Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ROBERT PATTINSON: Ne volim snimati scene seksa

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Lady Moonlight
Administrator
Lady Moonlight


Ime: : L A D Y
Broj komentara : 5833
Reputacija : 13
Join date : 2010-03-18
Age : 29
Mjesto : Anywhere but Home.

ROBERT PATTINSON: Ne volim snimati scene seksa  Empty
KomentarNaslov komentara: ROBERT PATTINSON: Ne volim snimati scene seksa    ROBERT PATTINSON: Ne volim snimati scene seksa  EmptySat Jan 22, 2011 2:43 am

ROBERT PATTINSON: Ne volim snimati scene seksa  GetImage


Zvijezda sage 'Sumrak' otkrila je da se ne osjeća nimalo ugodno kad mora snimati scene seksa


Zgodni Robert Pattinson (24) je ispričao da mu nije bilo nimalo ugodno snimati vruće scene na setu Praskozorja.


'Zbilja je čudno snimati takve scene dok te gleda cijela filmska ekipa. Trebalo mi je dosta da se opustim. To je bilo čudno iskustvo', rekao je Rob koji je scene s medenog mjeseca s partnericom Kristen Stewart (20), kako se pričalo, snimao i po 12 sati dnevno.



Atraktivni Britanac, na kojega je oko, između ostalih, bacila Jennfer Aniston (41), iznenadio je mnoge na dodjeli Zlatnih globusa novom, crvenkastom bojom kose. Učinio je to zbog uloge u novom filmu 'Water for Elephants'.



'Da, morao sam napraviti odmak od Edwarda. Mislim da je to dobrodošla promjena', kazao je Pattinson.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

ROBERT PATTINSON: Ne volim snimati scene seksa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ROBERT PATTINSON: Ne volim snimati scene seksa    ROBERT PATTINSON: Ne volim snimati scene seksa  EmptySat Jan 22, 2011 2:49 am

Ma laže sigurno :D
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Jessica•Rose
Fighting for life
Fighting for life
Jessica•Rose


Ime: : Rouz ; Irma
Broj komentara : 1333
Reputacija : 19
Join date : 2010-08-14
Age : 28
Mjesto : Tu ispred monitora a dje drugo ?

ROBERT PATTINSON: Ne volim snimati scene seksa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ROBERT PATTINSON: Ne volim snimati scene seksa    ROBERT PATTINSON: Ne volim snimati scene seksa  EmptyTue Jan 25, 2011 7:53 pm

Ijao puno ih je snimio :D
Na vrh Go down
Sponsored content





ROBERT PATTINSON: Ne volim snimati scene seksa  Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ROBERT PATTINSON: Ne volim snimati scene seksa    ROBERT PATTINSON: Ne volim snimati scene seksa  Empty

Na vrh Go down
 
ROBERT PATTINSON: Ne volim snimati scene seksa
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Scene seksa u Praskozorju-da ili ne?
» Robert Pattinson je prezgodan
» Moj drugi Robert Pattinson...
» Robert Pattinson najljepsi!
» Robert Pattinson on Ellen

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Twilight novosti :: Stare novosti.-
Idi na: