Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Eclipse - Film

Go down 
+15
_Katarina_
Em
Asteria
BB fashion
KIKI CULLEN
Beatrix
ivanas15
Nessie
Antonija
Laura
Miss Crawford
Clair de Lune
Athendora
Thanatos
Lady Moonlight
19 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Lady Moonlight
Administrator
Lady Moonlight


Ime: : L A D Y
Broj komentara : 5833
Reputacija : 13
Join date : 2010-03-18
Age : 29
Mjesto : Anywhere but Home.

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptyTue May 25, 2010 6:15 pm

Ovdje samo dojam o traileru, naravno i o filmu kada izadje.
Sta mislite o glumcima? Odabiru glumaca? Njihovom izgledu ? Da li su u prethodna dva dijela glumci bolje izgledali, Koji i zasto?
Da li smo predugo cekali film ?
Sta mislite, hoce li eclipse biti totalni promasaj, dobar nastavak prethodna dva filma ili nesto sasvim neocekivano ?
Šta mislite o reditelju filma??

Vase misljenje o novoj glumici Bryce, koja glumi Victoriu? Da li je Rachelle bila bolja ? Zasto?
Molim vas, sto opsirnije i raspravljajte, nemojte pisati postove u kojima se samo slazete, sta da neko ko iza vas postuje napise na vase slazem se.
Sve sto mislite napisite.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptyTue May 25, 2010 6:19 pm

Traileri su stvarno nešto najbolje što sam očekivala od filma. Kratki su ali su zanimljivi i imaju akcije, ljubljenja...
Promo slike su super samo su zezli kosu Alice/Ashley kao i u NM.
Rosalie mi je prekrasna..
Samo mi smeta jer su totalno zezli leće nekako su prejake boje..
Sve u svemu treba čekati film..
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Lady Moonlight
Administrator
Lady Moonlight


Ime: : L A D Y
Broj komentara : 5833
Reputacija : 13
Join date : 2010-03-18
Age : 29
Mjesto : Anywhere but Home.

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptyTue May 25, 2010 6:27 pm

Da. slazem se.
Perike su [u]grozne[/u. Bellina pogotovo. Sva je nekako čupava, nikakva. Primijetila sam da se Aliceina frizura sve polahko spustala iz filma u film. hahah
tako je i u eclipse skroz spustena i nimalo mi se ne svidja.
Lece su im prejake boje, previse odudaraju. Edwardu nimalo ne stoje :/
A također ni frizz mu nije nesto. Izgleda preblijedno, prečudno..
Razocarana sam skrozz.đ
Ali ja sam i dalje optimisticna sto se filma tice :D
Nadam se najboljem, jer ipak, eclipse mi je poslije Sumraka najdraza knjiga. :D
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptyWed May 26, 2010 5:16 pm

Ni meni se perike ne sviđaju.
Preraščupane su.
A ostalo je sve super.
DObro je što niko ne nosi previše pudera
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptyThu May 27, 2010 9:43 am

Uh.. Dakle..
Poceti su sa samim filmom.. Ne znam, malo sam razocarana, dooobro, malo vise sa prethodna dva filma. Tako da od Pomrcine ne ocekujem previse..
Ehh, sad.. Perike. Grozne!!! Kad pricam o perikama, i o glumcima u Eclipse-u, samo se nanerviram. Uzasno su. Blago receno. Taaaako puno pudera imaju. Perike su im uzasne.. Uzas, stvarno.
Pa, ja mislim da nismo dugo cekali film. Ima jos nekih mjesec dana, ali meni je od NM-a pa do sada jaaaako brzo vrijeme proslo. Duze sam cekala NM.
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptyThu May 27, 2010 6:30 pm

Da se nadovežem na ovo Clairino-
Kada gledamo trailere gledamo iz krivog kuta. Primjećujemo loše stvari i ne kao cjelinu već kao da su film djelovi...
Ja ću čekati -ma koliko god trebalo- da vidim kakav će biti film.
Ne mogu se odma sada na početku razočarati...
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptyFri Jun 25, 2010 10:38 pm

Hmmm..
Premijera filma uskoro pocinje za oko 5-6 dana.
Planiram ga gledati,i cini mi se ok.
Toliko sam uzbudena radi filma!!
Jedva cekam!!!
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Laura
Still human
Still human



Broj komentara : 1
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-30

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptyWed Jun 30, 2010 8:01 pm

Bog ja sam nova ovdje!new here

uhh jedva cekam filmm svi ovi traileri su supper cini mi se da ce film biti super jer je knjiga fantasticnaa jedva cekam da vidim scenu kad se jackob i bella ljubee ti ce sigurno biti super i jedva cekam borbuu idem na predpremijeru tak da ce to bit brzoo party5 vampir jumping pm

EDIT by Beatrix: Zabranjeno je pisati u bojama. Samo staff foruma smije.
(Piše u pravilima)
Na vrh Go down
Antonija
Still human
Still human
Antonija


Ime: : Antonija Matancevic
Broj komentara : 11
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-28
Age : 27
Mjesto : *plus de ma propre vie*

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptySat Jul 03, 2010 1:21 pm

Aaaa. Ja jednostavno nisam mogla dočekat film te sam ga odlučila torentovat. :P
Tri dana komp mi radi bez prestanka jer torentujem svaki Eclipse koji nađem. Torentovala sam ih barem 20 lažnih. Sinoć sam također stavila nekolika da se torentuju i ono ujutro se probudim kad ono- IMAM FILM!! Tako da..upravo sam ga pogledala i meni se sviđa. Štoviše , meni je ovo bio najbolji film. Pun akcije. Taylor je ovaj dio predobro odglumio. *-*
No, Kristen je samo u nekim dijelovima (npr. kada je Charliju rekla da je djevica - cijeloukupni taj dio). Ali ipak od cijelog filma najviše mi se svidio zadnji dio. Kad je Bella otišla u posjet Jacobu da vidi kako je i onaj kad je bila na nekoj livadici (možda je to bio proplanak- neznam )sa Edwardom kad su malo pričali..i onda kraj.
Naravno, knjiga je bolja. No, ovaj dio mi je svakako bolji od prvog i drugog.
Na vrh Go down
Nessie
Forks
Forks
Nessie


Ime: : bellarenesmee
Broj komentara : 309
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-26
Age : 40
Mjesto : ^^ Land of Magic ^^

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptySat Jul 03, 2010 1:57 pm

Citat :
Ovdje samo dojam o traileru, naravno i o filmu kada izadje.
Dojma sam da se kroz ovaj film biježalo od onoga što je saga prestavljala a to je ljubavna priča, ona najlijepša ikada napisana. Težilo se nekakvom privlačenju muške publike u kina da bi se moj Edi rugao da je išao samnom gledati film o vampirima a od krvi ni k. Po tome mislim da su i tu pogriješili.

Citat :
Sta mislite o glumcima? Odabiru glumaca?
Za ime svega gdje su našli novu Viktoriju, osim što ne pristaje fizički je aps., neprivlačna. Raily super i Bree onako simpatična.

Citat :
Njihovom izgledu ? Da li su u prethodna dva dijela glumci bolje izgledali, Koji i zasto?
Edward je od uglađenog Cullena došao na frajera kojemu zalisci nisu osišani, dok su se dlačice na Bellinoj perici u kišovitom Forksu veooooma vidjele, a da ne govorimo da je perika bila do boli suha. Svi ostali izgledali su bolje.

Citat :
Da li smo predugo cekali film ?
Sta mislite, hoce li eclipse biti totalni promasaj, dobar nastavak prethodna dva filma ili nesto sasvim neocekivano ?
Ja bi voljela da smo ga čekali još godinu ali da sam kada je završio ostala vičući hoću jo!!!!

Citat :
Šta mislite o reditelju filma??
Bobru je odradio savršeno ali su jako bitni djelovi izbačeni iz filma, što pak nije do njega već do scenarista za kojeg btw. mislim da sagu nije ni pročitao.

Citat :
Vase misljenje o novoj glumici Bryce, koja glumi Victoriu? Da li je Rachelle bila bolja ? Zasto?
Odgovor dala, nisu je trebali mjenjati kao ni išta ostalo iz predhodnih filmova!!!!
Na vrh Go down
http://iloveedward.withboards.com
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptySun Jul 04, 2010 2:29 pm

SAda sam konacno pogledala film.Znaci film je predobar,sve je super uradeno,A Jazz je bolji nego ikada.Imam samo jednu malo zamjerku,kada pricaju legendu plemena trebalo je to biti duze,trebalo je da bude kako se onaj pretvorio u vuka,kada mu je duh ostao izmedu svijetova.To mi fali a ostalo je sve super.Bella mi se nekako proljepsala a onaj prsten sto je bio kao oklop bio je apslolutno savrsen,nekako joj je divno stajao.
Na vrh Go down
ivanas15
Still human
Still human
ivanas15


Ime: : Ivana
Broj komentara : 2
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-04

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptySun Jul 04, 2010 6:42 pm

Antonija (citat):
Aaaa. Ja jednostavno nisam mogla dočekat film te sam ga odlučila torentovat. :P
Tri dana komp mi radi bez prestanka jer torentujem svaki Eclipse koji nađem. Torentovala sam ih barem 20 lažnih. Sinoć sam također stavila nekolika da se torentuju i ono ujutro se probudim kad ono- IMAM FILM!! Tako da..upravo sam ga pogledala i meni se sviđa. Štoviše , meni je ovo bio najbolji film. Pun akcije. Taylor je ovaj dio predobro odglumio. *-*
No, Kristen je samo u nekim dijelovima (npr. kada je Charliju rekla da je djevica - cijeloukupni taj dio). Ali ipak od cijelog filma najviše mi se svidio zadnji dio. Kad je Bella otišla u posjet Jacobu da vidi kako je i onaj kad je bila na nekoj livadici (možda je to bio proplanak- neznam )sa Edwardom kad su malo pričali..i onda kraj.
Naravno, knjiga je bolja. No, ovaj dio mi je svakako bolji od prvog i drugog.

ee pleasee možeš li mi dati link? :bounce:
Na vrh Go down
https://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Sumrak-Saga/2578493530
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptySun Jul 04, 2010 7:00 pm

To riješite preko PM.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
KIKI CULLEN
Fighting for life
Fighting for life
KIKI CULLEN


Ime: : Ksenija
Broj komentara : 1201
Reputacija : 0
Join date : 2010-05-21
Age : 28
Mjesto : Forks

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptySun Jul 04, 2010 7:30 pm

Danas sam ga pogledala i super je...
Nekako je stvarno super uradjen,mozda i bolje od prva dva...
Nova viktorija je ok,mozda je cak bolja i od stare...
Super mi je ona scena kad se svi zajedno bore,i drago mi je sto ima dosta jaspera,a tek poljubac sa alice...Ma film je strava!
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptySun Jul 04, 2010 9:05 pm

Prebaci se u utiske.
Hvala.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
BB fashion
Dizajner
BB fashion


Ime: : Bojana Germanotta Bass
Broj komentara : 130
Reputacija : 6
Join date : 2010-08-04
Age : 27
Mjesto : Upper East Side, NY

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptyThu Aug 05, 2010 5:22 pm

Svidja mi se odabir glumaca, a i trileri su super. Jedino mi se ne svidja Bryce jer ima djetinjastu facu...Ne lici na vampira xD
Na vrh Go down
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptyThu Aug 05, 2010 10:48 pm

BB fashion (citat):
Svidja mi se odabir glumaca, a i trileri su super. Jedino mi se ne svidja Bryce jer ima djetinjastu facu...Ne lici na vampira xD

aI meni se to takodjer ne svidja.
Da budem iskrena nisam zadovoljna time sto je ona glumi.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Asteria
Vampire attack
Vampire attack
Asteria


Ime: : Asteria
Broj komentara : 526
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-12
Mjesto : On the other side of the rainbow

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptyThu Aug 05, 2010 11:41 pm

Ne vjerujem da je itko zadovoljan time što su zamjenili R. sa B. To je tako glupo od njih. R. je bila apsolutno savršena.
Na vrh Go down
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptyThu Aug 05, 2010 11:45 pm

Da presavrsena.Ali ja mislim da je Rachelle kriva.Cura se nije pojavial na deset uzastopnih snimanja.A mozda je nesto sprijecilo...Ne znam ali je R mnogo bolja
Na vrh Go down
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptyFri Aug 06, 2010 6:20 pm

Da fakat mi se svidja faca od R.
Ali B. nekrivim ali mi fakat nije za tu ulogu... :o
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Em
Still human
Still human
Em


Broj komentara : 2
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-12

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptyThu Aug 12, 2010 6:00 pm

twlove
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptyThu Aug 12, 2010 7:32 pm

Em (citat):
twlove
Šta ovaj komentar predstavlja? Eclipse - Film Icon_neutral
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
_Katarina_
Still human
Still human



Ime: : Katarina Pospisil
Broj komentara : 1
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-22
Age : 27
Mjesto : Bjelovar

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptySun Aug 22, 2010 6:29 pm

Nisam gledala cijeli film samo neke scene na internetu i pročitala sam knjigu dosta toga nema u filmu što je u knjizi...jako mi je žao što svi dijelovi knjige nisu u filmu.... twlove
Na vrh Go down
ChadKroeger
Newborn
Newborn
ChadKroeger


Ime: : Dusko
Broj komentara : 277
Reputacija : 11
Join date : 2010-08-21
Age : 29
Mjesto : Kotor Varos

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptyMon Aug 23, 2010 1:33 pm

Pa to je najveca mana ekranizacije knjiga, ne moze sve biti u filmu. Onda bi to bilo grozno, filmovi radjeni po knjigama trajali bi po 5 sati. Cesto su najzanimljivije scene iz knjige izbacene da bi se stavilo ono potrebno za pracenje radnje.
Na vrh Go down
ChadKroeger
Newborn
Newborn
ChadKroeger


Ime: : Dusko
Broj komentara : 277
Reputacija : 11
Join date : 2010-08-21
Age : 29
Mjesto : Kotor Varos

Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film EmptyMon Aug 23, 2010 1:33 pm

Zaboravio sam reci film le odlican.
Na vrh Go down
Sponsored content





Eclipse - Film Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Eclipse - Film   Eclipse - Film Empty

Na vrh Go down
 
Eclipse - Film
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
»  Eclipse nominovan za Najbolji Fanatsy Film
» Full Eclipse Sneak Peak (Plus Eclipse scene)
» Twilight - film
» Eclipse trailers
» Eclipse Soundtracks

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Eclipse-
Idi na: