Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Snimao je film sa slomljenim rebrom?!

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Rosalie
Kolekcionar
Rosalie


Ime: : Rose; Lana
Broj komentara : 1981
Reputacija : 5
Join date : 2010-04-15
Mjesto : Mystic Falls

Snimao je film sa slomljenim rebrom?! Empty
KomentarNaslov komentara: Snimao je film sa slomljenim rebrom?!   Snimao je film sa slomljenim rebrom?! EmptyTue Apr 05, 2011 5:20 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jackson Rathbone, najpoznatiji po ulozi Jaspera Halea iz filmske sage 'Sumrak', tek je sada priznao kroz kakve je muke prolazio prilikom snimanja jednog dijela 'Praskozorja'
Naime, Jackson je zatajio svima da ima slomljeno rebro te je usprkos velikim bolovima snimio scene za 'Praskozorje'. Učinio je to jer nije želio da za neke od scena producenti koriste dublere ili kaskadere.

'Upravo sam se vratio iz Vancouvera gdje sam snimao scene za 'Praskozorje'. Imam malu tajnu koju ću vam reći: snimao sam sa slomljenim rebrom i usprkos tome odglumio sam sve scene. Nisam želio ništa reći produkcijskoj kući jer sam se bojao da će uzeti kaskadere umjesto mene. Imao sam povez preko rebara i sve snimio, ali s mnogo boli, ako razumijete što vam govorim', rekao je Jackson u jednom intervjuu.
Na vrh Go down
http://twilight4ever.niceboard.net
TeamSwitzerland
Between life and death
Between life and death
TeamSwitzerland


Ime: : Sandra
Broj komentara : 2327
Reputacija : 12
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Mjesto : Pod tušem, pjevam [čitaj: derem se xD]

Snimao je film sa slomljenim rebrom?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Snimao je film sa slomljenim rebrom?!   Snimao je film sa slomljenim rebrom?! EmptyTue Apr 05, 2011 5:40 pm

Auch. Dobro da nije slomijo tijekom Eclipsea. Kako bi onda odglumio borbu i sve to? Jacksona ne može zamijeniti nikakav dubler. evil
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Snimao je film sa slomljenim rebrom?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Snimao je film sa slomljenim rebrom?!   Snimao je film sa slomljenim rebrom?! EmptyTue Apr 05, 2011 6:43 pm

Aaaa duša.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Jadničak
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
roberta_bg
Vampire bite you
Vampire bite you



Broj komentara : 97
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-09

Snimao je film sa slomljenim rebrom?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Snimao je film sa slomljenim rebrom?!   Snimao je film sa slomljenim rebrom?! EmptyMon Apr 09, 2012 12:33 am

Svaka mu cast ^^
Na vrh Go down
Sponsored content





Snimao je film sa slomljenim rebrom?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Snimao je film sa slomljenim rebrom?!   Snimao je film sa slomljenim rebrom?! Empty

Na vrh Go down
 
Snimao je film sa slomljenim rebrom?!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Twilight - film
» Eclipse - Film
» Najbolje uradjen film?
» Uskoro i film o Bree Tanner
»  Eclipse nominovan za Najbolji Fanatsy Film

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Twilight novosti-
Idi na: