Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ljubav ?

Go down 
+10
Jessica•Rose
Anamaria
Nymphadora
Girl in Edward's arms
Beatrix
RobSten 4ever
Asteria
cullen girl
Athendora
Clair de Lune
14 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyMon Apr 12, 2010 10:04 pm

Da li vjerujete u ljubav? Jeste li ikada dozivjeli takvu? Zelite li? Sta je svrha ljubavi? Povezujete li ljubav i seks?

Tema i rasprava o ljubavi.
Na vrh Go down
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyTue Apr 13, 2010 12:57 pm

Ljubav ti je kao kada se upiškiš,svi to vide samo ti osječaš toplinu.Ovo mi je preextra rečenica,u ljubav na prvi pogled vjerujem iako mi se takva nikada nije desila.Ofc da povezujem ljubav i seks ako se ljudi voli nemam ništa protiv ali one avanture tj. seks za jedu noć to mi je grozno ne razumijen zašto se ljudi u to upuštaju.
Na vrh Go down
cullen girl
Fighting for life
Fighting for life
cullen girl


Ime: : aDNa
Broj komentara : 1256
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-30
Age : 26

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyTue Apr 13, 2010 1:06 pm

ljubav je nesto sto se desi i sto ne mozemo promjeniti kao sto svi kazu "srce ne moze da bira"jednostavno se to desi,to je kod mene rijetko da se zaljubim i traje max sedmicu,ljubav povezuje mnoge stvari evo neki citati
"Bolje je mrziti jer se iz mrznje radja ljubav,ali tesko je voljeti jer se iz ljubavi radja mrznja"
"LJubav je kada ti neko pokloni lizalo koje je veliko kao tvoja glava"
Na vrh Go down
Asteria
Vampire attack
Vampire attack
Asteria


Ime: : Asteria
Broj komentara : 526
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-12
Mjesto : On the other side of the rainbow

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyTue Apr 13, 2010 4:20 pm

Ljubav je iluzija u mozgu jer je mozak srediste misli, i svega ostaloga, a kada netko kaze da te voli iz dubine srca to je metafora, jer je srce organ koji sluzi za pumpanje srca i odrzavanje krvotoka, a sve te pojave, mrznja,ljubav ili slicno su u mozgu.
Da vas pitam, sto je mrznja?
Po meni je to suprotnost ljubavi, pa da li ona postoji, naravno da da, isto je pitanje da li ljubav postoji, i opet je isti odgovor, ali to je sve u nasem mozgu, jer mi smo cudna bica, nemamo duhovne privrzenosti prema nekome, nemamo nista na nekoj visoj bazi od same koristi, jer iako to vecina ljudi ne zeli priznati, ljuci vole onu osobu od koje imaju neke koristi, bila ta korist materijalna pa se natjeraju da zavole nekog ili je ta korist takva, da se neki ljudi ne osjecaju cijelo pez te druge osobe, tj. nekima ljudima fali osjecaja i kada u nekoj osobi nadu osjecaje koji im nedostaju zavole tu osobu, jer im ona pruza ono sto oni sami nisu. Mi smo zivotinje, tj. nastali smo od njih, tako da ako vas ista zanima ili vam nije jasno u vezi ovog promotrite zivotinje, one se udvaraju jedno drugome i traze partnera povoljnog za rasplod i odrzavanje vrste, nije li to sto i ljudi rade?
A ako cemo o ljubavi govoriti knjizevno, ona postoji u svim oblicima svuda oko nas, iako ja zastupam znanstvenu stranu.
A i jos nista ne mozemo zasigurno znati jer jos tajne ljudskog mozga nisu otkrivene.

Sto se tice tih testova ljubavi, slazem se s tim, ali potpuno zaboraviti, blokirati misli i osjecaje iz tog "tamnog razdoblja" nije u redu, i pri tome mislim da to nije zdravo za bellinu psihu, jer ako bi ja sada blokirala nesto lose i tako stalno, u meni bi postojala druga osoba kojoj je to sve lose poznato i koja zeli osvetu i postala bi podvojena licnost. Zato treba naci nesto, neki hobi i tu iskaliti sav svoj bjes.

Znam da se mnogo ljudi ne slaze sa mojim misljenjem, ali kao sto sam rekla to je moje misljenje.Iako bih zbilja htjela osjetiti ljubav, ali mislim da mi ona nije naklonjena.
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyTue Apr 13, 2010 8:45 pm

Full dobar post, Karla! zagrljaj Obozavam citati tvoje postove. :$$$

Da, slazem se s tobom. U svim dijelovima osim u onom dijelu da smo mi zivotinje. Mi imamo razum, mozemo razlikovati dobro i lose, dok zivotinje to ne mogu. Ali da ne idem u off dalje.

Po meni postoji raznih vrsta ljubavi, da li je to ljubav prema osobi suprotnog spola, prema prijatelju, prema sportu, drzavi... Svi smo mi na forumu vecinom jako mladi, npr. meni sa 12 godina, ja dozivjela ljubav nisam. Barem ne onu pravu. Naravno, ima tu simpatija, kao sto svi mi imamo...
Ali, sta nas ustvari privlaci prema toj osobi? Kako znamo da je volimo? To su pitanja na koja ne mogu odgovoriti. Gdje se ustvari nalazi ta nasa ljubav? Zasto ju osjecamo? Ni na to ne mogu odgovoriti. Evo sad uzimam primjer; imam prijatelja kojeg obozavam, jednostavno ne znam sta bi radila bez njega, ali nemam neki poseban razlog zasto ga volim. Dok npr. osobe s kojima sam se druzila vise od sedam godina, nikad nisam ni volila. Sad smo se kao prestale druziti, ali nimalo mi nije zao. Sto mi je jako cudno, imala sam osjecaj da ne mogu bez tih cura.

Mrznja. Emocija suprotna ljubavi. Sta nas zapravo tjera da mrzimo neke osobe? Njihovi postupci?
To da je ljubav iluzija, potpuno se slazem. Jer, covjek vjerovatno ne moze zivjeti kao kamen, bez emocija, pa mozak ili sto vec stvara iluziju svih emocija. Tako i ljubavi
Na vrh Go down
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyWed Apr 14, 2010 7:30 pm

Ljubav je rat u kojima nema poginulih ali ima tesko povredenih...

Nije ljubav kad su skupa dvoje ni kad se slatke usne spoje,ljubav je tezina srca koja boli zato ostaj vjeran onom ko te voli.

One koje volimo često
izgubimo,
retko ili nikad se ne zaljubimo.
Sve što posle dođe, bjegstvo je od krize....
Samo jednom se voli, ostalo su reprize....
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyWed Apr 14, 2010 8:49 pm

Normalno da nisam niti je pokušavam pronaći jer mi je tek 12 godina, a uostalom ne vjerujem da nešto takvo postoji iz jednostavnog razloga što mi možemo vjerovati da smo je našli, a onda u drugom trenu pronaći nekog novog težiti nečemu jačemu i shvatiti da samo pogriješili što se tiče ove prve osobe, a nikad ne znaš hoće li ti se to ponoviti i sa drugom osobom. Poanta uvijek nam se može dogoditi da nađemo osobe koje ćemo voljeti još više prema tome ne vjerujem da ta jedna istinska prava ljubav postoji
Ne znam dali ste ovo skontali, ali loše mi ide danas izražavanje , sorry.
Na vrh Go down
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyThu Apr 15, 2010 2:01 pm

Ja sam te skontala :D
Ljubav ne tražim jer mi je 12 godina mislim da ću je tražiti kada budem imala oko 20 godina,ali ovako ne.One dječije ljubavi su mi simpa (kao danas na generalnoj neka djeca 1 razred drže se za ruke).
Na vrh Go down
cullen girl
Fighting for life
Fighting for life
cullen girl


Ime: : aDNa
Broj komentara : 1256
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-30
Age : 26

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyFri Apr 16, 2010 5:35 pm

i meni su jako slatke te djecije ljubavi ja imam jednu sliku kako su se djecak i djevojcica poljubili ona je imala vjencanicu a on odjelo kako slatko
Na vrh Go down
Asteria
Vampire attack
Vampire attack
Asteria


Ime: : Asteria
Broj komentara : 526
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-12
Mjesto : On the other side of the rainbow

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptySat Apr 17, 2010 6:04 pm

@cullen girl: znas to je pomalo bolesno, tako djeca obucena u vjencanicu i odjelo i da se vjencaju, to nekima je slatko ali i bolesno, jer tako mala djeca su pre mala za takve gluposti, ali mi se cini da su oni jedeini koji znaju sto je ljubav i prijateljstvo
Na vrh Go down
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptySun Apr 18, 2010 2:39 pm

I meni je to bolsno također ono imaju 6-7 god a u vjenčanici iju :D
Na vrh Go down
RobSten 4ever
Eclipse has begun
Eclipse has begun
RobSten 4ever


Ime: : Marina
Broj komentara : 878
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-23
Age : 26

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptySun Apr 18, 2010 6:46 pm

Nisam nikada doživaljela ljubav, ne onu pravu. Imam tek 12 godina meni je to prerano da doživim ljubav. Mrzim ono avantura na jednu noć, to mi je bolesno. Ili ono u vezi s nekim dečkom samo iz fore.. U mom razredu ima takvih cura.. pa budu po dva ili tri sata s dečkom u vezi pa mu daju nogu.. Ali dobro da ne idem u off.. Vjerujem u ljubav na prvi pogled.. Ja neznam kako ću znati da je to prava ljubav.. kako ću se osjećati.. Jedno mi je jedino sigurno ljubav je misterija..
Na vrh Go down
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyMon Apr 19, 2010 9:37 am

Wow ova zadnja rečenica ti je ful dobra
Jedno mi je jedino sigurno ljubav je misterija..
Naravno da je ljubav za sve nas misterija,možeš ti imati 12 ili 20 godina ali će ti ljubav uvijek biti misterija........<3
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyMon Apr 19, 2010 2:36 pm

Ceeekaj, znaci, ako dozivis ljubav, ako se zaljubis, kako ce onda ljubav biti misterija? Ne razumijem te.
Jer, ako nesto otkrijemo, u ovoj raspravi je to ljubav, kako ce onda ona za nas biti misterija? Jer, misterija je samo ono sto ne otkrijemo.. Ako otkrijemo ljubav, to vise nije misterija.
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyMon Apr 19, 2010 3:22 pm

Mislim da ljubav nije misterija.
Sretni su oni koji ju pronađu. Nadam se da ću jednog dana biti ta sretnica, i da ću pronaći svoju pravu ljubav.
I da će se meni jednom pokazati sve tajne koje ljubav skriva. Osjećam kao da sam sada slijepa, ali kada osjetim tu ljubav da ću progledati. To jest malo suprotno od onog što većina misli; da kada smo zaljubljeni, da nosimo ružičaste naočale, da ne vidimo stvari jasno...
Ali ja mislim da ću uz tu neku pravu osobu, bolju polovicu, srodnu dušu, nazovite to kako hoćete, da ću uz tu osobu ja biti ja. Da će to biti netko uz koga ću ja biti bolja osoba.
Ja jednostavno vjerujem. Ovo jest pomalo sanjarski i romantični stvav. Možda nije realan, možda je. Ali briga me; ja imam 16 godina, i nitko me ne može sprijećiti da sanjarim.

Još nisam doživjela ljubav. Želim i nadam se da hoću. Postoje razlike između zaljubljenosti i ljubavi. Mnogi misle da je to isto, ali po meni nije. Zaljubljenost je trenutna u poređenju s ljubavi koja može trajati cijeli život. Zaljubljenost je i površna, a ljubav je najdublja veza koja se može imati.
Ljubav nije tu da nas zabavi, da nam uljepšava, poboljšava život, ona je tu da nas poboljšava. Kada volimo, zadovoljni smo i sretni. Ispunjeni, osjećaš da imaš ono nešto..

Što se tiče ljubavi i seksa, meni su te dvije stvari jako povezane. Danas mnogima nije tako, ali seks je za mene prije svega jedan jako emotivni i osobni čin. Nešto vrlo privatno između dvoje ljudi koji se vole. I moram biti jaako sigurna, i poznavati tu osobu jako dobro, voliti ju prije svega, da bih se odlučila na takvo što.



Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Girl in Edward's arms
Fighting for life
Fighting for life
Girl in Edward's arms


Ime: : Lana (:
Broj komentara : 1530
Reputacija : 5
Join date : 2010-03-19
Age : 27
Mjesto : London

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyMon Apr 19, 2010 5:24 pm

Silvermist (citat):
Ljubav je iluzija u mozgu jer je mozak srediste misli, i svega ostaloga, a kada netko kaze da te voli iz dubine srca to je metafora, jer je srce organ koji sluzi za pumpanje srca i odrzavanje krvotoka, a sve te pojave, mrznja,ljubav ili slicno su u mozgu.

S ovim djelom se ne slažem jer ako je ljubav u mozgu zašto onda mene boli sve oko trbuha i prsnog koša kada me netko povrijedi ili kada prekinem s dečkom.
Ljubav je misterija to je sigurno.Ljubav je nešto jednostavno.I svatko zna voljeti.Prava ljubav postoji. Samo što treba vremena da ju netko otkrije. Jer kad bi ljubav dolazila iz mozga onda bi ljubav bili samo navika a ne osječaj.I onda preva ljubav nebi imala smisla.Jer bi bila ništa drugo nego navika.

Evo jedno citata:
"Ljubav je strpljiva, ljubav je dobrostiva,ljubav ne zavidi, ne hvata se, ne oholi se. Nije neprostojna, ne traži svoje, ne razdražuje se, zaboravlja i prašta zlo;ne raduje se nepravdi, a raduje se istini. Sve ispričava, sve vjeruje, svemu se nada, sve podnosi"
Na vrh Go down
cullen girl
Fighting for life
Fighting for life
cullen girl


Ime: : aDNa
Broj komentara : 1256
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-30
Age : 26

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyMon Apr 19, 2010 6:47 pm

ljubav i mrznju djeli samo jedna tanka linija,nesto sto mrzim je to kada neko nekog voli i ta osoba se prema toj osobi koja ju voli ponasa kao prema robu naredjuje joj da mora to uraditi kako bi dokazala da je voli ,znaci mrzim te lazne"dokaze"ljubavi,glupo mi je to kada neko na takav nacin trazi da mu dokazes da ga volis poslie nekog vremena kada shvatis sta ti je ta osoba ucinila vec si na korak prema tome da je zamrzis
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyThu Apr 29, 2010 11:53 pm

Ljubav je blagoslov i blago onome tko nađe ''tu'' pravu ljubav. Čitala sam prijašnje postove i vidjela sam da je nekim curama prerano za ljubav, imaju 12 godina, s tim se slažem, to je prerano za onu pravu ljubav. Kada sam ja imala 12 godina moji stavovi o ljubavi su bili potpuno drukčiji nego što su sada. Kao prvo nisam mogla zamisliti da bih se ja mogla zajubiti u dečka koji je podosta stariji od mene, to mi je bilo nepomljivo, nezamislivo. Zgrožala sam se od same pomisli na to ( da to tako kažem). Mislila sam se da se meni to neće nikada dogoditi, da ja to neću dopustiti. Mislila sam kako ću se udati za vršnjaka i biti s njim sretna do kraja života (bajka). A sada je potpuno druga priča, jer trenutno sam zaljubljena u starijeg dečka i sada mi se to ne gadi. Ne mogu nipošto reći da sam ja u te dvije, dvije i pol godine puno odrasla, ali sam se puno promijenila. Shvatila neke stvari. Ljubav nije bajka. Ne mogu svi pronaći svog Edwarda ili svoju Bellu i biti sretni. Mnogi pate u ljubavi i to je ona loša strana zaljubljenosti. Ljudi se sve više i više mjenjaju. Brakovi se raspadaju, a zašto? Kada se ljubav jednom nađe treba ju čuvati, a ne dopustiti da nestane, jer kao što sam već rekla (napisala) ljubav je blagoslov. Voljela bih doživjeti pravu ljubav, onu istinsku, jer mislim da je to najljepši osjećaj što može biti. Povezujem ljubav i seks. Nešto najgluplje mi je seks za jednu noć. Što je to uopće? Još sam mlada da bih ja mogla nešto pametno reći o tome, ali mislim da ako želimo doživjeti onaj pravi osjećaj tijekom seksa, da to treba biti s voljenom osobom,a ne s prvim dečkom/curom koji/koja naiđe! I da, vjerujem u ljubav na prvi pogled.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Anamaria
Newborn
Newborn
Anamaria


Ime: : Anabells
Broj komentara : 112
Reputacija : -1
Join date : 2010-06-22
Age : 27
Mjesto : U wc-u,jedem cokoladu :D

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyTue Jun 22, 2010 11:03 pm

Khmm ljubav ??
Paa nevjerujem vam ja u to 95 % brakova je danas iz interesa tako da i ne bas..Mozda zacopanost kod nas tinejdzera,ali ljubav bas i ne.Seks i ljubav se nepovezuju nikako jedino da ih u toj vezi povezuje samo seks.Nevjerujem da cu dozivit neku pravu ljubav,ali nije da to nebi htjela . Wink
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyWed Jun 23, 2010 1:40 pm

Anamaria (citat):
...
Pa zacopanost ta sigurno postoji, ali to nije ljubav. I ne može se mjeriti s ljubavlju.
Samo, nisam te baš razumjela; ti kažeš da ljubav i seks nisu povezani. Ja mislim da svakako jesu.
Oni koji prakticiraju seks bez ljubavi zapravo su jako usamljeni i na taj način tragaju za ljubavi.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Anamaria
Newborn
Newborn
Anamaria


Ime: : Anabells
Broj komentara : 112
Reputacija : -1
Join date : 2010-06-22
Age : 27
Mjesto : U wc-u,jedem cokoladu :D

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyWed Jun 23, 2010 9:42 pm

Pa je ima tu istine i u mom i u tvom misljenju. Tragaju za ljubavi koju nikad nece pronac :/ to je meni tuzno!! Danas moras imat jako puno srece da imas nekog tko te voli osim mame :P .A to sto se tice ljubavi i seksa moze biti povezana samo u onih 5 % brakova :D,all bas i nije to nesto veliko!!
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptySun Jun 27, 2010 12:18 pm


Ni ja ne vjerujem da su ljubav i seks bas povezani. Seks je izvor zadovoljstva, ti mozes upraznjavati seks s nekim a ne moras biti zaljubljen u njega.
Slazem se sa Anamariom, postoji zacopanost, kod nas, tinedjera, ali sad sumnjam da su to neke velike ljubavi.
Zeljubis se mozda jednom, ili dva puta u zivotu. Kad si spreman dati zivot za drugu osobu, ehh, to je onda ljubav. I tada ti nije potreban seks. Bitno je samo da si ti uz tu osobu.
Barem tako ja to dozivljavam.
Na vrh Go down
Jessica•Rose
Fighting for life
Fighting for life
Jessica•Rose


Ime: : Rouz ; Irma
Broj komentara : 1333
Reputacija : 19
Join date : 2010-08-14
Age : 28
Mjesto : Tu ispred monitora a dje drugo ?

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptySat Aug 14, 2010 11:52 pm

jao evo sad sam htjela da pisem kako je ljubav divna kad sam osjetila razocarenje :(
zato nemam volje da pisem nista xD
Na vrh Go down
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyTue Aug 24, 2010 9:20 pm

Ljubav je zapravo lijepa dok ne osjetite razocaranje..
Danas vrlo rijetko naidete na onu pravu ljubav.
Zapravo malo ljudi i vjeruje u to. .
A hug is like a boomerang - you get it back right away.
Ovo mi je nesto najdrazeee!!
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Bokssha
Newborn
Newborn
Bokssha


Ime: : Bojana
Broj komentara : 136
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-24
Age : 36
Mjesto : Beograd

Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? EmptyTue Aug 24, 2010 9:42 pm

Verujem u ljubav kao i u to da nema veze sa sexom...

Ljubav je povezanost nekoliko jakih osecanja , kao sto su poverenje , prijateljstvo ,
radost kada si sa nekim , ispunjenost , pozrtvovanost...i tako dalje...

Nisam je jos dozivela u punom smislu...Ali verujem da hocu , verujem da svako ima
svoju ljubav samo je pitanje kad ce je doziveti...
Na vrh Go down
http://friendlyforum.do-goo.com/
Sponsored content





Ljubav                    ? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ljubav ?   Ljubav                    ? Empty

Na vrh Go down
 
Ljubav ?
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zabranjena ljubav
» It's love - Robert veruje u večnu ljubav
» Robert i Kristen više ne skrivaju svoju ljubav
» Kellan Lutz: Zbog posla nemam vremena za ljubav

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Rasprave-
Idi na: