Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Denali koven.

Go down 
+7
Thanatos
Nymphadora
Athendora
Twilight_girl
Lekača
Girl in Edward's arms
Clair de Lune
11 posters
AutorPoruka
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Denali koven. Empty
KomentarNaslov komentara: Denali koven.   Denali koven. EmptyFri Mar 19, 2010 4:39 pm

Dakle, ovdje raspravljajte o sestrama Tanyji, Irini i Katrini te o španjolcima Carmen i Elazaru. Kakvim ih zamisljate? Sto mislite o njima?
Na vrh Go down
Girl in Edward's arms
Fighting for life
Fighting for life
Girl in Edward's arms


Ime: : Lana (:
Broj komentara : 1530
Reputacija : 5
Join date : 2010-03-19
Age : 27
Mjesto : London

Denali koven. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Denali koven.   Denali koven. EmptyTue Mar 23, 2010 6:18 pm

Mislim da su ok..ali onad kad su i Cullenovi zvali a oni nisu došli zbog vukodlaka to im jedno zamjeram. Jer vukodlaci su stali između njih.
Na vrh Go down
Lekača
Vampire bite you
Vampire bite you
Lekača


Broj komentara : 59
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-23
Age : 27
Mjesto : In my dreams,in Hollywood

Denali koven. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Denali koven.   Denali koven. EmptyTue Mar 23, 2010 6:36 pm

Ne volim ih....nemama razloga
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Denali koven. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Denali koven.   Denali koven. EmptyTue Mar 23, 2010 9:11 pm

Ja nisam bas neki njihov veliki ljubitelj. Tanya zamisljam nekako previse lukavu, zavodnicku. Sto se tice Irine, na neki je nacin i opravdavam. Zivot je nije mazio, izgubila je majku radi besmrtnog djeteta. To ju je jako povrijedilo.
Cate, Carmen i Eleazar se ne spominju previse u knjizi, tako da nemam nikakvo misljenje o njima.
Na vrh Go down
Twilight_girl
Newborn
Newborn
Twilight_girl


Ime: : Vlasta
Broj komentara : 124
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-30
Age : 30
Mjesto : Zemlja leptirova i medvjeda (Tuzla)

Denali koven. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Denali koven.   Denali koven. EmptyTue Mar 30, 2010 11:18 pm

žao mi je Irine... bila je bijesna... Tanya... e za nju mislim da je cool osoba... pa mislim zar vi ne bi pokušali da zavedete Edwarda :D onako lijepog :D hihihi.... ostali su mi ok... nemam neko posebno mišljenje... cool su :D
Na vrh Go down
http://www.biraj.mladi.info/index.php?a=video&status=video_g
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Denali koven. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Denali koven.   Denali koven. EmptyFri Apr 02, 2010 7:59 pm

Onako su mi,ono ne pominju se puno u knjizi pa mi je malo teško odlučivati o njima..
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Denali koven. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Denali koven.   Denali koven. EmptySun Apr 04, 2010 2:36 pm

Tanya mi se ne svida,jer sam dobila dojam da je u jednom dijelu knjige htjela rastaviti Edwarda i Bellu.Bilo joj je krivo jer ona nije na Bellinom mjestu.Irine mi je zao.Prvo je izgubila majku zbog besmrtnog djeteta,a onda i Laurenta zbog vukodlaka.I onda kada je vidjela da se Bella igra sa besmrtnim djetetom(ona je mislila da je Nessi besmrtna) i druzi s vukodlakom,pa sto je trebala napraviti?I ja bih napravila isto sto je i ona,ali eto nazalost to ju je kostalo zivota.Za Carmen i Eleazara nemam neko misljenje jer se ne spominju puno u knjizi.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Denali koven. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Denali koven.   Denali koven. EmptyThu Apr 15, 2010 10:34 pm

marina/diwlja_djevojchica (citat):
Tanya mi se ne svida,jer sam dobila dojam da je u jednom dijelu knjige htjela rastaviti Edwarda i Bellu.Bilo joj je krivo jer ona nije na Bellinom mjestu.Irine mi je zao.Prvo je izgubila majku zbog besmrtnog djeteta,a onda i Laurenta zbog vukodlaka.I onda kada je vidjela da se Bella igra sa besmrtnim djetetom(ona je mislila da je Nessi besmrtna) i druzi s vukodlakom,pa sto je trebala napraviti?I ja bih napravila isto sto je i ona,ali eto nazalost to ju je kostalo zivota.Za Carmen i Eleazara nemam neko misljenje jer se ne spominju puno u knjizi.

U svemu se slažem s tobom samo još moram dodati za Carmen i Elezara.
Sviđa mi se kako u BD odmah prihvaćaju Nessie i tepaju joj i maz i paze ju...Njima bi dobro došlo dijete...
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Denali koven. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Denali koven.   Denali koven. EmptyThu Apr 15, 2010 10:40 pm

Swells (citat):
marina/diwlja_djevojchica (citat):
Tanya mi se ne svida,jer sam dobila dojam da je u jednom dijelu knjige htjela rastaviti Edwarda i Bellu.Bilo joj je krivo jer ona nije na Bellinom mjestu.Irine mi je zao.Prvo je izgubila majku zbog besmrtnog djeteta,a onda i Laurenta zbog vukodlaka.I onda kada je vidjela da se Bella igra sa besmrtnim djetetom(ona je mislila da je Nessi besmrtna) i druzi s vukodlakom,pa sto je trebala napraviti?I ja bih napravila isto sto je i ona,ali eto nazalost to ju je kostalo zivota.Za Carmen i Eleazara nemam neko misljenje jer se ne spominju puno u knjizi.

U svemu se slažem s tobom samo još moram dodati za Carmen i Elezara.
Sviđa mi se kako u BD odmah prihvaćaju Nessie i tepaju joj i maz i paze ju...Njima bi dobro došlo dijete...



Slazem se.Mozda ne bi bilo tako savršeno kao Renesmee,ali eto.:D
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Denali koven. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Denali koven.   Denali koven. EmptyFri Apr 16, 2010 1:39 pm

Msm neko normalno dijete a ne neko čudovištance...hah
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Denali koven. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Denali koven.   Denali koven. EmptyMon Jul 26, 2010 8:12 pm

Swells (citat):
Msm neko normalno dijete a ne neko čudovištance...hah

Da moram se sloziti sa tobom.
Na vrh Go down
Andrea Radić
Still human
Still human



Ime: : Andrea Rathbone
Broj komentara : 19
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-15
Age : 36
Mjesto : with Jackson!!, California

Denali koven. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Denali koven.   Denali koven. EmptySun Aug 15, 2010 8:49 pm

sve sam komentirala, pa moram i njih. Bezveze su mi!
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Denali koven. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Denali koven.   Denali koven. EmptySat Mar 12, 2011 10:43 pm

Zašto bezveze ? :O Obrazloži. :)
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
TeamSwitzerland
Between life and death
Between life and death
TeamSwitzerland


Ime: : Sandra
Broj komentara : 2327
Reputacija : 12
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Mjesto : Pod tušem, pjevam [čitaj: derem se xD]

Denali koven. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Denali koven.   Denali koven. EmptyMon Apr 04, 2011 9:09 pm

O.K. su mi. Tanya mi djeluje kao neka draga cura, Cate mi ima super dar. Irinu zamišljam kao najosjetljiviju od njih. Da ju je majčina smrt pogodila, a onda još i Laurent... Carmen i Elezar su mi onako... dobri ljudi, sigurno, samo što se ne zna dovoljno o njima da bih mogla ulaziti u dublju raspravu.
Na vrh Go down
Rosalie
Kolekcionar
Rosalie


Ime: : Rose; Lana
Broj komentara : 1981
Reputacija : 5
Join date : 2010-04-15
Mjesto : Mystic Falls

Denali koven. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Denali koven.   Denali koven. EmptyMon Apr 04, 2011 9:16 pm

Ne dopadaju mi se. Pogotovo u Eclipseu, kada nisu hteli da pomognu Cullenovima i vukodlacima u borbi, jer je Irina bila zaljubljena u Laurenta a vukodlaci su ga ubili. U stvari je Laurent blago rečeno bio jako podmukao.
Na vrh Go down
http://twilight4ever.niceboard.net
TeamSwitzerland
Between life and death
Between life and death
TeamSwitzerland


Ime: : Sandra
Broj komentara : 2327
Reputacija : 12
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Mjesto : Pod tušem, pjevam [čitaj: derem se xD]

Denali koven. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Denali koven.   Denali koven. EmptyMon Apr 04, 2011 9:19 pm

Pa zamisli da im jesu pomogli? Irina bi se poslije vjerojatno osijećala izdano...
Na vrh Go down
besoin d'amour.♥
Dizajner
besoin d'amour.♥


Ime: : Leicaaaaa <3
Broj komentara : 64
Reputacija : 1
Join date : 2011-04-09
Age : 26
Mjesto : In hell,xD

Denali koven. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Denali koven.   Denali koven. EmptySat Apr 09, 2011 7:23 pm

Isrekno,ja nisu mi simpaticni,i Tanyu zamisljam kao neku ruznu vampirku,a ne kao lijepu,xD
Na vrh Go down
Sponsored content





Denali koven. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Denali koven.   Denali koven. Empty

Na vrh Go down
 
Denali koven.
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Denali koven je odabran za BD.
» Najbolji koven
» Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Vampiri-
Idi na: