Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Šum školjke

Go down 
+4
Rosalie
Athendora
Miss Crawford
Clair de Lune
8 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Šum školjke   Šum školjke EmptyWed Dec 22, 2010 9:07 pm

"Fear of a name increases fear of the thing itself."

'Pedesete godine ovog stoljeća. Očajna vremena za nekoć sretne ljude. Volturi su na vrhuncu moći i ubijaju gdje god stignu. Cullenovi su u Norveškoj, u malom selu pored Osla gdje je sunce rijetko. Sve propada, i čini se da je i život izgubio svoj smisao. Čini se da im nitko ne može pomoći.'




Ukoliko niste shvatili iz uvoda: Volturi žele da im se svi pokore. Čak je i ubijanje u javnosti postala normalna pojava. Cullenovi im i dalje predstavljaju najveći problem. Toga su svjesni, pa se vraćaju u Forks sa Jacobom. Tamo stupaju u kontakt sa ostalim vukodlacima, i ponavlja se ono od prije par godina, razni vampiri se udružuju u borbi protiv Voltura.




BITNO: Izuzetno dobro pazite na točnost, pravopis i gramatiku u rečenici. Vaš post se mora sastojati od minimalno 20 rečenica. Pokušajte biti što maštovitiji i dodavati nove detalje, ali ne time mjenjati tijek priče.

Radnju započinjemo dok se Cullenovi spremaju za povratak u Forks.




Likove, naravno, birate prema likova iz Sumrak Sage. Za prijave je potrebno ispuniti sljedeće:

Ime i prezime:
Dob:
Strana (protiv ili za Volture):
Moć:
Izgled:
Ostalo:


UŽIVAJTE!


Clair de Lune: komentar modifikovan dana: Wed Dec 22, 2010 9:10 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptyWed Dec 22, 2010 9:10 pm

Ime i prezime: Isabella Swan Cullen. Very Happy
Dob: 18 kad je postala vampirica, a ustvari 62.
Strana (protiv ili za Volture): Protiv, naravno.
Moć: Štit.
Izgled: klik
Ostalo: /
Na vrh Go down
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptyWed Dec 22, 2010 9:45 pm

Ime i prezime: Alice Cullen
Dob: Pretvorena sa 19,a zapravo 109.
Strana (protiv ili za Volture): Protiv.
Moć: Gledanje u budućnost.
Izgled: Ovako.
Ostalo: Ima dečka. Jasper Hale. Također djeca iz škole misle da je čudna jer je tajanstvena.
Sa Bellom se uvijek lijepo slagala.Bile su najbolje prijateljice.Ima brata Edwarda i Emmetta i sestru Rosalie.Sve ih je usvojio Dr. Charlie Cullen.Charilie odgaja njih sve zajedno sa svojom ženom Esme.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptyWed Dec 22, 2010 9:48 pm

Ime i prezime: Jane Volturi
Dob: -
Strana (protiv ili za Volture): Za Volture
Moć: Iluzija boli
Izgled: Klik
Ostalo: /
Na vrh Go down
Rosalie
Kolekcionar
Rosalie


Ime: : Rose; Lana
Broj komentara : 1981
Reputacija : 5
Join date : 2010-04-15
Mjesto : Mystic Falls

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptyWed Dec 22, 2010 10:07 pm

Ime i prezime: Rosalie Hale
Dob: 18 kad je postala vampirica, zapravo 59.
Strana (protiv ili za Volture): Protiv
Moć: -
Izgled: Šum školjke 71-11
Ostalo: -
Na vrh Go down
http://twilight4ever.niceboard.net
Child of Night
Vampire bite you
Vampire bite you
Child of Night


Broj komentara : 74
Reputacija : 2
Join date : 2010-12-26

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptySun Dec 26, 2010 8:01 pm

Ime i prezime: Renesmee Carlie Cullen
Dob: sad valjda 17 godina
Strana (protiv ili za Volture): protiv
Moć: prikazuje drugima svoje misli dodirom
Izgled: KLIK
Ostalo: /
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptySun Dec 26, 2010 8:03 pm

Za jedno pola sata ću napisati uvod, prvi post, nazovite to kako ocete, pa počinjemo. Very Happy
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptySun Dec 26, 2010 8:25 pm

Dobro sam se sjećala svega. Te dvije uspomene bile su toliko upečatljive u noćnoj tmini da bi i slijepac vidio čudno podrhtavanje plamena i leda iza zatvorenih kapaka. Na trenutak sam si dopustila da me surova prošlost odese u svoje odaje, vjerovatno nesvjesno. Možda čak to nisu bila njihova tijela, već samo oči koje su bile ocrtane intenzivnim bojama. Gledale su se u oči, ne dišući. Kružile su jedna oko druge poput lavica spremnih za započinjanje borbe za plijen dok su podizale ruke u mislima oblikujući završni udarac jedna drugoj. Vrijeme kao da je stalno, očekujući šta će se dalje dogoditi. Sve je stalno; drveće oko kojeg su kružile, pjesma ptica je naglo utihnula i niko nije disao. Prije nego se dogodilo, uhvatile su pogled jedna drugoj i na trenutak zastale. Mržnja koja je kolala poput najtamnijih sjenki na trenutak je zastala poljuljana nesigurnošću svojih izvora, na trenutak je izgledalo da će presušiti i stopiti se s pozadinom zvjezdane noći, no onda je nastavila kao da nikada nije bila osujećena.

Naglo i bolno sam se vratila u sadašnjost. Oslo. Noć ga je zavila u potpunu crninu. Ulice prekrivene snijegom zjapile su prazne, a samo je jedna sjena koračala gradom ostavljajući krvave tragove u snijegu. Svaki moj dah ledio je zrak, svaki moj pokret širio je jezu, a svaki korak potpuni očaj. Upravo sam se vraća iz lova, totalno dezorijentirana. Moja sjena se okrenula shvativši da neko stoji iza nje. Lagano je povukao u zagrljaj, bojeći se da mi grublji dodir ne naudi. Odjednom, kao da sam ponovo ljudska, osjetila sam blagu nesvjesticu od njegovih usana i daha. "Nema svrhe u buđenju davnih uspomena"-rekao mi je. Kut usana mi se izvio u poluosmijeh, ne prestajući ga ljubiti. Uskoro nas je bolna realnost vratila na zemlju. "Samo se na nas čeka" rekao mi je Edward. Hrabro sam klimnula glavom uhvativši ga za ruku. "Idemo" prošaputala sam.
Na vrh Go down
BoyWithOneEye
How can I protect something so perfect without evil?
BoyWithOneEye


Ime: : Tomislav
Broj komentara : 549
Reputacija : 6
Join date : 2010-07-02
Age : 27
Mjesto : London

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptySun Dec 26, 2010 9:57 pm

Ime i prezime: jacob black
Dob: ne znam. xD
Strana (protiv ili za Volture): protiv.
Moć: promjena oblika u vuka.
Izgled
Ostalo: /
Na vrh Go down
http://twili.forumtwilight.com/
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptySun Dec 26, 2010 10:05 pm

primljen, ofc (:
Ajde dragi moji, tipkajte. ^^
Da ne propadne ovo nakon jedne strane, lol. xD
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptyFri Jan 07, 2011 8:07 pm

Okej. Sad se spremite da doživite moj živčani ispad.

PA KOJI VAM JE PROBLEM?
Prijavi vas se sva sila i nakon toga niko ne posta!
Shvaćam da vas je škola pritisla pred kraj polugodišta, ali cijele praznike ovdje nisam vidjela NITI JEDAN JEDINI POST!

*smiruje se*

Hoćemo brisati temu ili će se gospodske dušice udostojati i postati?
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptyFri Jan 07, 2011 9:41 pm

Ime i prezime: Zoe Dusk
Dob: 22 a zapravo 306.
Strana (protiv ili za Volture): Za.
Moć: jako snažna i moćna. Stvorena da ubija. Mjenjanje oblika prema Luciferovim stupnjevima.
Izgled:Like this.
Ostalo:/
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptyFri Jan 07, 2011 9:49 pm

Prijavljena.
A ja čekam..
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptyFri Jan 07, 2011 10:00 pm

Ogledala sam se po tamnoj ulici. Tišina. Hm i dalje su dobri u tom dijelu. Ali taj smrad...toga se nisu mogli riješiti.
"Jane. Tebe je tako dobro vidjeti stara prijateljice."
"Zoe i tebe." prišla mi je i zagrlila me. Nakon nekoliko trenutaka se odmaknula i nasmiješila. Široko.
"Uo. Osmijeh na tvom lice ne vidjeh puno."
"A šta ćeš. Arove ludosti su dotaknule granicu nenormalnog."
"Vjerujem."
"Zašto se sada susrećemo stara prijateljice."
"Iskreno; Aro me pozvao."
"A što bi trebala raditi. Ubijati neposlušne."
"Stvarno ne znam. I ne znam kako me pronašao."
"Pa trebale bi smo krenuti."

Krenule smo tamno ulicom prema nekom smjeru.
Začudila sam se kada sam vidjela kada krećemo prema Fairmontu. Najluksuznijem hotelu u Seattlu.
"Ne želim pitati."
"Pobili par njih, nekoliko sačuvali da nam koristi kao prehrana." izgovorila je to tako hladno, nevažno i činjenično.

Na ulazu hotela bio je znak: 'ZATVOREN'

"Zoe. Zoe Dusk. Kako je tvoje lice lijepo vidjeti." ironično je izjavio Caius.
"Mislim da su osjećaji obostrani."
"No požurimo. Ne želimo da Aro predugo čeka; zar ne?"
"Naravno da ne gospodaru." pokoreno je priznala Jane.
"No. Krenimo."

Salon je bio velik. Prostran.

Pokraj jednog velikog prozora Aro je stajao. I piljio u daljinu.

"Miris trunule životinje još ne znate prikrasti."
"No,no Zoe. Ti si lovac. Ti osjećaš sve. Drugi ne."
"To bit trebao biti univerzalni odgovor na sve. Doveo si me ovdje da se govorimo. Želim, ne zahtjevam da mi kažeš što želiš napraviti. Sada." dodala sam s već mučninom u trbuhu. Mrzila sam ih. Njih. Od prvog do zadnjeg.
Naravno ni Jane nije bila ništa bolje.
Zvijeri. Ali bez njih bih sada već bila mrtva.
"Želim dovesti u red ovaj svijet. Želim da ne bude više nikakvih ustanaka ili revolucije."
"I onda jesmo li spremni za ubijenje ovih ološa ili ne?"
"Smireno Zoe. Čekamo još ljudi a onda ćemo razraditi plan napada. Do tada upoznaj Juli. Ona ima moć slanja najgorih strahova,misli,snova,događaja nekom čovjeku u um. Fascinatno zar ne?"
"Od rijetkih do najrijeđih Aro. Tvoje pravilo."


Nadam se da je dobro.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptyFri Jan 07, 2011 10:15 pm

Odmaknula sam se u stranu,čekajući da Aro nešto kaže,naredi.Bilo mi je pomalo dosta svega ovoga,ali nisam smjela napustiti,bolji od mene su probali pobjeći,odustati od svega i sada su mrtvi.
Zoe mi je bar malo podigla raspoloženje,nisam je vidjela od 1865.I ona je trebala biti mrtva,ali ipak nije,njen zadivljujuči dar je spasio.Nadam se da će ovaj put ostati duže u posjeti .
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptyFri Jan 07, 2011 10:51 pm

"Da draga. Je. Jedino pravilo. Naravno; moje. A sada brzo neka te Jane vodi do sobe. Najedi se koliko god hoćeš i...uživaj ponajviše."
"Naravno Aro." naklonila sam se i krenula za Jane koja je već marširala niz hodnik prema sobama.
"I Jane što je toliko razljutilo Ara da budi revoluciju? Nakon toliko vremena."
"Jedna mala obitelj vampira u Forksu. Prije nekoliko desetljeća smo se već borili- ma više pregovarali s njima. Jako posebna skupina.
Čitanje misli, viđenje budućnosti, štit, mjenjanje osjećaja."
"Jako darovita grupa."
"Moglo bi se reći.", na to je slegnula i stavila dosadan izraz na lice.
"Što je Jane? Znam te jako dobro. Reci." pogledala sam je u oči očekajući odgovor.
"Zaljubila sam se."
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptyFri Jan 07, 2011 10:59 pm

Oči su mi se polako privikavale na sobno svijetlo dok sam nervozno koračala sobom. Nazvati ili ne? Te dvije opcije su me tako pritiskale da sam osjetila gušenje. Laganim korakom sam ušla u Carlisleov ured prelazeći pogledom preko polica prepunih starih prašnjavih knjiga. Parketni pod bio je prekriven debelim prezijskim tapetom zelene boje proljetnog lišća. Carlisleov stol stajao je na sredini prostorije, a iza njga bio je stakleni zid koji je otkrivao veličanstven pogled na malo selo u kojem su bili nastanjeni. Znala je da ovdje nikoga neće pronaći, ostali su u lovu a Edward im se pridružio. Nažalost, nervoza se nije smirila kako sam predpostavljala. Na kraju sam donijela odluku nakon koje sam odahnula. Uvijek mi je bilo najgore donositi odluke, ali nakon što je donesem ne premišljam se više.
Telefon je zvonio par sekundi.
'Halo?' javio mi se poznati hrapavi glas, a mene je nešto u grlu stegnulo.
Na vrh Go down
Rosalie
Kolekcionar
Rosalie


Ime: : Rose; Lana
Broj komentara : 1981
Reputacija : 5
Join date : 2010-04-15
Mjesto : Mystic Falls

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptySat Jan 08, 2011 1:22 am

Krenula sam ka Carlisleovoj kancelariji jer sam čula buku. Graciozno sam prišla vratima i čula Bellin glas. Polako sam otvorila vrata. Bella se trgla i ispustila slušalicu. ‚‚Rosalie, šta radiš ovde? Zar nisi u...'' Prekinula sam je: ‚‚Vratila sam se. Bella...šta TI radiš ovde?'', upitala sam je. Ćutala je. ‚‚Dobro, ako nećeš da mi kažeš...'', hladno sam je pogledala i okrenula se ka vratima. Pošla sam ka svojoj sobi. Ušla sam i pogledala oko sebe. Nikoga nije bilo u kući, tu smo bile samo Bella i ja. Pitala sam se šta je sa Bellom u zadnje vreme...
Na vrh Go down
http://twilight4ever.niceboard.net
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptySat Jan 08, 2011 2:16 pm

Prvo sam se pravila da se smijem.A onda...Oborila sam pogled.Nisam htjela priznati,ali me je poznavala jako dobro pa je odmah primjetila šta mi je.Nisam niti sama sebi priznati da sam se zaljubila,a još manje njoj.Nisam znala šta da joj kažem,nekako sam jedva prozborila:

''Ma ne,samo...''

Čudno me je pogledala,zahihotala se u sebi.
Arov glas me je vratio u stvarnost...
Na vrh Go down
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptySat Jan 08, 2011 2:37 pm

Dok sam ulazila po Rosalie i Bellu kako pričaju.
Bio je to jedan čudan razgovor.Jako čudan.
Dok su gledale televiziju jedna je sjedila na kauču a druga u fotelji.
Sjela sam do Belle,na kauč.
Da bi se Bella osjećala bolje i sigurnije počela sam pričati prvo šta mi je palo na um;

''I vidim da ste se malo zbližile.''

''Da jesmo.'' - rekla je Bella,promuklim glasom.

Rosali se u sebi počela smijati.A bilo mi je žao Belle.Znala sam kako se osjeća.Ali samo je željela da se uklopi.Zar to može biti tako teško ?
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptySat Jan 08, 2011 5:11 pm

"Okupljanje starih prijateljica, zar ne?"
"Nekako tokavo Aro. I samo tražimo malo privatnosti ako to nije problem."
"Ne; naravno Zoe, odmah odlazim. Samo; trebam te na sekundu."
"Hm, dolazim."

Još jednom sam pogledala Jane, očima joj dajući znak da ću se brzo vratiti i da će mi reći.

"No za što me trebaš?"
"Uvijek si znala što treba pitati.Ovaj...treba nam netko da ide pogledati, pronjuškati bolej rečeno oko Forksa. Tek da uvidi stanje. Možeš li biti negdje za 5 minuta gotova? Pa da kreneš. Molim te?"
"Naravno."

Okrenula sam se od njega i pošla prema sobi. Vrijeme je za lov.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptySat Jan 08, 2011 5:32 pm

Nakon što je Zoe izašla,pitala sam Aru da li i ja mogu ići sa njoj da obiđem Forks.
''Da..'' odgovorio mi je
''...ali zašto želiš da ideš ? '' Upitao me je,nikada se u životu nisam osjećala više postiđenom.
''Nije bitno,samo želim da idem sa Zoe,ako je problem neću ići i to je to''
''U redu je idi,samo sam želio da znam zašto...''
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptySat Jan 08, 2011 5:59 pm

Ušla sam u sobu i krenula po svoju torbu s pištoljima.

"Zoe?"
"Reci Jane."
"Idem s tobom."
"Oke."
Pružila sam joj polu automatik.
"Poslužit će ti. Neke vampire nije dovoljno ubiti vatrom ili sjecanjem glave. Ili mučenjem. "
Izgledala je na trenutak prestrašeno.
"Može. Samo pričekaj da se izvučem iz ove..odore." dodala je posprdno.
"Naravno. I ja samo da se obujem."

Trenutak poslije bilo smo spremne. Ona u crnim skinny trapericama i kožnoj jakni a ja slično obučena.
"Moram ti reći, dobro izgledaš u tome."
"Hvala. Šteta što ćešče ne smijemo obo nositi. Dosta mi je haljine one."
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptySat Jan 08, 2011 6:15 pm

Poslije sam predložila njima da svi zajedno idemo malo u Forks.
A nisam se iznenadila na odgovor Rosalie.

''Ne samo vi idite...Sada slijedi neka dobra emisija.''

A i ja i Bella smo znale da slijedi kuharski šou.Pa je to na neki način bilo i smiješno.
Bella je naravno pristala.Pa nije mogla odbiti.

''Dobro Alice,onda ja ću ići da ne budeš sama.''

U tom tenutku mi se priviđala nova vizija.Toliko loša da me glava zabolila.
Sjela sam. Njih dvije su me pogledale čudno i zabrinuto.

''Alice,Alice.Sjedi molim te. Šta ti je ?!''
''O Bože.O šta mi je ?''
''Ali jel to nova vizija?'' - Bella zabrinuto reče
''Ne, infrakt je.'' -Rosalie je pokušala ispasti smiješna
''Da nova vizija! Aaaaa !''

Derala sam se,vrištala. Nikada do sada nisam imala takvu viziju.Ali se onda sve počelo smirivati.Bella mi je stalno govorila da se smirim.Ponovila je to više puta.
Rosalie je mi je dodala papir i olovku. Počela sam crtati,nesvjesno.

''Tako lijepo crtaš'' - rekla mi je Bella, a Rosalie je samo gledala u papir.

Ne znam ni sama šta mi je tada bilo. Crtala sam krv, ljude, vampire.
Onda sam stala.Počela pričati o nekoj Zoe i o Jane.
Objašnjavala kako dolaze u Forks.
Vidjela sam Bellu. Bila je tako... uzrujana.
Zoe je iskusna vampirica, jako stara. Stara prijateljica poznate Jane.Znam da je ospana da dolazi tu sa Jane i Arom.Mislim da će napraviti novu vojku novorođenih.Nisam bila sigurna.

Moramo se pripremiti.Gdje je Charlise...?
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke EmptySat Jan 08, 2011 6:24 pm

Sada smo se već prikirivale u šumi. Bile smo opasne ali ne bi nam naškodilo da odemo u grad.
"Hoćeš da upoznamo ljepote malog grada?"
"Ah može.", prihvatila je izazov Jane.

"Koga ćemo prvo? Gladna sam.", potužila sam se kao malo dijete.
I tada sam ugledala grupicu dečkiju.
Mirisali su čudni. Neki stari miris, miris šume.
Šapnula sam Jane:
"Vukodlaci."
"Shvatih."
Dale smo se u malu uličicu.
"A da se nahranimo u šumi?"
"Ne. Treba mi ljudska krv. Neću moći disati ubrzo."
"Toliko je ozbiljno?"
"Nažalost da." Istina je bila da se nisam jranila mjesecima, preživljajući na krvavicama.
"A da onesposobimo nekog vukodlaka?"
"Čekaj.", ukrutila sam se na mjestu osjećajući druge. Druge vampire.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Sponsored content





Šum školjke Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Šum školjke   Šum školjke Empty

Na vrh Go down
 
Šum školjke
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Twilight RPG-
Idi na: