Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu

Go down 
+2
Athendora
Thanatos
6 posters
AutorPoruka
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu   Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu EmptyThu May 27, 2010 8:39 pm

Kristen Stewart, zvijezda sage 'Sumrak' koja je na sebe navukla silnu ljubomoru djevojaka širom svijeta jer je 'ugrabila' Roberta Pattinsona, otkrila je da joj se rijetko koji dečko odmah svidi
'Gotovo nikad mi se nije svidio neki dečko na prvi pogled. Osobu prvo moram dobro upoznati da bi mi se svidjela', rekla je Kristen.

Glumica kaže da se posebno veseli odmoru nakon što završi sa svim svojim filmskim obavezama jer često ima dojam da uopće nema privatni život.

'Čudno je to kada se morate stalno brinuti što drugi ljudi misle o vama. Ponekad mi je slabo od svega toga', kaže mlada Amerikanka koja će ovoga ljeta snimati film 'Na cesti' prema djelu Jacka Kerouaca.


Sama si je kriva što je to odabrala... cheers
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu   Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu EmptyFri May 28, 2010 3:52 pm

A joj čudno je kada morate brinuti što drugi ljudi misle o vama
a Krids furaj svoj stil i briga te za druge
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu   Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu EmptyFri May 28, 2010 4:21 pm

Kao da bi trebala brinuti..Ona živi za sebe a ne za nas...
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu   Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu EmptyFri May 28, 2010 4:47 pm

Pa da a vezano za temu...Ja misilim da je logično da ti se dečko svidi nakon dužeg vremena ali uvijek ima izuetaka.....
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu   Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu EmptyFri May 28, 2010 9:29 pm

Ma jooj.. Ako ti se neko svidi, svidi ti se.. Nije bitno koji put ga vidis, znas li ga deset godina ili dva dana..
Ne znam sta ona izvodi.. :S
Na vrh Go down
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu   Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu EmptySat May 29, 2010 12:22 pm

Da
A ona i Rob su se počeli zabavljati čim su se upoznali
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu   Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu EmptySat May 29, 2010 1:21 pm

Tako da možda malo izmišlja jer koliko ja znam ona je bila s negdje dvoje njih u vezi...
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Nessie
Forks
Forks
Nessie


Ime: : bellarenesmee
Broj komentara : 309
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-26
Age : 40
Mjesto : ^^ Land of Magic ^^

Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu   Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu EmptySun May 30, 2010 5:12 pm

Što će njoj uopće privati život kada ima Edwarda Cullena, msm ono, pa neka se zaključa u kuću i biti će sama :D
lol xD
Ovako što joj fali, ima sve što želi, puna je ko brod, zdrava, sretna, s Edwardom Cullenom i još je (ako nisu u vezi) čeka snimanje Praskozorja i Otoka Esme :D
Na vrh Go down
http://iloveedward.withboards.com
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu   Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu EmptySun May 30, 2010 5:24 pm

Ma zenska izmislja -.-
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
KIKI CULLEN
Fighting for life
Fighting for life
KIKI CULLEN


Ime: : Ksenija
Broj komentara : 1201
Reputacija : 0
Join date : 2010-05-21
Age : 28
Mjesto : Forks

Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu   Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu EmptySun May 30, 2010 8:09 pm

Ma ona je malo dosadna,stalno joj nesto smeta i zali se na nesto...
Pa valjda je znala da ce joj biti tako kada je odlucila da se bavi glumom...da ce joj faliti privatnosti...Ja bih svoju privatnost i slobodno vreme rado menjala za sve to na sta se zali...pa sta hoce ima puno para,slavu i Roberta??!!!
Imas pravo Nessie neka se zakljuca u kucu i eto joj privatnosti...
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu   Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu EmptySun May 30, 2010 8:17 pm

Huh.. SLazem se s vama. -.-'
Stvarno, naci ce dlaku u jajetu. -.-'
Uvijek nesto izmislja i sve joj smeta.
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu   Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu EmptySun May 30, 2010 9:35 pm

A neki se ljudi bas promijene kada dostignu tako veliku slavu, ozda se to dogodilo Kristen :scratch:
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
KIKI CULLEN
Fighting for life
Fighting for life
KIKI CULLEN


Ime: : Ksenija
Broj komentara : 1201
Reputacija : 0
Join date : 2010-05-21
Age : 28
Mjesto : Forks

Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu   Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu EmptySun May 30, 2010 9:50 pm

Pa verovatno da joj se to dogodilo...ali u svakom slucaju je malo preterala...koliko je pre delovala simpaticno kao obicna cura,toliko me sada nervira...
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu   Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu EmptySun May 30, 2010 9:53 pm

ALICE CULLEN (citat):
Pa verovatno da joj se to dogodilo...ali u svakom slucaju je malo preterala...koliko je pre delovala simpaticno kao obicna cura,toliko me sada nervira...


Joj slazem se u potpunosti s tobom
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Sponsored content





Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu   Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu Empty

Na vrh Go down
 
Rijetko mi se koji dečko svidi na prvu loptu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Koji si lik?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Twilight novosti :: Stare novosti.-
Idi na: