dana: Wed Dec 22, 2010 9:10 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down

AutorPoruka
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySat Jan 08, 2011 6:38 pm

A ja sam ih onda osjetila.
Ja i Jasper smo provjeravali situaciju.
Edward i ostali članovi porodice bili su nedaleko od nas.
Edward mi pročita misli.Dotrča brže od vjetra.

''Šta se dešava ?''
''Tu su.'' - Odgovorila sam kratko nisam mogla pričati
''Idem zvati ostale.''
''Požuri.'' - Samo sam rekla.

Za dva sekunda i ostali su došli.Bili su ne normalno zabrinuti. Jasper me zagli.Istina uživala sam ali sam bila i prestrašena. Dao mi je snage.

''To su Volturi.Jel tako ?''
''Nisu svi.Barem tako mislim.''
''Koliko ih je ?''
''Dvoje ili troje.Sigurno ih nije više.''

Pripremala sam se.Sve su bliže.
Charlise nas je lijepo rasporedio.Ja i Jasper, Emmett i Rosalie, Esme,Edward i on.

''Jane je tu. Bože pomozi nam.'' - rekao je Edward.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 37
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySat Jan 08, 2011 8:03 pm

Nemoćno sam sjedila u sobi oblika pravougla jedva dišeći. Nikada nisam bila klaustrofobična, a pogotovo ne sada kad sam vampirica. Jednostavno, atmosfera mi nije dala disati. Gušila me. Nessie je sjedila pored mene bezbrižno si lakirajući nokte. Najednom sam ustala, pokušavši djelovati kao da idem u šetnju.
Kako sam ulazila sve dublje i dublje u šumu, sve brže i brže sam trčala. Uskoro sam osjetila Edwardov miris, ali pomješan sa hrpom drugih mirisa.
O Bože, nadam se da je sve u redu mislila sam grickajući si usnu tako jako da bi do sada već prokrvarila da nisam besmrtna. Uskoro sam se našla rame uz rame sa Edwardom.
Na vrh Go down
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySat Jan 08, 2011 8:22 pm

''Bella ti si tu ?!''

Čulo se od Jaspera. Svi smo se okrenuli prema njima i u glas rekli njieno ime.
Bilo je to malo smiješno.

''Bella nisi spremna...''
''Jesam i tu sam da bi se borila! Odgovaralo li to vama ili ne!''

Svi smo se tada sa osmijehom pogledali i znali da je spremna.

''Edwarde?''

Nije me čuo.Bio je zamišljen.

''Toliko su blizu da im mogu pročitati misli.''

Onda su se pred nama pojavila dva vampira.Bella ostade bez daha na par sekundi.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 37
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySat Jan 08, 2011 8:29 pm

Bilo je.. Stravično. To je bila prava riječ koja je mogla opisati te dvije minute izlaska na čistinu. Najviše me presravilo njihovo tako profesionalno držanje, bez trunka straha ili opreza. Edward se skamenio, a ja sam mu stisnula ruku jednim okom prateći radnju isspred sebe.
Polako, ali sigurno, napravila sam nevidljivi štit oko svoje porodice. Znala sam da je Jane imala prednost, ali evo joj sad. Nasmiješila sam se sama sebi.
Na vrh Go down
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySat Jan 08, 2011 8:41 pm

Držala sam se pravo,kao da se ničega ne bojim,ako da me ništa ne može iznenaditi,a ustvari bilo me je strah.Sjetila sam se prošle bitke,koliko ih je samo poginulo...Zoe me značajno pogledala,imala sam osječaj kao da očima rekla da krenemo!Stigle smo na čistinu,čekali su nas.Bilo ih je 10-valjda.Osjetila sam kao da je neka neprobojni štit između nas,a tada sam ugledala Bellu kako se napinje da održi štit na mjestu,da ne popusti niti trenutka kako Zoe i ja nebi mogle mučiti Cullenove.Čekala sam Zoe da prva progovori,da kaže bilo šta...
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySat Jan 08, 2011 9:33 pm

Ja nisam nikada odustala. Niti sada.
Pošle smo prema mirisu vampira. Prema skupini vampira.
Svoj poluatomatik sam držala blizu sebe kao i Jane.
Bila je to izdržljiva lavica.
Kimnula sam joj.
Prošla mi je glad. Sada je jedino bilo važno da preživimo.

"Dobro večer.", rekla sam, "nadam se da vas nisam preplašila."

Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySat Jan 08, 2011 10:01 pm

Bella popusti sa štitom.

''Ne, naravno.'' - rekla je Rosalie. Hrabro
''Drago mi je.'' - Rekla je Zoe sa osmijehom
''Nisam vas prije viđala u šumi...vi ste ?''
''Ja sam Zoe a ovo je Jane.''
''Viđali smo se prije ja i Jane.''

Emmett više nije mogao izdržati. Njihova provokaci nas je ubijala.
Krenuo bi u napad ali znao je da je jača od njega.

'Šta vas dvije radite ovdje?'' - Drsko je pitao Edward,nije se to očekivalo od njega. Svi smo čekali odgovor...
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySat Jan 08, 2011 10:06 pm

"No, no gospon", dodala sam posprdno "ništa posebno. Da vas pitam, jeste li ikada preživjeli mjesece ne hraneći se? I da gdje je Charlise? Dugo ga nisam vidjela. Odmah sam znala da je ovo njegova skupini. Osjetim životinjsku krv u vama. A ti..Emmet je li? Smiri se. Prije nego što te ubijem."
"Edward.", Jane je počela, "ništa ne radimo. Samo šećemo gradom. Što ne vidiš?"
"S poluatomaticima?"
"Dragi gospodine Cullen, ne znate koliko ljudi mene želi ubiti."


Gledala su nas s čistim horrorom. Kako sam mogla znati toliko o njima?
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySat Jan 08, 2011 10:15 pm

Edward je drsko pogleda i odgovori;
''Ovo nije grad. Gradom se ne šeće po mraku.''
''Radi što hoćemo. Zašto je tebe uopšte briga?'' - čulo se od Zoe

''Gospođice Zoe, nemate pojma koliko želju imam da vas ubijem sa dužnim poštovanjem.''
''To je tebalo biti smiješno?''
''Da,to je trebalo biti smiješno.''
''O dobro onda. Super šala.''

''Mi smo vegeterijanci. U nama je životinjska krv.'' - rekla sam. Prestrašena na smrt.
''Da, nismo poput vas.''

Jane nije ništa rekla. Nije bila spremna. Ali zato Zoe jeste...
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 37
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySat Jan 08, 2011 10:19 pm

Naježila sam se pomislivši da najgore tek slijedi. Edward me i dalje čvrsto držao za ruku i mogla sam osjetiti da ga to smiruje. U par naleta mi se učinilo da se trza, vjerovatno od bijesa i njihovih misli. Stresla sam se.
Edward je napokon progovorio. 'Nadam se da ovo možemo izbjeći bez borbe'. Njegov glas je odisao strahom, ali ne strahom za sebe, već strahom za svoju porodicu.
Emmett je već bio u fazi režanja i samo je čekao prigod trenutak da skoči na malu Zoe.


Clair de Lune: komentar modifikovan dana: Sat Jan 08, 2011 10:21 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySat Jan 08, 2011 10:20 pm

"Nisam uopće govorila o načinu pregovora. Mene samo zanima jeste li ikada pogledali u vaše korijene? Alice, znaš li zašto su te poslali u ludnicu?"
Pogledala me raširenih očiju.
"I mislila sam. A i pitala sam vas nešto? Gdje je Carlise? Ja i on imam puno neriješenih poslova."

Cullenovi su se ogledali oko sebe, shvaćajući da Carlise nema.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySat Jan 08, 2011 10:31 pm

''A da stari si je petama dao vjetra,zar ne ?'' - upitala sam sarkastično
'' Ma da nema on petlje za ovo,i zar on ne treba biti u penziji ? A ti Edwarde u zatvoru ? '' rekla im je Zoe
Nastao je muk,jedno što se čulo bilo je šuštanje lišća sa obližnjih grana.Udahnula sam,da se smirim i onda sam počela :
''Nismo došli da vas ubijemo,da smo htjeli poveli bi smo sve članove Voltura,došli smo u mali posjet starim prijateljima.
..''
Na vrh Go down
BoyWithOneEye
How can I protect something so perfect without evil?
BoyWithOneEye


Ime: : Tomislav
Broj komentara : 549
Reputacija : 6
Join date : 2010-07-02
Age : 27
Mjesto : London

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySat Jan 08, 2011 11:04 pm

Usred noći zazvonio je telefon. Mislio sam da će se još netko probuditi, pa da se ja neću morati dizati, ali nitko se nije probudio. Htio sam i dalje nastaviti spavati, ali telefon nije prestao zvoniti. Moglo bi se reći da mi je počeo ići na živce. Ustao sam te brzim pogledom pogledao koliko je sati. Bila su četiri sata ujutro, tko bi mogao zvati u ovo doba? Hodao sam mračnim hodnikom do dnevne sobe. Kroz prozore je dopirala mjesečeva svjetlost. Svjetlost je bila dovoljno jaka da se cijela soba mogla jako dobro razaznati, nije bilo potrebno paliti svjetlo. Uzeo sam telefon, koji je cijelo vrijeme svirao, u ruke i javio se...
"Halo?" upitao sam, s druge strane linije čulo se samo užurbano disanje. Nitko nije odgovorio, upitao sam ponovno: "Halo?" Pomislio sam da je ovo neka zezancija te sam htio spustiti slušalicu, ali odjednom se čuo tanak, pomalo prestrašen glasić sa druge strane linije. "Jake", rekla je te sam odmah prepoznao tko je to; bila je to Bella. Pomalo sam bio začuđen što ovako odjednom, nakon dugog vremena, zove. "Bella?" upitao sam. "Da, ja sam. Ovaj... Oprosti što te ovako kasno zovem, kod nas je još uvijek dan, znaš vremenska razlika... No, nije u tome stvar, htjela sam ti reći da se vraćamo u Forks", ostao sam začuđen, nisam znao što bih joj rekao, ponajviše sam bio sretan što ću je ponovno vidjeti, ali pomalo začuđen. "Kako to da se vraćate? Nešto se dogodilo?" upitao sam ju nestrpljivo. "Volturi..." linija se najednom prekinula, nije mi stigla reći do kraja što je htjela. Bio sam u strahu, što ako joj se nešto dogodilo? Kakve sada veze imaju Volturi sa ovime? Trebao sam odgovore, ali ih nisam dobio.
Na vrh Go down
http://twili.forumtwilight.com/
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySat Jan 08, 2011 11:21 pm

"Starim dobrim prijteljima...", nadovezla sam se.
I onda sam osjetila isti smard ili miris kao i u gradu.
Znala sam da će mi Edward pročitati misli ali ipak sam se nagnula prema Jane i šapnula:
"Vukodlak."
"A sada nakon ovog fijaska, jer čini se da jedina osoba koju znam da bi me lijepo pozdravila", nastavila sam se "je odtrčala svojoj ženi ja bi sada htjela 'sna'. Pa do skora, Edward, Bella, Alice, Emmet, Jasper, Rosalie...zagrljaji."

Dale u La-Pushu sam čual zavijanje.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 37
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySat Jan 08, 2011 11:26 pm

*E cure, ajde malo usporite s radnjom. Fali opisa opisa opisa opisa i opisa. Very Happy
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySat Jan 08, 2011 11:46 pm

Ali radnja brzo radi. Ionako ja i Anesa ne može same pisati priču. Falite nam.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 37
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySat Jan 08, 2011 11:55 pm

Evo, uključujem se i ja koliko mogu, imam i drugih obaveza. Nastavljamo s tim da ste vas dvije otišle?

Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySun Jan 09, 2011 12:07 am

Može.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 37
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySun Jan 09, 2011 12:15 am

*Super.

Edwardova vilica je i dalje bila stisnuta, iako su prije par minuta Zoe i Jane nestale iz blizine. Emmett je djelovao razočarano, Rosalie je odahnula, a Alice je gledala u daljinu. I dalje sam držala Edwarda za ruku dok je napeto posmatrao šumu. 'Jesi dobro?' prošapula sam mu na uho. On je odsutno klimnuo glavom.
'Hajde, idemo vidjeti našu kćer, nisam je nikako vidio otkako smo ovdje'. Nasmijao se. Odahnula sam, Edward se napokon opustio. Trčali smo šumom ne osjetivši miris Jane ili Zoe. Zrak mi se odjednom učinio jako svjež i bistar.
Nessie je stojala na trijemu svezane kose u pundžu. Nosila je laganu majicu i obične, jednostavne traperice. Alice bi se sigurno zaprepastila kad bi ju vidjela. Edward i Nessie kratko su se zagrlili. Nakon više sedmica brige i patnje, napokon sam se osjetila ispunjeno. Obitelj mi je bila na okupu i ništa se nije moglo loše dogoditi. Barem za sada. Stresla sam se nadajući se da ću lako izbaciti tu misao iz glave.
'Nessie, draga' počela sam, a ona je podigla svoje velike kestenaste oči ka meni. 'Trebala bi do Jakea, je li u La Pushu?'
Ona je klimnula, ali u očima su joj se pojavila hrpa pitanja. 'Nešto nije uredu?' upitala je ona odjednom.
Nessie, znati ćeš kad bude vrijeme za to' Edward je rekao. Klimnula sam, i krenula prema La Pushu.
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptySun Jan 09, 2011 9:57 pm

Vraćala smo se tihim korakom prema hotelu, cijelo vrijeme ne pričajući.

"Ima li tu negdje nekakva bolnica, da vidim da li mogu uzeti barem vrećicu krvi?"
"Nisam sigurna",odgovorila je Jane, "ali mislim da je jedna u kojoj radi Charlise."
"Štoo?", otegnula sam riječ, "On doktor?"
"Čini se.", Jane je odgovorila slježući ramenima.
"Ajmo vidjeti da li radi.", namignula sam joj i šmugnula u desno prema cesti za bolnicu.

Bolnica je bila mala, bijela i estetičnog izgleda.
Trenutačno nije radila. Naravno kada je bilo oko 23 a u ovom mjestu jako malo dolazi do nesreća. Dosad.

Ugledala sam otvoreni prozor i odmah uhvativši priliku se ušuljala unutra. Mahnula sam Jane da zna gdje sam, jer je izgledala kao da se dvoumi dali da ostane ili da krene za mnom.
Svejedno mi je bilo. Sada mi je samo bila važna krv.

Osjetila su mi se izoštrila, sekund nakon što su osjetila miris krv u sobi do.
Utrčala sam doslovno u sobu i dohvatil frižider s vrećicama krvi.
Ugrabila sam jednu, otrgnula zip i srknula.
Bila je svježa i fina. Lagano mi je klizila niz grlo i bila sam zadovovljna.

"Uh je li fina?", upitao je Charlise.
"Hoćeš?"
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptyMon Jan 10, 2011 5:43 pm

Sjedila sam sa Jasperom u sobi.
Pitala sam se gdje su njih dvije.
Bila sam jako uzrujana i svakog tena sam se sve više plašila da bi mogle nekome nauditi.

"Jasper dušo" pitala sam ga nježno, "koliko je sati?"
"Ja mislim da je... da 17:00 je sati."
"Charlise je već trebao doći kući?"
"Ne, tek mu se završava radna smijena."
"Aham, u redu."

Odahnula sam nakon njegovog odgovora. Ali sam samo odlučila provjeriti.

"Jesper, idem ja njega nazvati."
"U redu ako želiš..."

Nazvala sam poznati broj i čekala odgovor. Dugo sam čekala, ne znam ni sama zašto. Zabrinjavalo me to, zabrinjavale su me njih dvije, sama njihova pojava. Pokušala sam ne dramiti. Nije mi uspijelo. Razmišljala sam dali se on bori s njima,dali je on uopše sa njima? Sve to u nekoliklo sekundi.Javila sam Jasperu.

"Charlise se ne javlja."
"Pa..." zbunjeno je pitao, " niti prvi niti zadnji put."
"Nebi rizikovala."
"U vezi čega?"
"Znaš dobro u vezi čega."
"Njih dvije opet,zar ne?"
"Da, ne mogu se nikako smiriti."
"Alice dušo, previše dramiš."
"Ne ne dramim. Diži se." nastavila sam, "idemo u bolnicu."

I sama sam znala da previše dramim ali nisam smijela rizikovati.
Charlise nebi nikada za nas.

Bili smo na putu. Iako je bilo daleko, jako brzo smo došli.Slagali smo da idemo nekome u posjetu. Željela sam ozlijediti tog Jaspera. Bio je tako smiren! Nije trebao.

Vidjela sam kako ga Zoe gleda.Ušla sam istog trena.

"Alice? Šta ti radiš ovdije? Izađi odmah"
"Nisi se javljao na telefon pa sam pomislila.Da.Nešto nije ur..."

Željela sam nastaviti ali sam osjetila miris ljudske krvi.Jasper dotrča u sobu prije mene. Razvalio je vrata i gurao sve oko sebe a i ja sam.Umalo se nisam poubijala sa Jane i Zoe. Bila je tako sviježa, mirisna, i lijepa.

"Alice stani. Odmah." - čula sam ali nije upalilo.

Charlise me istjerao u drugu sobu, iste sekunde, a Jaspera je morao čak i udarati.One su se samo smijale, bez trunke sažaljenjaOn je ostao. Bojao se da ne dođe obezbjeđenje od te silne buke. Jane i Zoe je istjerao. Teško.
Ne znamo gdje su otišle. U povratku kući Jaspera sam odvela u šumu. Uzela sam i ja ali kontrolisano.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptyMon Jan 10, 2011 10:08 pm

"Naravno da je. To je krv, Charlise. Nešto što nam daje život. Daj mi molim te objasni kako se uspjevaš sazdržati? Ja ne bih mogla."
"Ali jesi.", tiho je odgovorio.
"Da. Mali eksperiment."
"Ili to tvoje tijelo slabi?"

"Slabi? Zoe što? Slabi?", Jane se osšto oglasila s vrata.
"Da. Nismo svi mi toliko besmrtni. Ja, ja-"

Vrata su se širom otvorila. Mala pixie je iskočila iz njih kao tornado i onaj čudan tip Jasper.
Krv je sada već lagano kapala na pod.
Lice male pixie se promjenilo. Žeđ je preplavila njezino lijepo lišce.
Horor joj je bio očit u očima, usta lagano otvorena. Očnjaci su se lagano spuštali niz kutnjake.
"Alice izlazi!", Charlise se zaderao.

Do tada nisam primjetila da se nekontrolirano smijem.
"Ajmo Zoe.", rekla je Jane smješući se,"vrijeme da krenemo. "
"Čekaj da uzmem još jendu vrećicu, još se nisam najela. Do sljedećeg puta Charlise!", zaderala sam se, slušajći svoj glas koji lagano izbljeduje.

Nadam se da je čuo. , pomislila sam, slježući s ramenima i krenuvši s Jane.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptyMon Jan 10, 2011 10:42 pm

Došli smo kući.Jaspera sam uspijela smiriti (jedva).
Bella, Edward i mala Nessie su se vratili iz šetnje.
Bella me upitala;

"Šta se desilo?"
"Šššš. Edward će ti reći."
"Edwarde idemo u sobu."

Sigurna sam da joj je sve rekao. Da ništa nije izostavio.
Raspust se konačno završio.

"Ljudi idemo u školu." nastavila sam, "skoro će 13:00 sati."
"Da, upravu si. Danas je škola."
"Zovi Bellu i Edwarda, krećemo."
"U redu."

Za sekundu su stigli i krenuli smo.
Nismo mnogo pričali ali me Bella čudno gledala.

"Bells, što nije u redu?"
"Ma ništa..samo sam ti gledala frizuru.."

Znam da nije. Situacija se smirila i zaboravila sam na to.
Došli smo u školu i prvi čas nam je bio povjest.
Nismo se mnogo zabavili. Slušam to godinama.
Ali Bella jeste. Činila se zainteresovano.
Poslije smo krenuli na engleski.
Jedva sam čekala da se škola završi. i opet sam mislila na Jane i Zoe...
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Child of Night
Vampire bite you
Vampire bite you
Child of Night


Broj komentara : 74
Reputacija : 2
Join date : 2010-12-26

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptyWed Jan 12, 2011 4:18 pm

Mama je izgledala jako zabrinuto, a ni tata nije izgledao nista bolje. Nakon sto su otisli, raspustila sam kosu svezanu u pundu i usla u kucu. Nesto nije uredu. Osjecala sam to. Napetost je bila u zraku. Nisu valjda Volturi... Ma ne nisu. Znala bih da se nesto i vise sprema. Ovdje se vise nisam osjecala sigurnom, bila sam sama, a i Jake je bio negdje u La Pushu. Uzela sam jaknu sa vjesalice i brzo izasla iz kuce. Pratila sam njihove mirise, i naisla na Jacoba.

'Jake' nasmijala sam se.
Okrenuo se i pogledao u mene zabrinuto.
'Nessie. Sta ti radis ovdje, znas da nije sigurno.'
Nasmijesila sam se.
'Znam, ali niko mi ne govori o cemu se radi.'
'Mozda je tako bolje.'
Pogledala sam ga mrko.
'Ne razumijem zasto svi i dalje na mene gledaju kao na malo dijete.'
'Samo te pokusavam zastiti sto bolje znam. Vjeruj mi.'
'Znam'
Nasmijala sam se
'Jesu li te nasli mama i tata. Trazili su te.'
'Nisam ih vidjeo.'

U tom su i oni dosli.
'Evo ih.'
'Ness, sta radis ovdje.'
'Pa izgleda da sam ga nasla prije vas.'
Mama se jedva nasmijala.
Odvojili su se u stranu i o necemu pricali. Nisam se trudila da slusam.

'Nessie, idemo kuci. Jake, dogovorili smo se.'
Pogledali su se. Nikada nisam vidjela tatu i Jakea da se tako dobro slazu. Ne zalim se na njihov odnos, barem se ne svadaju.
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 EmptyWed Jan 12, 2011 4:33 pm

Dani su prolazili sporo, dosadno i stvarno nisam znala što sam mislila kada sam pristala pomoći Aru. Sve je više dolazilo ljudi i hotel je skoro pa bio pun.
Ja i Jane više nismo imala vremena da razgovoramo o bilo čemu, jer ju je Aro postavio da dočekuje goste.
I previše me je stvari kopkalo. Što je na umu Aru? Što želi započeti?

Nisam željela vjerovati da onaj klan može se obraniti. Premda; prema pričama Jane, dobro su društvo okupili zadnji put kada su se Cullenovi susreli s Volturima.
Htjela sam porazgovarati s Arom.

"Aro?", gurnula sam glavu da provirim niz vrata, ugledavši ga s čašom krv u rukama, naslonjenog u udobnoj stolici. "Mogu li te nešto zamoliti?",zapitala sam ga.
"Je, samo reci."
"Meni je jako dosadno.",potužila sam mu se glasom razmaženog dijeteta.
"A da nešto korsino radiš?", predložio je.

I odjedanput mi je pala ideja.
"Aro? Mogu li se upisati u ovdašnju srednju školu u Forksu? Znaš, to je savršena prilika da špijuniram Cullenova i da se dobro zabavim.", sada sam veće skakala od sreće.
"Savršena ideja Zoe. Kako li se toga nisam prije sjetio?", dodao je s dramatičnim glasom.
"Mogu li te još nešto zamoliti?"
"Pretpostavljam da da."
"Može li Jane sa mnom? Zaposlio si ju tu da se jadna muči. Nije se ni hranila puno. Molim te?"
"No hajde. Budite tri tjedna tamo. Ni više ni manje."
"Hvala ti Aro tako puno!"

Izašla sam iz sobe s dugotrajno neizbrisivm osmijehom na licu.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Sponsored content





Šum školjke - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Šum školjke
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Twilight RPG-
Idi na: