Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zasto citamo? Sta nama citanje znaci?

Go down 
+8
Rosalie
Emma Cullen
Beatrix
Girl in Edward's arms
Thanatos
cullen girl
Athendora
Clair de Lune
12 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Zasto citamo? Sta nama citanje znaci? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Zasto citamo? Sta nama citanje znaci?   Zasto citamo? Sta nama citanje znaci? - Page 2 EmptyTue Apr 13, 2010 9:44 am

First topic message reminder :

Kada ste počeli čitati ? Postoji li neki posebni razlog zašto tada ?

Što tražite u novoj knjizi, ponovno i ponovo, a da nisam našao u već pročitanoj ?

Koje su osobine ličnosti likova koje smetrate sebi dragim ?
Koji likovi su vam najdraži i iz kojih knjiga ?

Koliko knjiga godišnje pročitate, te da li imate društvo s kojim mozete podijeliti preporuke, uzajamno posuđivati knjige ?



Ova tema neka bude vođena gore napisanim pitanjima, ali svakako, ukoliko imate još koje pitanje koje bi moglo poboljšati kvalitetu ove teme, napišite ga.
Na vrh Go down

AutorPoruka
ElenaGilbert
Newborn
Newborn
ElenaGilbert


Ime: : Teuta
Broj komentara : 220
Reputacija : 1
Join date : 2010-06-30
Age : 27
Mjesto : Croatia

Zasto citamo? Sta nama citanje znaci? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto citamo? Sta nama citanje znaci?   Zasto citamo? Sta nama citanje znaci? - Page 2 EmptyMon Oct 04, 2010 4:45 pm

Kada ste počeli čitati ? Postoji li neki posebni razlog zašto tada ?

- Počela sam čitati još od 4 godine jer sam znala sva slova pa mi je mama uvijek kupovala neke pričice o sirenama i tim čudesnim bičima pa sam čitala....Razlog je to što mi je trebalo nšto da me okupira i motivira....

Što tražite u novoj knjizi, ponovno i ponovo, a da nisam našao u već pročitanoj ?

- Uvijk imaš nešto za tražiti, valjda neku novu pustolovinu, likove, nešto o ćemu bi razmišljao, uvijek imaš razlog za pročitati novu knjigu....

Koje su osobine ličnosti likova koje smetrate sebi dragim ?

- ma neznm sad....

Koji likovi su vam najdraži i iz kojih knjiga ?

-Alice i Seth iz sumrak sage, Elena i Bonnie iz vampirskih dnevnika, Rnana iz Kod kuće je najgore a ima dosta likova koje volim....

Koliko knjiga godišnje pročitate, te da li imate društvo s kojim mozete podijeliti preporuke, uzajamno posuđivati knjige ?

-PA imam jednu prijateljicu Viktoriu no nju baš ne zanimaju toliko knjige o vampirima posudila sam joj Pomrčinu no ona ju je pročitala samo do pola....ona preferira Gossip Girl pa to uglavnom čita...A društvo za raspravljat o knjigama koje čitam imam tu jer moje prijatelje tu gdje živim uopče ne zanima što ja čitam.....
Na vrh Go down
The Moon Goddess
Vampire bite you
Vampire bite you
The Moon Goddess


Broj komentara : 80
Reputacija : 3
Join date : 2010-12-20
Age : 29
Mjesto : BG =)

Zasto citamo? Sta nama citanje znaci? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto citamo? Sta nama citanje znaci?   Zasto citamo? Sta nama citanje znaci? - Page 2 EmptyThu Dec 23, 2010 10:47 pm

Citam od kad sam nauycila.. Cirilicu sam naucila da citam sa oko 4 godine i tada sam pocela da citam slikovnice i tako to. Zatim sam, malo kasnije, naucila i latinicu i pocela sam sa decjim knjigama..
Citam zato sto me to jednostavno.. opusta :D Zaboravim na sve i fokusiram se na knjigu, a najiskrenije volim debele knjige pune radnje sa puno likova xDD
I uvek nesto citam. Cak i one kilometarske tekstove po netu. A ranije, u nizim razredima, imala sam obicaj da procitam celu neku skolsku knjigu za dan-dva (citanku uglavnom), ili kad kupim casopis, da ga ceo procitam odjednom xDD I to sve iz zabave..
Samo mi je zao sto u Srbiji se broj citalaca sve vise smanjuje, a odjednom svi zele da postanu pisci, cak i oni koji su u zivotu procitali mali broj knjiga -.- Kako neko rece davno "Bolje biti dobar citalac, nego los pisac".
A losih pisaca ima, nazalost, samo sto nenacitani ljudi ne mogu da ih razlikuju od dobrih pisaca. A takvih je mnogo. Za zaljenje :/
Na vrh Go down
Sponsored content





Zasto citamo? Sta nama citanje znaci? - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zasto citamo? Sta nama citanje znaci?   Zasto citamo? Sta nama citanje znaci? - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Zasto citamo? Sta nama citanje znaci?
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Rasprave-
Idi na: