Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Twilight vs. New Moon

Go down 
+18
Jessica•Rose
*So Different*
Norah
Anchyca
Lost_in_Stereo
Beatrix
Rosalie
Clair de Lune
Mary
Immortal pixie
Emma Cullen
~*K@t Von D *~
RobSten 4ever
Lady Moonlight
Girl in Edward's arms
Thanatos
Athendora
Nymphadora
22 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next

Twilight vs. New Moon (movie)
Twilight
Twilight vs. New Moon I_vote_lcap62%Twilight vs. New Moon I_vote_rcap
 62% [ 21 ]
New Moon
Twilight vs. New Moon I_vote_lcap38%Twilight vs. New Moon I_vote_rcap
 38% [ 13 ]
Ukupno glasova : 34
 

AutorPoruka
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptySun May 16, 2010 9:53 pm

Dakle, koji vam je bolji film? Twilight ili New Moon? Obrazložiti!



p.s. Imam dozvolu Beatrix.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptyMon May 17, 2010 10:48 am

New Moon mi je bolji.
NM je više rađen po knjizi a ne kao TW.
Bolja je i urađen.
I NM mi je jednostavno draži.
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptyMon May 17, 2010 4:12 pm

Definitivno NM!!
Pedantan, izrađen točno po knjizi bez iznimaka i ludih ideja režisera. Isplakala sam se i nasmijala i jednostavno znam da će mi NM biti naj film iz sage...
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptyMon May 17, 2010 5:13 pm

Meni je Twilight. Iako nije rađen po knjizi i sve to, ali ipak mi je bolji. Ima više scena koje mi se sviđaju, npr. poljubac Belle i Edwarda, a u NM su to ibacili -.-. Onda u Twilightu ona scena kada Edward spasi Bellu od onih ''luđaka''. A i u NM nije bilo puno Edwarda.Tako da mi je Twilight bolji.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Girl in Edward's arms
Fighting for life
Fighting for life
Girl in Edward's arms


Ime: : Lana (:
Broj komentara : 1530
Reputacija : 5
Join date : 2010-03-19
Age : 27
Mjesto : London

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptyMon May 17, 2010 5:56 pm

Twilight.
Bella i Edward se upoznaju i ljubavna priča se počela razvijat. Prva ljubav prva ljubomora. To mi se više sviđa od tuge i boli.
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptyMon May 17, 2010 5:57 pm

Reneesme-Nessi (citat):
Twilight.
Bella i Edward se upoznaju i ljubavna priča se počela razvijat. Prva ljubav prva ljubomora. To mi se više sviđa od tuge i boli.

Upravo tako.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Lady Moonlight
Administrator
Lady Moonlight


Ime: : L A D Y
Broj komentara : 5833
Reputacija : 13
Join date : 2010-03-18
Age : 29
Mjesto : Anywhere but Home.

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptyTue May 18, 2010 6:00 pm

Twilight.
Jednostavno mi je bolji, Edward i Bella se tek upoznaju, emocije su bolje izrazene...
Ima vise dijaloga izmedju njih dvoje..
u NM ih je jako malo.. Ed se pominje samo malo na pocetku i na kraju knjige.. :/ ugl bolji mi je Twilight.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz
RobSten 4ever
Eclipse has begun
Eclipse has begun
RobSten 4ever


Ime: : Marina
Broj komentara : 878
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-23
Age : 26

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptyTue May 18, 2010 9:11 pm

Lady Moonlight (citat):
Twilight.
Jednostavno mi je bolji, Edward i Bella se tek upoznaju, emocije su bolje izrazene...
Ima vise dijaloga izmedju njih dvoje..
u NM ih je jako malo.. Ed se pominje samo malo na pocetku i na kraju knjige.. :/ ugl bolji mi je Twilight.

Slažem se :D
Na vrh Go down
~*K@t Von D *~
Still human
Still human
~*K@t Von D *~


Broj komentara : 10
Reputacija : 0
Join date : 2010-05-29

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptySat May 29, 2010 2:29 am

twilight
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptySat May 29, 2010 11:23 am

Možeš li nam pobolje objasniti zašto?
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Emma Cullen
Still human
Still human
Emma Cullen


Ime: : Ivana - Ive
Broj komentara : 44
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-04
Age : 34
Mjesto : U glupom Kragujevcu... :-(

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptyMon Jun 07, 2010 1:31 am

Definitivno Twilight...Zato što nas uvodi u novu priču, predstavlja nam nove vampire, Ed i Bella se zaljubljuju, svi Cullenovi su tu i baš mi se sviđa ona scena kad ih Bella prvi put vidi...Onda je tu Edov i Bellin prvi poljubac...Sve scene su cool...I što je najvažnije mnogo malo ima Jacoba...Dok u NM nema baš toliko Eda, ali mi se sviđaju scene u Volterri...
Na vrh Go down
Immortal pixie
Vampire bite you
Vampire bite you
Immortal pixie


Ime: : just call me Di
Broj komentara : 58
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-13
Age : 31
Mjesto : lost in words...

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptySun Jun 13, 2010 10:38 pm

Twilight jer je početak, kao što su mnogi rekli, jer je bio nešto novo i neviđeno. NM je previše depresivan za moj ukus, onda i ja padnem u depresiju, a to nije najlepše iskustvo.
Na vrh Go down
Mary
Still human
Still human
Mary


Broj komentara : 11
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-20

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptyWed Jun 23, 2010 3:04 pm

Dobra su mi oba filma, ali Twilight mi je puno draži. Nekako mi je zanimljiviji. Upoznavanje Belle i Edwarda, njihov prvi poljubac, James lovi Bellu, sve mi je to zanimljivije nego Bellino tugovanje u New Moon-u. Ipak plakala sam ko mala beba kad je Edward ostavio Bellu.
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptySun Jun 27, 2010 10:40 pm

Knjigu kao knjigu vise volim Sumrak, ali sto se filmova tice, meni je bolje razraden New Moon.
Sve one pjesme sto su pustali tokom filma npr. (Lykke Li-Posibillity) u onom dijelu kada je Bella tuzna i uzamljena, to mi je predivno.
Onaj dio kada Edward napusta Bellu, on se zagleda u jednu tacku i fokusiran je na nju, i govori mehanicki rijeci kojima je dao do znanjaBelli da je napusta.
To mi je super dio, ono, bas dobro razradjen.
Zatim onaj dio u Italiji, meni je to super, samo sto me malo nanervirala, mislim, bogata vampirica sa ultra brzim autom stala policiji? To mi je malo bez veze.
Onaj kiss u Volterri, ono mi je isto too much. Bella je tad trebala biti uvjerena da je Edward sve uradio iz sazaljenja, zar ne? :|
I ona zadnja scena u filmu, kada Jacob iskoci mi je bez veze, cak i nacin kada Edward zaprosi Bellu mi je uzasan. :S
Nasla sam puno mana; ali u Sumraku jedino sto me fasciniralo je onaj dio kada James ugrize Bellu pa se ona previja od bolova.
Ima jos lijepih scena, ali nacin na koji je Bella saznala da je Edward vampir mi je bez veze. Mislim, otkud je ona znala da ce on nju slijediti u sumu? :|
Uglavnom, nije mi film nije sad nesto wooow.
Ali dobro, sad je gotovo, oba filma su snimljena, i mi tu ne mozemo uciniti nista vise.

Na vrh Go down
Rosalie
Kolekcionar
Rosalie


Ime: : Rose; Lana
Broj komentara : 1981
Reputacija : 5
Join date : 2010-04-15
Mjesto : Mystic Falls

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptySun Jun 27, 2010 11:21 pm

Twilight. Twilight uvek mogu gledati, nema depresije, sve je tako lagano, i obicno ga gledam pre spavanja. Tada upoznajemo Bellu i Edwarda, i nema mnogo problema, tuge, bola.

A i pesme i scene mi se vise svidjaju. Npr. Vampire Baseball, Supermassive Black Hole by Muse.

NM je tako depresivan, svi izgledaju zabrinuto, nesrecno i tuzno. A pogotovo kad Edward napusta Bellu..
Previse tuzno.
Na vrh Go down
http://twilight4ever.niceboard.net
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptyMon Jun 28, 2010 2:00 pm

Pa ovako vi gledajte koji vam je film bolje urađen; a ne po radnji. (Svi smo čitali knjige)
Naravno da je NM tužan, kad je i knjiga tužna.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Rosalie
Kolekcionar
Rosalie


Ime: : Rose; Lana
Broj komentara : 1981
Reputacija : 5
Join date : 2010-04-15
Mjesto : Mystic Falls

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptyMon Jun 28, 2010 2:05 pm

Pa to i kazem. Twilight mi je bolje uradjen.
Na vrh Go down
http://twilight4ever.niceboard.net
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptyMon Jun 28, 2010 2:21 pm

Rosalie Cullen (citat):

NM je tako depresivan, svi izgledaju zabrinuto, nesrecno i tuzno. A pogotovo kad Edward napusta Bellu..
Previse tuzno.

Radnja je depresivnija, ali je kvaliteta jako bolja nego kvaliteta Sumraka.
Film je bilo tesko snimati upravo zbog te depresije; glumcima je teze snimati scene koje su tuzne nego one u kojima se raduju, pogotovo ako oni nisu osjetili nekad u zivotu gubitak koji je Bella osjetila.
Sve je to povezano; ako se mozes poispovijediti s likom, lakse ces se 'pretvoriti' u tog lika.
U Sumraku je sve ono bilo happy, ali New Moon..

Na vrh Go down
Rosalie
Kolekcionar
Rosalie


Ime: : Rose; Lana
Broj komentara : 1981
Reputacija : 5
Join date : 2010-04-15
Mjesto : Mystic Falls

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptyMon Jun 28, 2010 2:23 pm

Clair De Lune (citat):
Rosalie Cullen (citat):

NM je tako depresivan, svi izgledaju zabrinuto, nesrecno i tuzno. A pogotovo kad Edward napusta Bellu..
Previse tuzno.

Radnja je depresivnija, ali je kvaliteta jako bolja nego kvaliteta Sumraka.
Film je bilo tesko snimati upravo zbog te depresije; glumcima je teze snimati scene koje su tuzne nego one u kojima se raduju, pogotovo ako oni nisu osjetili nekad u zivotu gubitak koji je Bella osjetila.
Sve je to povezano; ako se mozes poispovijediti s likom, lakse ces se 'pretvoriti' u tog lika.
U Sumraku je sve ono bilo happy, ali New Moon..


Dobro, to je tvoje misljenje.

Ali Sumrak je po meni nezamenjiv. Jeste lakse njima da snimaju takve scene, ali prosto je zanimljiviji i ima lepsih scena.
Na vrh Go down
http://twilight4ever.niceboard.net
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptyMon Jun 28, 2010 2:28 pm

U Twilightu jednostavno ima nekih scena koje su propustene, a nisu ih trebali izbaciti.
To mi je najveca zamjerka.
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptyTue Jul 13, 2010 1:41 pm

Joj, oba filma su mi draga.
Ne znam kako odlučiti.. ali ipak biram Twilight. Kada sam tek pogledala New Moon, on mi je bio bolji film. Ali sada kad sve gledam, općenito, možda ipak Tw.
Naravno ima puno grešaka, u radnji i sve. Ali ipak.
NM je odličan jer dobro prati radnju knjige. Ali biram Tw jer mi se više sviđa kako je dočarana ta atmosfera. Likovi su mi bolje urađeni. Primjerice Edward u Tw i u NM nije isti. =/ Draži mi je u TW. Kao i Alice. U TW je prava ona Alice. A u NM je nekako ukočena.. Drukčije je jednostavno.
Oba filma su različita, naravno kad su drugi redatelji.. Ali svejedno, filmovi su jedno, knjige drugo.
A knjige su mi naravno bolje.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Lost_in_Stereo
Still human
Still human
Lost_in_Stereo


Broj komentara : 22
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-16

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptyFri Jul 16, 2010 5:14 pm

twilight
Na vrh Go down
Anchyca
Still human
Still human
Anchyca


Ime: : Ana-Maria
Broj komentara : 34
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-15

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptySun Jul 18, 2010 3:44 pm

bolja radnja i više Jacoba i ostatka mišićavih ljudi.. i nema edwarda puno i bella pati
Na vrh Go down
Norah
Still human
Still human
Norah


Ime: : Nora
Broj komentara : 22
Reputacija : 1
Join date : 2010-08-30
Age : 28
Mjesto : Zenica

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptyTue Aug 31, 2010 8:28 pm

Izabrala sam New Moon.

Twilight, objektivno, jest bolji. Prvi je dio.
New Moon je izmijenjen, i nije baš poput knjige.

Međutim.
New Moon je za mene bolji od Twilighta.
Svaka scena mi je draga, iako nedovoljno odrađena i prekratka.
Na vrh Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
*So Different*
Still human
Still human
*So Different*


Broj komentara : 12
Reputacija : 0
Join date : 2010-09-25

Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon EmptySat Sep 25, 2010 10:47 pm

Twilight i to zato jer me se jako dojmio prvi dio. Nisam znala sto me ceka prije nego sam pogledala film.
Na vrh Go down
http://fashion-hello-kitty.omgforum.net/forum.htm
Sponsored content





Twilight vs. New Moon Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Twilight vs. New Moon   Twilight vs. New Moon Empty

Na vrh Go down
 
Twilight vs. New Moon
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» From Twilight to New Moon
» TWILIGHT NEW MOON DELETED UNSEEN FOOTAGE SCENE
» The Twilight Saga New Moon: Behind The Scenes - SHOOTING IN ITALY
» US Kristen Stewart & Robert Pattinson & Taylor Lautner Promoting The Twilight Saga New Moon at the New
» New Moon - rasprava

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Ankete-
Idi na: