Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)

Go down 
+24
numb4
Jessica•Rose
Angel_one_♥
eŁŁy
Bella19
Chubica
An P. Lautner
BoyWithOneEye
ElenaGilbert
Emma Cullen
Athendora
Rosalie
Nymphadora
Asteria
Nessie
košarkašica
Clair de Lune
StefanaCullenPattinson
Thanatos
Beatrix
Vanessa
Lekača
Girl in Edward's arms
Lady Moonlight
28 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)
Da
Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 I_vote_lcap77%Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 I_vote_rcap
 77% [ 33 ]
Ne
Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 I_vote_lcap23%Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 I_vote_rcap
 23% [ 10 ]
Ukupno glasova : 43
 

AutorPoruka
Lady Moonlight
Administrator
Lady Moonlight


Ime: : L A D Y
Broj komentara : 5833
Reputacija : 13
Join date : 2010-03-18
Age : 29
Mjesto : Anywhere but Home.

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptySun Mar 21, 2010 11:36 pm

First topic message reminder :

znaci, biste li htjeli zivjeti zauvijek(ili makar dok vas netko ne razskomada), piti krv, trcati brzo, imati nadljudsku snagu, neke super moci?
Objasnite zasto
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz

AutorPoruka
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 37
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptySat May 01, 2010 8:21 pm

Beatrix (citat):
jer vampiri više od svega vole KRV.
Najveci razlog zasto mi je to odbojno-vjecno biti zedan/gladan krvi, koliko god se naucila suzdrzavati, nikad to nece prestati.. :/
To meni nije nimalo privlacno.. :/
Na vrh Go down
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptyMon May 03, 2010 4:48 pm

Ni meni najbolje bi bilo da ima neka vrsta vampira koji nemaju potrebu piti krv ali čuda se (ne) događaju
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptyMon May 03, 2010 5:08 pm

Gossip Girl (citat):
da ima neka vrsta vampira koji nemaju potrebu piti krv

Ne postoje ni ovakvi ''normalni'' vampiri, a kamoli ti. xD
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptyMon May 03, 2010 6:00 pm

Iskreno, ja bih se mogla odlučiti samo kad bih bila vampir na nekoliko dana, pa da vidim kako je to. Nešto kao probni rok. Haha.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptyMon May 03, 2010 9:46 pm

marina/diwlja_djevojchica (citat):
Iskreno, ja bih se mogla odlučiti samo kad bih bila vampir na nekoliko dana, pa da vidim kako je to. Nešto kao probni rok. Haha.

Pa i ja bih. Čisto onako da vidim..
Ali nikako za stalno.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 37
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptyMon May 03, 2010 9:54 pm

Pa ja ne znam da li bih mogla trpjeti toliku bol samo radi nekoliko sati.
Jos plus biti novorodjena i ne moci se obuzdati..
Mozda bi mogla poubijati sve ljude koje znam.
Mozda se vise nicega nebi sjecala.
Mozda bi jednostavno izgubila zelju/zaboravila da se vratim u ljudskost..
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptyMon May 03, 2010 10:04 pm

Beatrix (citat):
marina/diwlja_djevojchica (citat):
Iskreno, ja bih se mogla odlučiti samo kad bih bila vampir na nekoliko dana, pa da vidim kako je to. Nešto kao probni rok. Haha.

Pa i ja bih. Čisto onako da vidim..
Ali nikako za stalno.

Pa da, ono da vidimo koliko je jaka ta želja za krvlju, kako je to biti brz, izuzetno snažan. Možda bi neki kada bi probali to i promijenili mišljenje. Nikad se ne zna.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptyTue May 04, 2010 11:31 am

Clair De Lune (citat):
Pa ja ne znam da li bih mogla trpjeti toliku bol samo radi nekoliko sati.
Jos plus biti novorodjena i ne moci se obuzdati..
Mozda bi mogla poubijati sve ljude koje znam.
Mozda se vise nicega nebi sjecala.
Mozda bi jednostavno izgubila zelju/zaboravila da se vratim u ljudskost..

Ta bol bi se na kraju isplatila mislim da bih ja bila sperman na to.
Bella kao novorođena nije bila neobuzdana pa valjda ne bih ni ja
Želja za vračanje u ljudski život...hmm...pa mislim kada bih ja bila vampir možda ne bih imala žrlju za ljudskim živoptom a možda i bi nikada se nezna
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptyTue May 04, 2010 3:17 pm

A ne bih ja voljela biti novorođena.
Nego onaj obični stari vampir, samo za probu. Na ''minut''. xD
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptyTue May 04, 2010 3:19 pm

Beatrix (citat):
A ne bih ja voljela biti novorođena.
Nego onaj obični stari vampir, samo za probu. Na ''minut''. xD


E baš tako. Ne novorođena.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Emma Cullen
Still human
Still human
Emma Cullen


Ime: : Ivana - Ive
Broj komentara : 44
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-04
Age : 34
Mjesto : U glupom Kragujevcu... :-(

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptyMon Jun 07, 2010 1:20 am

Naravno da bih htela...Prvo ne bih morala da jedem, spavam, živela bih večno, bila bih brza, lepa...Ma sve mi se sviđa kod vampira...
Na vrh Go down
ElenaGilbert
Newborn
Newborn
ElenaGilbert


Ime: : Teuta
Broj komentara : 220
Reputacija : 1
Join date : 2010-06-30
Age : 27
Mjesto : Croatia

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptyWed Jun 30, 2010 8:10 pm

Ne nebih voljela biti vampir. Njih oduvjek smatram čudovištima i bez obzira na super moči i brzinu,snagu i beskrajan život nebih voljela biti vampir i prodati svoju dušu.
Vampiri za mene predstavljaju strah, tajne, smrt bez obzira na vječni život.
Vjčni život bio bi mi katastrofa iz razloga:
1. što bi za samo par desetlječa svi koji poznajem bili mrtvi
2.Bilo bi mi neizmjerno dosadno iako bi bilo ludnica vidjeti kako će sve izgledati za nekih 100 godina
3.Stalno bih se morala seliti da ljudi ne primjete da ne starim
Meni je jedan ljudski život sasvim dovoljan jer vjerujem uvječni život poslje smrti
također nebi voljela piti krv nedužnih ljudi ili životinja.
Jedan ljudski život je sasvim dovoljan za biti sretan samo se trebamo snaći. Cjeli ljuski život s prijateljima,obitelji i voljenom osobom je dakako bolje nego cjela vječnost borenja sa žeđu, ubijanja nedužnih trčkaranja po šumi...

tako da ja zaista nebih voljela biti vampir(volim sumrak sagu i vampire no na papiru i
filmovima sasvim su dovoljni)
Na vrh Go down
BoyWithOneEye
How can I protect something so perfect without evil?
BoyWithOneEye


Ime: : Tomislav
Broj komentara : 549
Reputacija : 6
Join date : 2010-07-02
Age : 27
Mjesto : London

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 1:47 am

Da.

Zato što bih dugo živio i imao bih puno vremena za putovanje svijetom i istraživanje, a i bojim se starosti i smrti. :|
Na vrh Go down
http://twili.forumtwilight.com/
An P. Lautner
Vampire bite you
Vampire bite you
An P. Lautner


Ime: : Anamarija
Broj komentara : 95
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-29
Age : 28
Mjesto : St

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptyTue Jul 06, 2010 12:02 pm

Ne.

To nije normalan život, a i manje ga cijeniš.
Imaš mnogo vremena, ono prolazi, ali za tebe to ne vrijedi.
Vi kažete da bi htjeli to vrijeme iskoristiti za putovanja, istraživanja, ciljeve svoje neke...
Svi mi imamo neki san.
I svi mi želimo taj naš san učiniti stvarnim.
Vi kažete da bi u beskonačnosti imali vremena za snove.
Ali u beskonačnosti, samo zamislite to vrijeme...samo zamislite i vidjet ćete da nema smisla.
Nema smisla u stoljećima, tisućljećima...Nema smisla jer nema kraja.
A ovako, dok je naš život možda samo djelić nečega većega, i dok ga još uvijek cijenimo, ostvarenje našeg sna, cilja, može nas učiniti ponosnima.VELIKIMA.
iako nije savršen,i s boli i srećom, i s patnjom i radosti...
...Cijenim život.
...Volim život.


A ljepota, snaga, brzina...Sve je to samo vanjština.
Na vrh Go down
Chubica
Eclipse has begun
Eclipse has begun
Chubica


Ime: : Matea
Broj komentara : 738
Reputacija : 1
Join date : 2010-06-28
Age : 28

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptyTue Jul 06, 2010 12:28 pm

ja bi...pokušala bi se pripremiti poput belle i to je to...mislim da bih mogla to podnijeti...
Na vrh Go down
Bella19
Still human
Still human



Ime: : Doris
Broj komentara : 1
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-10
Age : 32

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptySun Jul 11, 2010 12:03 am

Definitiwno DA!!!!


Wink))



Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptySun Jul 11, 2010 12:21 am

Bella19 (citat):
Definitiwno DA!!!!

Kao što vidiš u prvom postu, potrebno je objašnjenje.

Lady Moonlight (citat):
znaci, biste li htjeli zivjeti zauvijek(ili makar dok vas netko ne razskomada), piti krv, trcati brzo, imati nadljudsku snagu, neke super moci?
Objasnite zasto

Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
eŁŁy
Still human
Still human
eŁŁy


Ime: : Elizabet
Broj komentara : 32
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-11
Age : 31

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptyThu Jul 22, 2010 4:42 pm

da. Vampiri su mi fascinantni. I to ne zbog sumrak sage, vec i prije sam ih obozavala. Nekako su mi ne znam kak da to opisem, ali one njihove oci, izgled, kad pricaju nacin na koji pricaju, jednostavno aaaaaaaaaa.. obozavam ih!! hearts
Na vrh Go down
Angel_one_♥
Still human
Still human
Angel_one_♥


Broj komentara : 20
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-30

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptyFri Jul 30, 2010 8:17 pm

NE
Ne volim vampire,i nikad se ne bi ODREKLA ovakvog zivota ;P
Na vrh Go down
Jessica•Rose
Fighting for life
Fighting for life
Jessica•Rose


Ime: : Rouz ; Irma
Broj komentara : 1333
Reputacija : 19
Join date : 2010-08-14
Age : 28
Mjesto : Tu ispred monitora a dje drugo ?

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptySat Aug 14, 2010 10:12 pm

ne jer ne zelim zivjeti vjecno .. :D
Na vrh Go down
numb4
Still human
Still human



Broj komentara : 1
Reputacija : 0
Join date : 2011-08-07

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptySun Aug 07, 2011 5:45 am

ne ne ne ne ne trazite to kako napravit ce te najvecu gresku u zivotu kunem vam se. . . .ne pokusavajte da postanete nesto nije to tako kako se cini, biti besmrtan a sta kada umru svi do kojih vam je stalo sta svi mislite da ce osoba koju volite momak ili djevojka ostati s vama cijelu vjecnost nee nece ljubav je moguca do kraja zivota ali ne i nakon smrti posto srce ne kuca pokusavate se ubiti ali nemozete nikako nema efekta sta kog cinili ostane vam samo da se krijete izlazite nocu lutate hranite se diskoteke ludnica niko ne skonta sta ste jer su svi pijani ili drogirani i sta vam je ostalo od zivota nista, nema sta ne bi uradili ili dali da vam se vrati samo 5 minuta pravog zivota sa svima koje ste voljeli samo 5 minuta ali to je proslo prije 150 godina i ne sjecate se svojih bliznjih mrzite sebe zbog toga u sta ste se pretvorili. . . . molim vas izvucite nesto korisno iz ovoga. . . .nemojte biti naivni da je razmislite. . . .
Na vrh Go down
slatka_princess
Still human
Still human
slatka_princess


Ime: : Jelen@
Broj komentara : 27
Reputacija : 0
Join date : 2011-04-07
Age : 27

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptySun Oct 30, 2011 6:11 pm

Pa da...
Tko ne bi htjeo biti savršen ???

Ali opet, gubiš mogućnost planiranja obitelji u budućnosti, svoju toplinu, ne možeš jesti ništa osim krvi ( ni pizzu, ni piti colu[You must be registered and logged in to see this image.] - u prijevodu NIŠTA osim krvi ).
Najviše bi htjela biti kao Nessie, ona ima dobre osobine od vampira i od čovjeka.
Na vrh Go down
Martina makica
Still human
Still human



Ime: : Martina
Broj komentara : 2
Reputacija : 0
Join date : 2011-12-10
Age : 39
Mjesto : Beograd

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptySat Dec 10, 2011 1:36 am

Iskreno ja bih vise volela da budem sa vampirom u vezi nego da ja budem vampir! Jer sve ima svoje mane i vrline! Kad si vampir extra je sto mozes da vidis u mraku,trcis PREBRZO,mozes da kotrolises tudje misli(valjda),veoma si jak\jaka. ALi onda si osudjen da gledas kako ti svi tvoji dragi umiru,a ti ostajes i moras da nastavis dalje sa zivotom.
A razlog zasto bi volela da budem sa vampirom u vezi jeste zato sto se oni sigurno teze uklapaju sto se tice drustva jer sigurno imaju napade da kazem 'besnila' zbog krvi pa brzo postanu CUDNI! Ali oni kad se zaljube sigurno se promene. Jer osoba sa kojom provode vreme cini ih manje hladnom,jako vole tu osobu i cuvaju je!!! :)))
Na vrh Go down
Martina makica
Still human
Still human



Ime: : Martina
Broj komentara : 2
Reputacija : 0
Join date : 2011-12-10
Age : 39
Mjesto : Beograd

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptySat Dec 10, 2011 1:53 am

Jel vampiri uopste postoje? Ja sam bas surfovala po netu i pronasla svasta ali svuda pise kako nema dokaza o njihovom postojanju ali opet... sa juga i istoka Srbije mogu se cuti razne price.
Najgore od svega sto sam procitala je prica o kraljici Madjarske Erdzenet rodjake Rumunskog Vladara Drakula. Ona je verovala da krv podmladjuje pa je naredjivala sluskinjama da skinu svu svoju odecu. Zatim su bacene u kavez sa bodljama koji se nalazio iznad kade u kojoj je lezala i kupala se u krvi kraljica Erdzenet! pale
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 EmptyThu Dec 22, 2011 3:01 pm

Pa naravno da vampiri ne postoje, to su samo priče..
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Sponsored content





Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Da li biste htjeli postati vukodlak?
» Robert želi postati redatelj
» Da li si ti potajno vampir?
» Da li si ti potajno vampir?
» Vampir ili vukodlak

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Ankete-
Idi na: