Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Utisci

Go down 
+15
Reginea
Nymphadora
Honey B
dead_horse
An P. Lautner
e.c.
Clair de Lune
Athendora
BoyWithOneEye
Hermione
Beatrix
Thanatos
Nessie
Rosalie
Lady Moonlight
19 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Lady Moonlight
Administrator
Lady Moonlight


Ime: : L A D Y
Broj komentara : 5833
Reputacija : 13
Join date : 2010-03-18
Age : 29
Mjesto : Anywhere but Home.

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Utisci   Utisci EmptyThu Jul 01, 2010 2:10 pm

Kakav je utisak film ostavio na vas?
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz
Rosalie
Kolekcionar
Rosalie


Ime: : Rose; Lana
Broj komentara : 1981
Reputacija : 5
Join date : 2010-04-15
Mjesto : Mystic Falls

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptyThu Jul 01, 2010 2:25 pm

Ja ga jos nisam pogeldala :(
Na vrh Go down
http://twilight4ever.niceboard.net
Nessie
Forks
Forks
Nessie


Ime: : bellarenesmee
Broj komentara : 309
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-26
Age : 40
Mjesto : ^^ Land of Magic ^^

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptyThu Jul 01, 2010 5:17 pm

Pakleno sam ljubomorna na sve koji
su ga pogledali, i ako se ne varam Stella ga je već vidjela, aaaaaaaaaa
mene samo zanima kako je sve to zajedno ispalo, posebice onaj dio kada
su se pohvatali u sobi hahahhaha kada se vratio iz lova, lol
baš sam prljava, mislim da idem ova dva dana i jedva čekam da to čudo
vidim, btw. dobio je odlične kritike, onda mora da je strava!!!!!
Na vrh Go down
http://iloveedward.withboards.com
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptyThu Jul 01, 2010 5:38 pm

Film je ispao..

jadno.
Pod-
a) prekratko je trajao
b) totalno su skratili Jasperovu i Rosalinu priču
c) ona priča s krijesa je bila samo izrečena u 2 rečenice...
Ima akcije,Bryce je super odglumila ali nije dobro ispao.
Ja sam očekivala punooo više.
Znači-
NM
Eclipse
i Twilight.
A poslije ćemo vidjeti.

Ruku ja srce- bilo je puno bolje gledati one male trailere nego cijeli film.
Prosidba je baš bila strašno romantična. I ono njihovo hvatanje je bilo super duper.
Ali ja sam se morala praviti da me to ne zanima jer sam bila sa starcima. xD
Ja se duboko nadam da će vama biti bolje.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptyFri Jul 02, 2010 12:55 am

Ajoj, očekivala sam oduševljenje. A neeee...
I ne. no Zašto su skratili Jasperovu i Rosalinu priču?
No, dobro, čekat ću dok pogledam, i ja se nadam da će biti bolje.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Hermione
Vampire bite you
Vampire bite you
Hermione


Ime: : Layla
Broj komentara : 55
Reputacija : 0
Join date : 2010-05-15

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptyFri Jul 02, 2010 10:05 pm

Ja sam danas pogledala. Bio mi je woow!
Pogotovo su mi se svidjele scene kada se Cullenovi i vukovi bore sa Victoriom i novorodjenim, i ona scena sa prosidbom i ona naredna za koju Swells kaze da je super duper xD

Sve u svemu, film je dobro uradjen, ali stvarno.Bar po mom misljenju.
Iii da, moram se pohvaliti da imam istu kosulju kao Bella kad je Edwrad zaprosi(znam da nije tema za to, ali eto xD)
Na vrh Go down
BoyWithOneEye
How can I protect something so perfect without evil?
BoyWithOneEye


Ime: : Tomislav
Broj komentara : 549
Reputacija : 6
Join date : 2010-07-02
Age : 27
Mjesto : London

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptySat Jul 03, 2010 12:02 am

Ja sam ga jučer pogledao.
Film je predobar, mogao bih ga gledati beskonačno puta i ne bi mi dosadio.
Nema tih riječi kojima bih mogao opisati film, predobro je bilo.
twlove
Na vrh Go down
http://twili.forumtwilight.com/
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptySat Jul 03, 2010 12:39 am

Pa dajte opišite malo dojmove. Mi nismo gledali, pa nas sve žarko zanima. :)
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
BoyWithOneEye
How can I protect something so perfect without evil?
BoyWithOneEye


Ime: : Tomislav
Broj komentara : 549
Reputacija : 6
Join date : 2010-07-02
Age : 27
Mjesto : London

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptySat Jul 03, 2010 12:47 am

Ne znam kako da ga opišem. To se ni ne može opisat, to treba vidjet vlastitim očima.
Na vrh Go down
http://twili.forumtwilight.com/
Hermione
Vampire bite you
Vampire bite you
Hermione


Ime: : Layla
Broj komentara : 55
Reputacija : 0
Join date : 2010-05-15

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptySat Jul 03, 2010 12:51 am

svi efekti su bolji nego u prethodna 2 filma. ondaa, svi Culleni vie lice na sebe iz knjige. I ima jedna scena kad se Alice i Jazz kao bore i ona skoci na njega s drveta i poljubi ga-to se ne moze opisati xD
zaista mroate vidjeti svojim ocima. mozemo vam mi pricati 100 godina ali nije to isto! :D
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptySat Jul 03, 2010 1:03 am

Hermione (citat):
ondaa, svi Culleni vie lice na sebe iz knjige. I ima jedna scena kad se Alice i Jazz kao bore i ona skoci na njega s drveta i poljubi ga-to se ne moze opisati xD
Joj, to jedva čekam vidjeti. I love you
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Hermione
Vampire bite you
Vampire bite you
Hermione


Ime: : Layla
Broj komentara : 55
Reputacija : 0
Join date : 2010-05-15

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptySat Jul 03, 2010 1:05 am

aa predivno je! prvo se oni kao 'bore' xD
i onda on nju podje da poljubi i ona skoci, izbjegne ga, popne se na drvo(brzo) i svi gledaju gdje je i ona skoci na njega, zagrli ga i poljubiii <3<3
predivnoo! to mi je No.1 scena! (:
nadam se da sam ti bar malo docarala
Na vrh Go down
Nessie
Forks
Forks
Nessie


Ime: : bellarenesmee
Broj komentara : 309
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-26
Age : 40
Mjesto : ^^ Land of Magic ^^

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptySat Jul 03, 2010 1:36 pm

Već sam jednom ostavljala post na drugom forumu pa da sve ne pišem iz početka evo ga, napominjem da je to moj osobni doživljaj, a mislim da sam davno dokazala da obožavam Twilight lol. Tko ne želi saznati neke detaljčiće iz filma neka ne čita.....

Bez obzira što je jurio s posla kao i uvijek smo kasnili. Film je počeo u 7.15h, Brodway kino, t.c. Joker, Split. Osim što sam cijeli dan provela pod tremom što ću napokon nakon 1000 ispisanih stranica, bezbroj verzija Edwardova gledišta, autora raspona godina od 7 do 77 napokon vidjeti svoga Edwarda. Jurili smo sto na sat do kina i koliko sam se bojala da ne zakasnimo slučajno toliko sam se bojala Edijeve reakcije na mlađahnu publiku (poslije se ispostavilo s pravom). Sreća Božija svi su već bili unutra i svjetla su bila pogašena kada smo ušli. Naravno 7 redi sjedalo 10 i 11 nije bilo slobodno ali what ever, da sam morala pročučala bi cijeli film. Kino sala je bila puna tinejdžerica ako se takvim mogu smatrati curice od 11 – 15.g. Premda mi Edi ne vjeruje mislim da je to samo zato što je ovo Split i što ćeš teško natjerati u kino nekoga preko tih godina, pogotovo ako ga njegova 'bolja' polovica ne želi pratiti.
Film je počeo scenom na livadi, a ja cijelo vrijeme osmijeha kao kod usiljene djevojčice , nažalost Edward ne izgleda baš reprezentativno, no o tome ćemo poslije. Nakon scene na livadi prebacujemo se u kuću gdje Bella razgovara s Charliem o njenoj kazni (ona i Edward ne ispunjavaju prijavnice kao u knjizi), a ona pismo od Jacoba scenu poslije vadi iz ladice u svojoj spavaćoj sobi (nedostaje rasprava o tome koliko su vukodlaci opasni itd). Radnja ide svojim tokom ali cijelo vrijeme nešto nedostaje. Scena kada ona prvi put krene u La Push i on joj skine dio kamioneta je tu ista no nedostaje scena kada ju Alice 'otima' jer Edward ide u lov. Pred školom kada Jacob dolazi vidjeti da li je Bella još ljudska, Bella sjeda s njim na motor i odvozi se (tu je trebao doći ravnatelj i svi su trebali u školu). Nakon toga Edward dolazi kod nje doma navečer kada se ona vrati kako bi joj rekao da mu je jako malo trebalo da prekrši sporazum, ma do đavola TO JE TREBALO BITI U NJENOJ SOBI!!!! (napomenula bi da u filmu nema ni jedna scena gdje leže zajedno u krevetu).
Bella u snu otkriva da je Viktorija iza svega i prije borbe njih dvoje ostaju sami kod kuće (nema onoga kada Edward dolazi iz lova do Belle!!! Alice im ostavi kuću samo za njih dvoje svi ostali odlaze u lov!!!!!) I tu Bella od Edwarda traži što traži hahahha, i ta je scena po meni vrhunac, da bi Edward izvadio prsten i zaprosio ju, što ja apsolutno nisam doživjela. Jedino taj dan kada su bili kod njega doma njegova kosa izgleda dobro.
U međuvremenu moj Edward nestaje u Mustanga kupiti majicu hahahha i ja sama ostatak filma lol.
Sprema se borba, krijes je po meni odrađen korektno, opisala se uloga treće žene kroz povijene scene (ne vidim što još je trebalo), Seth je sladak do bola, Rosalina priča je isto ispričana kroz povijesne scene kao i Jasperova i po meni su sve tri odrađene kako treba. Napominjem da bez obzira na sve svi mi izgledaju korektno, a Rosalie mnogo mnogo ljepše no u prva dva filma. Emmett cute as ever
Charlie nikada bolji, Renee ništa lol
Oprosti mi Bože ali Esme kao da nije ni bila u filmu, ni jedna scena, Edward nije ni zasvirao klavir, ni jednom on i Bella nisu ležali na krevetu!!!! (napominjem ležali)
Edwardov odabir postavljanja šatora je odrađen O.K. i nemam zamjerku ni na poljubac, ni na to što je Bella kada je Edward otkrio da će se ona udati za njega išla po Jacoba, ali sve je tako napravljeno da po meni ni jednim dijelom nije otkrivena spona Edwarda i Belle. Ni jednom se ona nije onesvijestila, niti ju je on onako zaštitnički nosio po šumi, ma ustvari ne znam što da kažem. Naći ćete u forumu da sam dio nakon borbe kada Edward govori Belli 'Neću ti ništa Bella…' navela kao svoj najdraži, e pa guess what, NEMA NI TOGA!!!!! Nakon borbe Edward prilazi Belli, otkida dio njene iovako slababašne košulje i podvije joj ruku.
Ona posjećuje ozlijeđenog Jacoba koji je tu totalno HOT (btw. Ja sam zakleti TEAM EDWARD, a nakon ovog filma khm…) I s tehničke strane vukovi su odrađeni sjajno.
Zadnju scenu pričaju na livadi, Bella ustaje reći Charliu da se udaje, te njih dvoje odlaze zajedno.
Ja gurkam svog Edija da što prije izađemo iz kina da ne vidi 'ekipu' i on naravno broji cijelim putem do doma kako sa mnom nešto nije uredu. Dolazim kući i bacam se na sude (ne razmišljam o Edwardu), ne otvaram forum otvaram Gričku vješticu, pobogu što su mi uradili????
Oprostite što sam sve zbrzala ali kasno je sutra nadopunim, pusa….
P.S. da se malo bolje izjasnim na kraju po pitanju Edwarda, nadam se da ni netrebam nakon mjeseca provedenih na kompjuteru štujući njegov lik lol!, Edward Cullen (čitaj iz pera Stephanie Mayer) uvijek će biti moj princ charming, ali ovo čemu je nageo David Slade po meni apsolutno nije ono što je proslavilo Twilight Sagu i osvojilo milijune srca diljem svijeta. Film ko film je O.K. ali mislim da se njime išlo lijevo umjesto desno. Eto toliko.
P.s. Još nešto, nemojte me krivo shvatiti, frizura nije ono što je prosudilo, there was no magic...
Na vrh Go down
http://iloveedward.withboards.com
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptySun Jul 04, 2010 9:48 pm

SAda sam konacno pogledala film.Znaci film je predobar,sve je super uradeno,A Jazz je bolji nego ikada.Imam samo jednu malo zamjerku,kada pricaju legendu plemena trebalo je to biti duze,trebalo je da bude kako se onaj pretvorio u vuka,kada mu je duh ostao izmedu svijetova.To mi fali a ostalo je sve super.Bella mi se nekako proljepsala a onaj prsten sto je bio kao oklop bio je apslolutno savrsen,nekako joj je divno stajao.I glupo je sto su skratili pricu od Rosalie i Jazza.Ostalo sve 5

Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 37
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptyMon Jul 05, 2010 12:01 pm

Nessie, potpisujem na svaku tvoju rijec koju si napisala. Slazem se u potpunosti s tobom.
Krecem u Sarajevo tri sata prije projekcije jer jednostavno vise ne mogu da sjedim u stanu i razmisljam kako mi se sad upropastiti moj dojam na knjigu.
U Sarajevu me doceka mama pa smo tri sata sjedile ispred BBI centra i gledale utakmicu xD.
Sad je 17:30 i mi polako idemo ka Cinema Cityju. Nakon sto smo kupile kokice i colu, usle smo u dvoranu (imale smo najbolja sjedista! xD) i ja vidim da je dvorana vec puna, nije bilo samo pripadnica ljepseg roda, mozda su muskarci bili cak i brojniji, sto me jaaaako ugodno iznenadilo! Dakle, pocinju reklame, (kako su samo bile dosadne) i u 18:05 svjetla se gase i film NAPOKON pocinje. Ja sam vec pojela vise od pola svojih kokica (no, nema veze, iako su bile one velike xD) i radoznalo gledam ka platnu.
Film pocinje sa Rileyjem, mozda i ja nisam normalna, ali ja sam plakala kad sam vidjela jadnog Rileyja sta mu je Vicky uradila. Ta mi je scena definitivno jedna od najdrazih u citavom filmu. Utisci 281291 Nema one scene kada Bella i Edward trebaju popunjavati prijavnice, to me uzasno nanerviralo, meni je ta scena super, onda Edward zabrani Belli da posjecuje Jacoba, a onda kada je Bella iz ladice izvadila Jacobovo pismo, samo prikazuje ona zadnja dva reda, nista vise, tu sam se vec malo naljutila, iako je pocetak filma.
Zatim, na Floridi, meni su ono presuper uradili, kad joj Renee (Belli) da poklon za maturu, onu dekicu, ono nema u knjizi ali je super. Cak sam i tu malo zaplakala :oops:
Za to vrijeme dok su oni na Floridi u Forks se vratila Vicky. Ono mi je fenomenalna scena, kada je Alice rekla 'vama s desna' ja sam poskocila i prosula preostale kokice. Onda vukovi, ahhh. Utisci 281291 Prelijepi, i kao vukovi i kao ljudi, lool. xD
Ono kad je Emmett skocio na Paula, ajmee, scena puna adrenalina!
Onda Jacob dodje po Bellu (to mi se ne svidja, skrooooz su izbacili onu Jacobovu zabrinutost, Jacob je trebao da premire od brige za Bellu) i wtf, Bella ode s njim? Neee! Uzas, uzas, uzas! A Edward mrtav hladan, bas njega briga. Iii, kad se Bella vrati Edwardu (u Forks) on kaze da je malo falilo da prede granicu, a samo ju onako pustio, mislim nigdje veze. Utisci Icon_neutral
Rosalina prica po meni nije dobro uradjena, nema Vere i sve je prekratko. Ali Nikki stvarno izgleda jezivo u onoj vjencanici, lol. xD
Zatim Jasper, ahh. hearts Njegova prica mi je isto prekratka, Maria i one njene druzice su prelijepe, ali nigdje ne prikazuju one Jasperove prijatelje sto su pobjegli, ne mogu da se sjetim kako se zovu. xD
Prelijep je, znaci Jackson, prezadovoljna sam, onda kad je poljubio Alice poslije price, joooj, tako sam joj zavidna bila, hahah. Utisci Icon_redface
Scene iz sume sa priprema za bitku su trebale biti u pola noci, a ne po danu, to je moja zamjerka. Vukovi su prelijepi, a Jasper dok se 'bori' sa Alice je fenomenalan!
Scena kada Edward zaprosi Bellu je fantasticna. Svi smo se derali 'DA!' dok Bella nije napokon pristala, a moja mama je i zaplakala, lool. xD
Prsten necu komentarisati, tj. vec jesam ali u posebnoj temi.
Prvi kiss izmedu Belle i Jacoba mi je bio presmijesan, kako je samo Bella vrisnula kad je slomila ruku. Ali onaj drugi, ono je nesto prefantasticno! Napokon se cura poljubila kako treba! Prelijepo. hearts
A onda, Edward sve to vidio, wtf? Bella je trebala da place, omg, a ne bez trunke kajanja se vrati Edwardu, to mi je pomalo glupo. Utisci Suspect
Zatim Vicky dolazi sa Rileyjem. Ta scena mi je fantasticna, kao i ostatak filma. Puna akcije i adrenalina, sjajno su ono napravili.
Volturi dosli, Bree umrla, ma fantasticno!
Scena u La Pushu. SVE SE SKRATILI! Uopste nema ono 'ne mogu se oduprijeti pomrcini' ili kako vec ide. Tu sam se stvarno razocarala, taj dio u knjizi je za mene kljucan, valjda se zbog toga i zove Pomrcina?
Jedan plus; puno su prikazivali novorodjene, meni je bilo bas fora gledati ih onakve divlje!
A onda kraj. Proplanak. Gdje je sve i pocelo. Ne znam, proplanak mi u Pomrcini izgledao uzaaaasno nestvarno.
Sve u svemu, film mi je bolji od predhodna dva. Ne znam zasto, ali vise me osvojio. Efekti, muzika, super mi je bilo.
Ne znam da li ce itko ovo citati nakon sto sam se ja ovoliko raspricala. Utisci Icon_redface
Na vrh Go down
e.c.
Newborn
Newborn
e.c.


Ime: : e.c.
Broj komentara : 153
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-28

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptyMon Jul 05, 2010 4:50 pm

ja cu citati, ali nakon sta pogledam film Wink
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptyMon Jul 05, 2010 5:00 pm

e.c. (citat):
ja cu citati, ali nakon sta pogledam film Wink
Također.
Al malo sam virnula, i vidim svi hvala Jacksona. :) Wiii... Jedva čekam.
I love you
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
An P. Lautner
Vampire bite you
Vampire bite you
An P. Lautner


Ime: : Anamarija
Broj komentara : 95
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-29
Age : 28
Mjesto : St

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptySat Jul 10, 2010 12:28 pm

Evo i ja sam napokon polgedala film.
Nadala sam se da će me film oborit s nogu, aali me nakraju razočarao.
Eclipse mi je najdraža knjiga, a to nemogu reći za film, jer je toliko ključnih stvari izbačeno. Pogotovo kraj...
Trebalo je završit teatralno, kad Jake odlazi...
A i onaj dio zbog kojega se i zove pomrčia.ide ovakO:

JAKE: "On je tebi kao droga, Bella. Sad vidim da ne možeš bez njega. Prekasno je. Ali ja bih bio zdraviji za tebe.Ne bih ti bio droga; nego zrak, ili sunce."

BELLA: "Nekada sam te tako doživljavala, znaš. Kao sunce. Moje osobno sunce. Lijepo si izlazio na kraj s mojim oblacima."

JAKE: "S oblacima i mogu izaći na kraj. Ali ne mogu se oduprijeti i pomrčini."


I zamjeram to što je skraćena priča u quielutima.
Trebao je biti još i ondaj dio kako je onaj poglavica ušao u tijelo vuka itd..

Sve u svemu, film je odrađen ok, ali ništa specifično.
hvala. Utisci Icon_biggrin
Na vrh Go down
dead_horse
Still human
Still human
dead_horse


Ime: : Haris
Broj komentara : 14
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-11

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptySun Jul 11, 2010 9:58 pm

Moji utiscis u dobri. xD
Mogli su neke djelove opsirinije uraditi, ali sve u svemu film je extra. :D
cista petiiiica.

ps. zavolio sam cak i Edwardaa. xD
Na vrh Go down
http://www.reklamiranje.forumr.net
Honey B
Vedad's Honey. 4Eva. <3
Honey B


Ime: : Emma
Broj komentara : 2420
Reputacija : 1
Join date : 2010-05-08
Age : 29
Mjesto : Nowhere

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptyThu Jul 15, 2010 11:13 pm

ahh :) i ja sam napokon pogledala film neki dan iii ...

eclipse mi je puno bolji od new moon i twilight ...:)
ima dosta akcije naravno i najdrazi mi je dio kad Bella opali Jacoba šakom :) mogla je jacee al sam zadovoljna :)
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptyMon Jul 19, 2010 3:33 pm

1.7. Hm. Blago rečeno, taj dan sam umirala, umirala od želje da pogledam Pomrčinu. Nisam mogla vjerovati da je napokon film izašao i da se prikazuje u kinima. Nakon svih onih naših postova u svim mogućim temama što se tiču 1.7. i izlaska Pomrčine kao npr. ''Joj ne mogu čekati!'', ''A kad će to ??'', film je napokon u kinima. Jej. Bila sam presretna, ali nažalost, mojoj sreći je došao kraj. Naglo sam pala natrag na zemlju iz oblaka, jer mi je mama rekla kako moj brat radi taj vikend i kako neće dolaziti tu po mene da me odveze u Zagreb kako bih ja mogla pogledati Pomrčinu. Aaa. Nisam mogla vjerovati. Što oni to govore? A onda sam shvatila, pa ja ću morati još čekati kako bih pogledala dugo očekivanu Pomrčinu. I onda... rasplakala sam se. Kao malo dijete. I tako napokon dođem sebi i odem upaliti komp. Odem na forum i postavim pitanje u temi 'Pitaj prijatelja' (ili tako nešto) ''Kada Pomrčina dolazi na net?'' i odgovara meni moja draga Emira (svima znana kao Clair) ''Ja sam ju već odavno skinula.'' Prvo nisam mogla vjerovati, ali onda mi je Emira isto tako rekla kako kod Swells u potpisu ima link za gledanje Pomrčine online. I nađem ja ako neki post od Swells i kliknem na onu riječ napisanu malim, ružičastim slovima 'Eclipse'. Bila sam presretna. Jej. Sreću mi je mlo pokvarilo to što je film bio snimljen u kinu, pa su mi Pomrčinu nerijetko prekidali ljudi koji su se (iz ne znam kojeg razloga) neprestano dizali i išli nekuda. Htjela sam ih gađati nečim, pa zaboga, gledate Pomrčinu, gdje se uopće ustajete, ja se ne bih ni mrdnula. Ali dosta sada o tome, sada prelazim na dojmove o filmu. Dakle, film počinje s Rileyiem. Ta mi je scena stvarno predobra, onako, on izlazi ( ne sjećam se odakle) i jadan vidi da je vani pljusak. I tako kreće kući, a Victoria ga odjednom napadne. Bilo mi je zaista žao. Ni kriv, ni dužan, a osuđen na smrt, a on to jadan ni ne zna. Onda Bella i Edward. O Bože. Grozno. Jedna rijeć. 'Perika'. Užasno. Ali 'ajde, preživjela sam. A scena gdje Bella govori Charliu kako je još djevica. Hahahaha. Presmiješno. Lol. Ono kada su Bella i Edward na Floridi, to je dobro, baš onako kako je SM napisala u knjizi. I ono kada je Renee rekla Belli kako se ona i Edward ponašaju kao sateliti, zakon, tako je i u knjizi bilo. Kada je Bella ispred škole sjela na motor s Jacobom, prvo što sam pomislila bilo je : ''Kako je ona sebična!!!'', i to se nije promijenilo, i dalje mislim da je sebična. Samo tako je ostavila Edwarda ispred škole i odjurila na motoru s Jacobom. Pff. Što se tiče Jasperove i Rosine priče, super. Jest da je Jasperova mogla biti malo duža... ali ok. Ali zato Rosalie. Zakon. Sve je super napravljeno, svaki detalj. A ono kada ona dođe kod onog svog onakva opasna u vjenčanici... fenomenalno. Jezivo je, ali i super. Dobro je napravljena i ona scena kod krijesa. Što kraće, to bolje. Ne volim ja vukodlake, po meni su presebični. Tako da... Scena kada je Jasper pokazivao ostalima i vukodlacima kako se boriti s novorođenima je stvarno očaravajuća. Zakon. A kada Alice poljubi Jaspera... Divno. Scena kada su Edward i Bella sami u kući je stvarno presuper. Kada je Edward rekao Belli da se prestane pokušavati skinuti i kada je ona njega pitala želi li on to napraviti, predobro, i smiješno. Edward je bio preseksi kada je Jacob poljubio Bellu i kada ju je dovezao kući. Kako je samo bio prelijep, aaa. Prvi put je pokazao kako izgleda kada je ljubomoran. Predivno. A onda opet... Zakaže. Scena u šatoru je dobra. Ali onda opet onaj dio kada Jacob čuje da će se Bella i Edward vjenčati, i ona otrči za njim i poljubi ga... užasno. Totalno glupo od nje. Još jedan dokaz da je presebična. Ne misli na Edwarda, uopće. I onda kada shvati da je Edward sve to vidio, ništa. Užasna je. A tu je i Edward zakazao, trebao je pokazati da je ljubomoran, a ne joj samo tako oprostiti i praviti se kao da ništa nije ni bilo. Borba s novorođenima je super. Ona cura je Bree također super odglumila. Volturi kao i uvijek, savršeni. Dakota jednostavno zna šta radi. Ugl. kad se sve zbroji i oduzme, film je bio super. Nisam ni očekivala da će biti presavršen, nijedan film to nije. Očekivala sam da će biti baš ovakav kakav i je. Dakle, Pomrčina je ispunila moja očekivanja.
Sorry na malo podužem postu, ja se raspisala.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Reginea
Vampire bite you
Vampire bite you
Reginea


Ime: : Klara
Broj komentara : 72
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-15

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptyMon Jul 19, 2010 5:32 pm

Ja sam ga gledala u kino već 2 puta i imam ga doma na DVD-u :D i jaako me oduševio film i zbilja mi je najbolji nastavak do sada. :)
Na vrh Go down
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptyMon Jul 26, 2010 6:15 pm

Voiceless Wolf (citat):
Ne znam kako da ga opišem. To se ni ne može opisat, to treba vidjet vlastitim očima.

Pa da,tako nesto.
Razocarana nisam..ali sam ocekivala vise.
Film je super (Ali je naravno New Moon bolji!!)i predobar.
Eh sada ima nekih stvari koje mi se nisu svidjele.
To sto je redatelj skratio pricu od Rose i Jaspera.
Sto je skratio legendu plemeta.
I ne slazem se sa Stelom.
Film uopste nije los,
i traje zak i predugo.
:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Asteria
Vampire attack
Vampire attack
Asteria


Ime: : Asteria
Broj komentara : 526
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-12
Mjesto : On the other side of the rainbow

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptyTue Jul 27, 2010 10:31 am

Knjiga mi je jedna od najboljih, ali objektivno gledano, film je trebao biti najbolji od svih, jer nisu promjenili nikoji događaj, poradili su na tome da većina teksta je iz knjige i da glumci odgovaraju (osim Vicky), ali nije. Nema toliko osjećaja u filmu, jedini koji de isijavao osjećaje je Taylor.Ostali su bili u stilu, "hajde da ovo završimo sto prije da možemo ići na piće". Film mi se nije svidio...
Najbolje su odradili new moon, čak ima osjećaja, boja i likova koji odgovaraju opisu (ne računajući Kristin i Roba) i tekstova koji su onak ok, nisu toliko isli po knjizi ali je dojam 100 puta bolji od eclipse i twilight.
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci EmptyMon Aug 02, 2010 2:34 pm

Film mi je OK. Dala bih mu ocjenu 4.
Definitivno najbolji mi je bio Jackson! hearts Napokon je došao Jasper do izražaja, a Jackson je fantastičan glumac i predobro ga je utjelovio. Najbolje scene su mi scene borbe i treninga. A onaj kiss s Alice je jednostavno predivan. hearts
Ali stvarno, evo.. najbolji dijelovi filma su mi one borbe. Stvarno super.. i premočno. Vukovi su odlični.
Kristen mi je još uvijek bez veze. Nigdje glume.. sve isto govori.. Nikakvih emocija. Onaj dio kad kaže: I kissed Jacob. je tako mlak, kao da je rekla : What's for diner? xD Stvarno je loša.
Taylor me počeo živcirati. Jednostavno ga ima previše u filmu. =/ Njegova gluma mi ne paše. I još uvijek mislim da su moglu uzeti boljeg glumca.
Sad da ne bude da ništa ne valja.. xD Ima i dobrih scena. :) Predobar mi je onaj dio kad Rosalie priča svoju priču. Ništa bitno nije izostavljeno. Nikki je odlična. I love you
Mogu reći da mi je drago što nisam nikakve klipove niti videje gledala prije filma. Lijepo sam uživala. Nisam nešto previše očekivala, jer su prethodna dva filma bili onako.. =/ Ali ipak mi je Eclipse najdraži dio, pa sam bila uzbuđena i u isčekivanju..
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Sponsored content





Utisci Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Utisci   Utisci Empty

Na vrh Go down
 
Utisci
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Eclipse-
Idi na: