Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Musko-zenska prijateljstva

Go down 
+16
Lina
Bokssha
Jessica•Rose
StefanaCullenPattinson
Chubica
Naida
.Incident.
Ecstasy
Girl in Edward's arms
Anamaria
Thanatos
Nymphadora
Rosalie
cullen girl
Athendora
Clair de Lune
20 posters
AutorPoruka
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptySat Apr 24, 2010 11:50 am

Pa, da li vjerujete da postoje? Jesu li moguca? Jeste li ikada imali isto? Sto mislite o tome?
Rasprava o ovakvom tipu prijateljstva.
Na vrh Go down
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptySat Apr 24, 2010 2:58 pm

Evo ja prva :)
U muško-ženska prijateljstav vjerujem ali se kasnije iz tog prijateljstva javlja ljubav u večini slučajeva.Ja imam jednog priajtelja znamo se od obdaništa i nismo se nikada posvađali.Takva prijateljstva su normalna ali kad-tad dođe vrijeme kada te on povrjedi :)
Na vrh Go down
cullen girl
Fighting for life
Fighting for life
cullen girl


Ime: : aDNa
Broj komentara : 1256
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-30
Age : 26

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptySat Apr 24, 2010 6:46 pm

haha ela da je ovo procitala anesa mogu zamisliti koliko bi se smijala
e ovako
musko-zenska prijateljstva postoje cak neka musko-zenska prijateljstva bolja od prijateljstva sa istim polom
da neka zavrse ljubavnom vezom ali ima nekih koja traju zauvjek
ja imam mnogo prijatelja a imam i neke koje bih mogla izdvojiti kao svoje najbolje prijatelje koji su bolji od nekih mojih prijateljica
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptySat Apr 24, 2010 11:14 pm

Meni je ovo malo cudno, ali ja imam prijatelja s kojim mogu o bilo cemu pricati, a da nam nikome nije nimalo neugodno. Isprva mi to nije predtsavljalo nikakav problem, kada smo se poceli druziti nikad nisam ni pomislila da bih se mozda mogla zaljubiti u njega, jer sam tada bila mladja i maltene nisam znala sto je ljubav, ili zaljubljenost, svejedno.
Uvijek nam je super kad smo skupa, zezamo se, i na neki cudan nacin nadupunjujemo jedno drugo. Jer, razlicit smo spol, i nekako smo bas suprotni jedno drugome, i nekako se nadupunjujemo, savjetujemo, ja sam tu za njega u bilo koje doba, kao i on za mene. Nikad ni sa kojom prijateljicom nisam bila dobra kao sto sam s njim.
Da li se iz prijateljstva radja ljubav? Svjedok sam da se radja. Meni se poceo svidjati frend, i upravo zbog toga nam je propalo ne bas veliko i najbolje prijateljstvo. I dan danas zalim zbog toga, ali sto, ide se dalje, i to niposto nije razlog da odustanem od mog frenda, dapace, samo je produbilo nasu 'vezu' i naucila sam nesto iz toga. Moram biti puuuno oprezna da mi se ne ponovi ista greska. Jer, nikad sebi ne bih mogla oprostiti da takvo nesto uradim.
A nekako mi to i zvuci cudno, ne mogu zamisliti sebe i njega kao par.
Doduse, u nekim situacijama se i ponasamo kao par. Kad on ima djevojku, ja sam uzaaasno ljubomorna. Ali nikad mu to ne bih priznala. Srecom, to nikad ne potraje.
I da, uvijek se grlimo, ljubimo, i svi misle da smo par. Meni svejedno sto misle. Ne znam sto ce vrijeme donijeti, ali znam da sam spremna sve rizikovati radi njega.
Na vrh Go down
Rosalie
Kolekcionar
Rosalie


Ime: : Rose; Lana
Broj komentara : 1981
Reputacija : 5
Join date : 2010-04-15
Mjesto : Mystic Falls

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptyThu Apr 29, 2010 7:55 pm

Musko- zensko prijateljstvo ne mora da preraste u ljubav. Nije ispravno tvrditi da je nemoguce da se osobe suprotnog pola ne privlace,i ne mogu da budu prijatelji. Sta ako se devojci ne svidja decko sa kojim se druzi da taj nacin? To je moje misljenje.
Na vrh Go down
http://twilight4ever.niceboard.net
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptyThu Apr 29, 2010 11:57 pm

Slažem se s Rosalie Cullen. Zašto muško-ženska prijateljstva moraju uvijek prerasti u nešto više? Ja imam prijatelja koji mi je super, mogu mu sve reći i vjerujem da ne bi nikome rekao. On je stvarno super osoba, ali uopće me ne privlači na ''onaj'' način. Samo mi je super prijatelj. Iz ovoga se može zaključiti da vjerujem da postoje muško-ženska prijateljstva, i vjerujem.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptyFri Apr 30, 2010 10:24 am

Koliko dugo si ti prijateljica sa tim deckom?
Ja sam sa jednim deckom bila prijateljica preko pola godine, dok se nisam zaljubila u njega.
Ali imam prijatelja koji mi je vec prijatelj dvije godine. I ono, nista ne osjecam prema njemu.
Vjerujem u ovakva prijateljstva, samo su JAKO rijetka.
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptyFri Apr 30, 2010 3:45 pm

Clair De Lune (citat):
Koliko dugo si ti prijateljica sa tim deckom?
Ja sam sa jednim deckom bila prijateljica preko pola godine, dok se nisam zaljubila u njega.
Ali imam prijatelja koji mi je vec prijatelj dvije godine. I ono, nista ne osjecam prema njemu.
Vjerujem u ovakva prijateljstva, samo su JAKO rijetka.


S tim sam dečkom super već 9 godina. Uvijek mi je bio najbolji prijatelj (muški, ne naj od svih).
Dečko je super i nikada nisam osjetila nista više od prijateljstva.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptyFri Apr 30, 2010 7:59 pm

Divan je osjecaj znati da si jedna od rijetkih koji tako nesto dozive.
Ja sam zahvalna Bogu sto imam tako divnog prijatelja kao sto je Marko.
Ne znam sto ce biti s vremenom, ne znam da li ce se pojaviti nesto vise od prijateljstva, ali sam spremna riskirati.
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptyFri Apr 30, 2010 8:59 pm

Ja jednostavno ne vjerujem u njih.
Mislim da možeš biti prijatelj s nekim dečkom/curom ali po mom mišljenju to mora biti plutonsko.To s vremeno izraste u nešto više;jer kako se mi mjenjamo tako se mjenjaju i prijateljstva...
Cura imaju jače osjećaje i dečki to nekad ne shvaćaju.
Naravno uvijek postoju iznimke a njih treba uočiti.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptyFri May 28, 2010 7:32 pm

Evo ja imam priajtelja znamo se već 10 godina.Uvijek me sasluša uvijek je tu kada ga trebam.Znam da su ova prijateljstva vrlo rijetka ali baš zbog toga ih treba cijeniti i čuvati.
Na vrh Go down
Anamaria
Newborn
Newborn
Anamaria


Ime: : Anabells
Broj komentara : 112
Reputacija : -1
Join date : 2010-06-22
Age : 27
Mjesto : U wc-u,jedem cokoladu :D

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptySun Jun 27, 2010 4:26 pm

Musko-zenska prijateljstva nemogu biti iskrena osim ako on nije gay.Ja bar tako mislim ili ti nisi gay.Uvijek ce neko u nekog biti zaljubljen ili ce mu se svidat,ako ne sad za 5 godina.Nevjerujem ni u samo zenska prijateljstva,a ne u musko zenska .
Na vrh Go down
Girl in Edward's arms
Fighting for life
Fighting for life
Girl in Edward's arms


Ime: : Lana (:
Broj komentara : 1530
Reputacija : 5
Join date : 2010-03-19
Age : 27
Mjesto : London

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptyTue Jun 29, 2010 1:25 pm

Postoje. Iako su jako rijetka. Postoje. I to znam ztp što imam jednog prijetelja s kojim sam se ovo super. Sve mu govorim i on sve meni govori. I to prijeteljstvo mi je jako jako dragocjeni i pazim na njega. Mislim da mužko-ženska prijeteljstva prestaju onda kada se jedna strana zaljubi. i to najčešče ne završi dobro.
Na vrh Go down
Ecstasy
Vampire bite you
Vampire bite you
Ecstasy


Ime: : Ecstasy xD
Broj komentara : 91
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-02

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptyWed Jul 14, 2010 12:49 pm

Wtf? Pa imam vise frendica nego frendova. Naravno da postoje, cak mi je ponekad zao sto imam vise frendica nego frendova xD
Na vrh Go down
http://www.dragcave-forum.com/
.Incident.
Still human
Still human



Broj komentara : 24
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-04

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptySun Jul 18, 2010 4:01 pm

verujeM, postoje
Na vrh Go down
Naida
Still human
Still human
Naida


Ime: : Naida
Broj komentara : 37
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-30
Age : 25
Mjesto : Breza

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptyMon Jul 19, 2010 5:34 pm

Postoje muško ženska prijateljstva,moguća su,iako u nekim slučajevima iz te vrste prijateljstva se rađa ljubav.Imam puno prijatelja (muških :) ) i nikada mi se nije nešto slično dogodilo(da se zaljubim u Best frenda itd )
Na vrh Go down
Chubica
Eclipse has begun
Eclipse has begun
Chubica


Ime: : Matea
Broj komentara : 738
Reputacija : 1
Join date : 2010-06-28
Age : 28

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptyWed Jul 21, 2010 2:40 pm

Po meni su moguća...ja sam ih doživjela...
Na vrh Go down
StefanaCullenPattinson
Newborn
Newborn
StefanaCullenPattinson


Ime: : Stefana
Broj komentara : 172
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Mjesto : Meadow Edward and Me.......

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptyWed Jul 21, 2010 11:15 pm

postoje ... imam dosta prijatelja koji su suprotnog pola ..
Na vrh Go down
Jessica•Rose
Fighting for life
Fighting for life
Jessica•Rose


Ime: : Rouz ; Irma
Broj komentara : 1333
Reputacija : 19
Join date : 2010-08-14
Age : 28
Mjesto : Tu ispred monitora a dje drugo ?

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptySat Aug 14, 2010 11:45 pm

naravno .. inace opcenito vjerujem u musko-zenska prijateljstva
za mene zensko-zenska prijateljstva ili musko-muska ne postoje
dobro malo da ali ipak sve je to na granici minimuma :D
Na vrh Go down
Bokssha
Newborn
Newborn
Bokssha


Ime: : Bojana
Broj komentara : 136
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-24
Age : 36
Mjesto : Beograd

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptyWed Aug 25, 2010 2:39 am



Naravno da postoje.

Ne znam zasto i kako je doslo do potrebe da se postavlja to pitanje drustvu?

Ja se druzim samo sa muskarcima...Imam dve drugarice i to je to.
Ali ni sa jednim od njih nemam neki drugaciji odnos niti je ikome to palo na pamet...

Na vrh Go down
http://friendlyforum.do-goo.com/
Lina
Vampire bite you
Vampire bite you
Lina


Ime: : Katalina
Broj komentara : 71
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-15
Age : 28
Mjesto : Zagreb

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptyWed Aug 25, 2010 2:37 pm

ja sam kao i Bokssha.. vecinom sam s deckima, zabavnije mi je sa njima a imam dva bas naibolja frenda i prema nijednom ne osjecam nista.. naravno da ih volim ali kao naibolje prijatelje i sigurna sam da medu nama nikad nece biti niceg vise
Na vrh Go down
UdaćuSe ZaRobija
Newborn
Newborn
UdaćuSe ZaRobija


Ime: : Jelena :)
Broj komentara : 109
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-23
Age : 28
Mjesto : Bgd..:)

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptyThu Aug 26, 2010 6:08 pm

Naravno da postoje..
Nekada su cak i bolja nego samo zenska prijateljstva jer su mnoge devojke pune predrasuda,ljubomore ili losih misljenja o bliskim osobama. Ja imam samo dve prave prijateljice,ostalo je sve vrlo povrsno..:/
Ali zato imam pregrst muskih prijatelja..I izmedju nas nema nista vise od prijateljstva..

A i [po meni] decki su iskreniji i bolje cuvaju tajne..I nisu tracare..:P
Na vrh Go down
Honey B
Vedad's Honey. 4Eva. <3
Honey B


Ime: : Emma
Broj komentara : 2420
Reputacija : 1
Join date : 2010-05-08
Age : 29
Mjesto : Nowhere

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptyThu Sep 09, 2010 9:13 pm

Msm da ne vjerujem u ta prijateljstva jer uvijek ili muskarac ili djevojka kad-tad osjeti vise ..i zeli vise :/ i onda se sve pokvari :/
Na vrh Go down
ElenaGilbert
Newborn
Newborn
ElenaGilbert


Ime: : Teuta
Broj komentara : 220
Reputacija : 1
Join date : 2010-06-30
Age : 28
Mjesto : Croatia

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptyMon Oct 04, 2010 4:11 pm

Ja vjerujem u muško - ženska prijateljstva. Ja imam 2 muška prijatelja i to najbolja već 8 godina.
Stvarno su super i zabavni....imam i dvije najbolje frendice koje me razumiju u potpunosti a oni su zabavni stalno su tu po kvartu zabavljamo se razgovaramo o svemu i svačemu....ja vjerujem u muško - ženska prijateljstva a kad se iz pravog prijateljstva rodi ljubav to je savršeno jer se poznajete, već se volite no sad još više, znate sve jedan o drugomu....no prijatelji su ipak prijatelji, a prijateljstvo je najjača veza poslje ljubavi....
Na vrh Go down
Melly Cullen
Newborn
Newborn
Melly Cullen


Ime: : Melly Cullen
Broj komentara : 281
Reputacija : 1
Join date : 2010-10-17
Age : 26
Mjesto : negdje u Forksu s Edwardom ♥

Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva EmptySat Nov 27, 2010 4:34 pm

i ja vjerujem u njih :D imam best frenda, i sa njim sam ono best, best... malo sam i zaljubljena u njeg, a i on je u mene i svi nas nastavnici zezaju da smo u vezi jer smo stalno zajedno :S :S
Na vrh Go down
Sponsored content





Musko-zenska prijateljstva Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Musko-zenska prijateljstva   Musko-zenska prijateljstva Empty

Na vrh Go down
 
Musko-zenska prijateljstva
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Rasprave-
Idi na: