Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 New Moon - rasprava

Go down 
+11
ElenaGilbert
Honey B
Iwe Black
ChadKroeger
Asteria
Bella
Lost_in_Stereo
Clair de Lune
Athendora
Thanatos
Lady Moonlight
15 posters
AutorPoruka
Lady Moonlight
Administrator
Lady Moonlight


Ime: : L A D Y
Broj komentara : 5833
Reputacija : 13
Join date : 2010-03-18
Age : 29
Mjesto : Anywhere but Home.

New Moon - rasprava Empty
KomentarNaslov komentara: New Moon - rasprava   New Moon - rasprava EmptyTue May 25, 2010 6:11 pm

Svi vasi dojmovi o filmu idu ovdje.
Ugl. isto kao i za prvi dio.
misljenje o glumcima, trailerima, filmu.. sve opcenito..
Nemojte ovdje ulaziti u raspavu o glumcima, za to imamo posebnu temu.
I izbjegavajte spam.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

New Moon - rasprava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: New Moon - rasprava   New Moon - rasprava EmptyTue May 25, 2010 8:27 pm

Zar ja..?
Nema veze. Ponoviti ću.
NM mi je najbolji film ikada. Sve je napravljeno točno po knjizi i hvala bogu na Chrisu Weitzu što voli stvarati tako odlične flmove.
Izbor glumaca za Volturre je balgo rečen savršen.
Dakota je savršeno odglumila Jane što je meni navelike stvorio sasvim savršen dojam kada su snimali u Volterri.
Dio u Volterri mi je najdraži. Drugi su mi jako bolni ( a to je dobro; jer je teško stvoriti dojam bolnog rastanaka između Belle i Edwarda...) pa ih ne volim gledati- jer su meni bolni- ja sam jako suosjećajna osoba!
Jako dobar film. Gledati ću ga dovijeka...
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

New Moon - rasprava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: New Moon - rasprava   New Moon - rasprava EmptyTue May 25, 2010 9:43 pm

NM..isto mi je najdraži film
Izbor glumaca je savršen.Volturi su super odglumili onaj svoj dio pogotovo Dakota.Svaka joj čast.Film je jako dobar i sve je super urađeno onaj bollni rastanak je izvrstan jeste da nas je mnogo plakalo ali i to je bio cilj ovoga filma,da nas najviše pogodi rastanak između Belle i Edwarda.Kada sam gledala trailer za NM činio mi se jako strašnim jer u traileru se prikazani oni "strašni" djelovi.
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

New Moon - rasprava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: New Moon - rasprava   New Moon - rasprava EmptyThu May 27, 2010 9:30 am

Da se nadovezem.. Kako mislis da je cilj bio da nas se sto vise rasplace? Ja se jesam rasplakala, ali mislim da to nije bio cilj.. Jer svako ko je citao knjigu (NM) pa onda gledao film, ne moze uporediti osjecanja koja su opisana u filmu i koja su napisana u knjizi. Jer je oprisnije u knjizi, a film.. Samo Kristenin glas govori ono 'Dear Alice..'
Trailer sam jedva docekala. Glumci su mi bili losiji. Vise sam ocekivala.. :/
Kristenina perika je gotovo neprimjetna. Ali ipak sam ju ja skuzila.. Robert je imao previse pudera. :S
ALi film mi je bolji od Twilighta. Chris se vise drzao knjige.. Dakle, film mi je bolji, ali glumci losiji.
Na vrh Go down
Lost_in_Stereo
Still human
Still human
Lost_in_Stereo


Broj komentara : 22
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-16

New Moon - rasprava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: New Moon - rasprava   New Moon - rasprava EmptyFri Jul 16, 2010 5:16 pm

meni ej film osrednji
iznervirala sam se kad ju je zaprosio na kraju samom
Na vrh Go down
Bella
Newborn
Newborn
Bella


Ime: : Bella Swan
Broj komentara : 250
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-31
Age : 31
Mjesto : in Vampireland

New Moon - rasprava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: New Moon - rasprava   New Moon - rasprava EmptyMon Aug 02, 2010 9:14 pm

Film je ok glumci jesu losiji,sem Jackoba naravno :)) Sve u svemu ipak mi se vise sviđa prvi deo
Na vrh Go down
Asteria
Vampire attack
Vampire attack
Asteria


Ime: : Asteria
Broj komentara : 526
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-12
Mjesto : On the other side of the rainbow

New Moon - rasprava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: New Moon - rasprava   New Moon - rasprava EmptyTue Aug 03, 2010 11:13 am

Najbolji film dosada, prvi je bio pretaman, pre nefilm, a treći je bio čudan, dojam nije nesto.
Drugi..nisu toliko pratili knjigu, ni glumce mi neke nisu pogodili, ali je opći dojam bio 100 puta bolji nego za Twilight ili Eclipse
Na vrh Go down
ChadKroeger
Newborn
Newborn
ChadKroeger


Ime: : Dusko
Broj komentara : 277
Reputacija : 11
Join date : 2010-08-21
Age : 29
Mjesto : Kotor Varos

New Moon - rasprava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: New Moon - rasprava   New Moon - rasprava EmptySun Aug 22, 2010 12:46 am

Kao sto sam rekao (u drugoj temi) nastavci su uvijek losiji u odnosu na prvi dio. Takav slucaj je i ovdje. Film je dobar ali prvi dio je neuporedivo bolji. Jedino Jacob izgleda dosta bolje nego u prvom djelu.
Na vrh Go down
Iwe Black
Still human
Still human
Iwe Black


Broj komentara : 10
Reputacija : 0
Join date : 2010-09-12

New Moon - rasprava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: New Moon - rasprava   New Moon - rasprava EmptySun Sep 12, 2010 3:05 pm

Film me razočarao.Malo je dosadan. Ali svu dosadu "oddosadi" Jacop :)
Na vrh Go down
Honey B
Vedad's Honey. 4Eva. <3
Honey B


Ime: : Emma
Broj komentara : 2420
Reputacija : 1
Join date : 2010-05-08
Age : 29
Mjesto : Nowhere

New Moon - rasprava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: New Moon - rasprava   New Moon - rasprava EmptyWed Sep 29, 2010 11:06 pm

Mislim..da mi je film..isto kao i knjigaa...omg toliko toga sam procitala uz toliku patnjuu..zbg dosade od onog jacoba..jedino sto mi je valjalo u filmu ..jeste kada su bili kod voltura...i to je to...mozda jos poneke scene...etc
Na vrh Go down
ElenaGilbert
Newborn
Newborn
ElenaGilbert


Ime: : Teuta
Broj komentara : 220
Reputacija : 1
Join date : 2010-06-30
Age : 28
Mjesto : Croatia

New Moon - rasprava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: New Moon - rasprava   New Moon - rasprava EmptyMon Oct 04, 2010 11:07 pm

NM mi je najbolji film od svih koji su do sad izišli
Još neznam kakva će biti ova dva nastavka praskozorja
Pročitala sam knjigu bolja mi je Pomrčina
Ugl. Mladi mjesec je stvarno nednadmašan film svaki detalj svaki kontrast boje, sve je pogođeno stvarno je fantastičan....
A tek Jacob <3<3
Na vrh Go down
Fenixis
Newborn
Newborn
Fenixis


Ime: : Sara
Broj komentara : 144
Reputacija : 2
Join date : 2010-08-16
Age : 27
Mjesto : Forks

New Moon - rasprava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: New Moon - rasprava   New Moon - rasprava EmptyWed Mar 09, 2011 11:31 am

Kada sam ga pogledala prvi put bio mi je woow.Ali drugi put malo manje.
Po meni twilight je bolji i zanimljiviji.Ima više Edwarda.A u NM mi Edward izgleda
ko da boluje od neke bolesti -.- . Zgodniji je u Twilightu.
Na vrh Go down
besoin d'amour.♥
Dizajner
besoin d'amour.♥


Ime: : Leicaaaaa <3
Broj komentara : 64
Reputacija : 1
Join date : 2011-04-09
Age : 26
Mjesto : In hell,xD

New Moon - rasprava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: New Moon - rasprava   New Moon - rasprava EmptySun Apr 10, 2011 10:38 am

New Moon me je najvise opcarao,i tu sam zapravo stvarno jako zavoljela Twilight Sagu.
Prvi razlog je six pack Jacoba,koji su tako mljac,mljac,XDDD
Drugi je kako je Kristen izvanredno odglumila tu bol,i kako je zapraco cijeli film,okolis nekako odgovarao njezinom stanju.
Treci razlog je sto nije bilo mnogo Edwarda :D
Film me je na sve nacine odusevio,i on je najbolji od cijelog Twilight serijala.
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

New Moon - rasprava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: New Moon - rasprava   New Moon - rasprava EmptySun Apr 10, 2011 8:38 pm

Tu se slažem s tobom.
Puno, puno je bolje odglumljen nego Eclipse ili Sumrak.
Sve je tako vjerodostojno napravljeno i ja sam bila dirnuta.

Najdraži.

Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Jessica•Rose
Fighting for life
Fighting for life
Jessica•Rose


Ime: : Rouz ; Irma
Broj komentara : 1333
Reputacija : 19
Join date : 2010-08-14
Age : 28
Mjesto : Tu ispred monitora a dje drugo ?

New Moon - rasprava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: New Moon - rasprava   New Moon - rasprava EmptyTue Jul 12, 2011 4:52 pm

Najvise podudarnosti sa knjigom sto je jako dobro.
Znaci nemam nekih vecih zamjerki oko ovog filma.Inace nisam ljubitelj New Moona jer ima previse Jacoba a malo Edwarda.Izgubljena je ona sustina prica (smrtno besmrtna ljubav).Steph je zamalo pretvorila Twilight u romanticnu dramicu -.-
Sto se tice Volturija - SAVRSENO.
Znaci ne moze bolje.Tooooliko sam sretna zbog odabira Jane.Draga moja Dakota ^^ Predobar izbor.
Isto vrijedi i za Ara,Caiusa,Marcusa,Felixa,Dmetrija .. Ma savrseni Heartpump
Ovdje u NM mi fali malo vise onog djela kad Bella prica sa Edwardom na kraju. Kad se vrati kuci i kad trazi kucu Cullenovih.
Na vrh Go down
roberta_bg
Vampire bite you
Vampire bite you



Broj komentara : 97
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-09

New Moon - rasprava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: New Moon - rasprava   New Moon - rasprava EmptySun Apr 08, 2012 11:40 pm

Lepo su odradili i ovaj deo. Glumci su bili odlicni, trajleri su me terali da umirem cekajuci film dok napokon nije izasao :) Sve u semu film je ispunio sva moja ocekivanja O:)
Na vrh Go down
Sponsored content





New Moon - rasprava Empty
KomentarNaslov komentara: Re: New Moon - rasprava   New Moon - rasprava Empty

Na vrh Go down
 
New Moon - rasprava
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Twilight vs. New Moon
» From Twilight to New Moon
» New moon-trailer
» New Moon Soundtrack
» New Moon Cast Shout Out

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: New Moon-
Idi na: