Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rachelle ili Bryce

Go down 
+20
Bokssha
e.c.
can we panic now?
Nymphadora
Asteria
Lost_in_Stereo
Linou
Veronica Sawyer
Mary
Immortal pixie
Rosalie
Scarlet
Beatrix
Girl in Edward's arms
Emma Cullen
Thanatos
Clair de Lune
RobSten 4ever
Lady Moonlight
Athendora
24 posters

Može li Bryce zamjeniti Rachel
Da
Rachelle ili Bryce I_vote_lcap11%Rachelle ili Bryce I_vote_rcap
 11% [ 3 ]
Ne
Rachelle ili Bryce I_vote_lcap89%Rachelle ili Bryce I_vote_rcap
 89% [ 25 ]
Ukupno glasova : 28
 

AutorPoruka
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyWed May 19, 2010 9:07 pm

Može li Bryce zamjeniti Rachel u ulozi Victorie
Na vrh Go down
Lady Moonlight
Administrator
Lady Moonlight


Ime: : L A D Y
Broj komentara : 5833
Reputacija : 13
Join date : 2010-03-18
Age : 29
Mjesto : Anywhere but Home.

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyWed May 19, 2010 9:10 pm

Ne nikad.
Rachelle ima ono nesto, nesto sto ima i Victoria.
Njen stav, pogled, smijeh, ponasanje sve mi to lezi. jednostavno je rodjena za ulogu Victorie.
Bryce je takodjer dobra, ali nije ona V. kakvom sam je ja zamisljala.
tako da NE ! huge no !
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyWed May 19, 2010 9:13 pm

Rachel mi je bila savršena Victori,baš onakva kavu sam je ja zamišljala.Ali se odjenom pojavi neka koščata cura ka kosom boje hrđe po imenu Bryce.Ne može niko da zamjeni našu Rachel,ja želim da gledam Rachel i u Pomrčini i Praskozorju.
Na vrh Go down
RobSten 4ever
Eclipse has begun
Eclipse has begun
RobSten 4ever


Ime: : Marina
Broj komentara : 878
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-23
Age : 26

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyWed May 19, 2010 11:57 pm

Glasala sam za ne.. jer NE MOŽE..

Rachel je bila savršena za ulogu Victorie..
Citat :
"Rachelle ima ono nesto, nesto sto ima i Victoria.Njen stav, pogled, smijeh, ponasanje sve mi to lezi. jednostavno je rodjena za ulogu Victorie."
ono što je Amina napisala... u potpunosti se slažem s njom..
Mislim da u Pomrčini Bryce neće dobro odglumiti Victoriu, jer nju može jedino odlumiti Rachel..
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyThu May 20, 2010 12:15 pm

Ne, Bryce nikako ne moze zamijeniti Rachel. Ja sam se nekako i navikla na nju i ocekivala sam da ce glumiti Victoriu do njene smrti u Pomrcini.
Uostalom, jos je ovaj film ostao, zasto su je morali mijenjati? Mislim, nije ona sad glavni lik da se ono puno primjeti sad sto su zamijeniti, ali ce se primjetiti. I to mi je stvarno glupo sto su je tako smijenili. To je jedan njihov postupak koji mi se ne svidja.
Bryce nije toliko ruzna, ali po meni nije ni do koljena Rachel. Navikla sam se na nju, ponavljam, i upravo sam takvu Victoriu zamisljala.
Sa onom njenom kosom je dojam potpun.
A Bryceina kosa izgleda tako bezivotna, nema te vatre koju Victoria treba da ima. A Rachel je imala savrsenu kosu Victorie. Dobroo, dok se ona jos malo sredila.
U traileru... Nemam rijeci koliko sam se razocrala Bryce. Mislila sam ispocetka da nije veliki gubitak, da su nijanse u pitanju izmedju nje i Rachel. Ali sam se prevarila. Jednostavno, nema ono nesto sto je imala Rachel.
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyFri May 21, 2010 7:18 pm

Rachelle nam je prirasla srci i sada kada su je zamjenjili meni se uopće to ne sviđa. Bryce je niska sva nekako jadna i kada reži u E izgleda kao da ju je bjesnoća uhvatila. Rachelle je bila posebna jedna jedina i ja sam ju odmah zavolila u Sumraku...Falit će mi...
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Emma Cullen
Still human
Still human
Emma Cullen


Ime: : Ivana - Ive
Broj komentara : 44
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-04
Age : 34
Mjesto : U glupom Kragujevcu... :-(

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyMon Jun 07, 2010 1:23 am

Ne...Jer ona je nekako smirena i nije lepa ko Bryce...
Na vrh Go down
Girl in Edward's arms
Fighting for life
Fighting for life
Girl in Edward's arms


Ime: : Lana (:
Broj komentara : 1530
Reputacija : 5
Join date : 2010-03-19
Age : 27
Mjesto : London

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyWed Jun 09, 2010 8:47 pm

Ne. Bryce nema ni dužinu kose, ni oštrinu, ni nešto mačkaso u licu. A to je sve Rachel imala. Možda je to zato što sam se navikla na nju ali jednostavno Bryce mi ne paše kao Victoria. Nije mi to to. Mislim ka da nije mogla odvojit tjedan dana da snimi Pomrčinu i ond je to ovako i onako kraj Victorie. Bit će čudno. Nije ona glavni lika pa da neznam šta. Stvarno mogla je to snimit i onda nastavit snima dalje ostale svoje filmove.
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyWed Jun 09, 2010 9:10 pm

Glasala sam za NE!
Po mom mišljenju Rachelle je bila ona prava i savršena Victoria. Imala je ona pravi stav i izgled i sve. Ne mogu ju prežaliti. Neću pljuvati po ovoj novoj dok ju ne vidim u filmu.
Ali onoi što sam vidjela mi se i ne sviđa baš. U onom traileru je užas, a kosa joj je blaga katastrofa, baš izgleda umjetno, što nikako ne bi trebala izgledati vampirska kosa. Rachellina kosa u Nm izgleda savršeno. I love you
a ne znam zašto su ju zamijenili, kad je Pomrčina najvažniji film što se tiče Victorijinog lika. Ona je tu u biti i glavna uloga. Kao htjeli su poznatiju glumicu. Meni ova Bryce uopće nije poznata. =/
Rachelle sam čak i znala prije Sumraka.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Scarlet
Newborn
Newborn
Scarlet


Ime: : Nawi
Broj komentara : 100
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-09
Mjesto : NY

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyThu Jun 10, 2010 12:30 pm

I ja sam glasovala ne. Jednostavno Rachelle je bila jednistvena i stvarno joj je super upala ova uloga. Ja ne želim mrziz od početka Bryce ali stvarno nije nešto. No barem brzo umire pa ju nećemo morati dugo gledati..xD
A vidjeti ću kako će Bryce odglumiti i onda ću donijeti sud.
:D
Na vrh Go down
Rosalie
Kolekcionar
Rosalie


Ime: : Rose; Lana
Broj komentara : 1981
Reputacija : 5
Join date : 2010-04-15
Mjesto : Mystic Falls

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyFri Jun 11, 2010 4:05 pm

Glasala sam NE.
Ona je sasvim obicna, nema nista posebno na licu. Nije mi ni sipmaicna kao sto je bila Rachelle. Ona je jednostavno odgovarala opisima u knjizi, ona necime zraci, za razliku od Bryce.
Na vrh Go down
http://twilight4ever.niceboard.net
Immortal pixie
Vampire bite you
Vampire bite you
Immortal pixie


Ime: : just call me Di
Broj komentara : 58
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-13
Age : 31
Mjesto : lost in words...

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptySun Jun 13, 2010 10:35 pm

Glasala za ne jer nikada niko neće moći da zameni Rach jer je savršeno odgovarala ulozi.
Na vrh Go down
Mary
Still human
Still human
Mary


Broj komentara : 11
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-20

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyWed Jun 23, 2010 3:09 pm

Sumnjam da će ju moći zamijeniti. Rachelle ima ono nešto drsko. opasno i vragolasto u svom držanju. Bryce mi djeluje nekako fino a ne opasno kako bi Victoria trebala izgledati.
Na vrh Go down
Veronica Sawyer
Still human
Still human
Veronica Sawyer


Broj komentara : 49
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-16

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyFri Jul 16, 2010 5:07 pm

moze i jeste
Na vrh Go down
Linou
Still human
Still human
Linou


Broj komentara : 15
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-16
Age : 27

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyFri Jul 16, 2010 5:09 pm

Nikada...Ja sam navikla na Rachelle...
Na vrh Go down
Lost_in_Stereo
Still human
Still human
Lost_in_Stereo


Broj komentara : 22
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-16

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyFri Jul 16, 2010 5:10 pm

ne moze
jednostavno ne
Na vrh Go down
Asteria
Vampire attack
Vampire attack
Asteria


Ime: : Asteria
Broj komentara : 526
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-12
Mjesto : On the other side of the rainbow

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptySat Jul 31, 2010 12:26 pm

Ne, ne i nikako ne.. Rachel je bila posebna, ona je imala takvu kosu i mačkasto lice, bila je apsolutno savršena, nikada se nisam susrela s osobom koja je potpuno utjelovila lik koji sam zamislila, jer je to veoma teška kada u obzir uzmete raspon moje mašte, ali Rachel je apsolutno savršena Victoria, a Bryce izgleda umjetno, kosa, sve, izgleda odvratno.
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptySat Jul 31, 2010 2:07 pm

Ne moze. Rachelle je posebna, i ima ''ono'' nesto, a Bryce to nema.
Tako da ne moze.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
can we panic now?
Vampire bite you
Vampire bite you
can we panic now?


Broj komentara : 59
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-17
Age : 28

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyTue Aug 17, 2010 11:57 pm

Ne može.. to mislim od trenutka kad sam čula da će je zamijeniti, i još se slažem s time.

Rachelle je, barem meni, prva i prava Victoria. I ne mogu taj lik nikako drugačije zamisliti od onoga kako ga je ona odglumila.
Na vrh Go down
e.c.
Newborn
Newborn
e.c.


Ime: : e.c.
Broj komentara : 153
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-28

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyWed Aug 18, 2010 2:31 pm

Ne, nikako... Rachelle ja bila jako lijepa, bas je odgovarala ulozi... Imala je ono nesto... Pravi stav i sve ostalo... Bila je savrsena za Victoriu...
Na vrh Go down
Bokssha
Newborn
Newborn
Bokssha


Ime: : Bojana
Broj komentara : 136
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-24
Age : 36
Mjesto : Beograd

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyTue Aug 24, 2010 4:16 am



Mnogo sam se razocarala kad sam videla to...

Rejcel je bila extra... prelepa , atraktivna... ova druga ne...
Na vrh Go down
http://friendlyforum.do-goo.com/
Lina
Vampire bite you
Vampire bite you
Lina


Ime: : Katalina
Broj komentara : 71
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-15
Age : 28
Mjesto : Zagreb

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyTue Aug 24, 2010 2:11 pm

naravno da ne.. jako rijetko se glumci mogu promjenit nabolje. a R. mi je bila pre savrsena
Na vrh Go down
UdaćuSe ZaRobija
Newborn
Newborn
UdaćuSe ZaRobija


Ime: : Jelena :)
Broj komentara : 109
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-23
Age : 28
Mjesto : Bgd..:)

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyTue Aug 24, 2010 3:10 pm

nikako! Rachel je bila savrsena..Navikla sam na nju..Smorila sam se kad sam cula da ce je Bryce zameniti -.-
Na vrh Go down
AliceOCDCullenFeuerbach
Still human
Still human



Ime: : Mia Alice Julia Feuerbach Culen Leto
Broj komentara : 19
Reputacija : 0
Join date : 2010-10-31
Age : 28
Mjesto : Zagreb

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyTue Nov 02, 2010 9:05 pm

dok sam čitala knjigu Victoriu sam zamišljala baš kao Rachel
i bila sam tako razočarana kad su je zamjenili
Na vrh Go down
https://www.facebook.com/pages/Breaking-Dawn-Movie-2011/134043486
roberta_bg
Vampire bite you
Vampire bite you



Broj komentara : 97
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-09

Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce EmptyMon Apr 09, 2012 1:18 am

Ne, deff mi je bila bolja Rachelle :)
Na vrh Go down
Sponsored content





Rachelle ili Bryce Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rachelle ili Bryce   Rachelle ili Bryce Empty

Na vrh Go down
 
Rachelle ili Bryce
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Rachelle LeFevre, Nikki Reed, and Kellan Lutz interview
» Bryce Dallas Howard On Set Interview The Twilight Saga: Eclipse

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Ankete-
Idi na: