Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li biste htjeli postati vukodlak?

Go down 
+14
Thanatos
Honey B
Bokssha
Lina
Emma Cullen
Angel_one_♥
Beatrix
Athendora
eŁŁy
Anchyca
Girl in Edward's arms
StefanaCullenPattinson
Reginea
Clair de Lune
18 posters

Da li biste htjeli postati vukodlak?
Da
Da li biste htjeli postati vukodlak? I_vote_lcap47%Da li biste htjeli postati vukodlak? I_vote_rcap
 47% [ 8 ]
Ne
Da li biste htjeli postati vukodlak? I_vote_lcap53%Da li biste htjeli postati vukodlak? I_vote_rcap
 53% [ 9 ]
Ukupno glasova : 17
 

AutorPoruka
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptyTue Jul 20, 2010 12:02 am

Pa, naslov sve govori. Da li biste željeli biti brzi, jaki, živjeti koliko želite, ali prvenstveno, da li biste željeli mijenjati oblik kao oni?

Da li biste se voljeti-otisnuti? Naći svoju voljenu/svog voljenog i da se čitav svemir okrene prema njoj/njemu?

Da li biste voljeli da možete ubijati vampire?

Očekujemo duže komentare sa raspravljanjem.
Na vrh Go down
Reginea
Vampire bite you
Vampire bite you
Reginea


Ime: : Klara
Broj komentara : 72
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-15

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptyTue Jul 20, 2010 12:23 pm

Daa naravno! Htjela bi biti vukodlak :) xd bila bi brza, jaka, poželjna... haha :P ma ne zezam se, ali i htjela bi se otisnuti, Jacobu je uspjelo :) voljela bi da mogu ubijati "neke" vampire haha :D kada bi bila vukodlak, zamišljam si da imam nekakvu srebrnu, sivo-bijelu boju krzna. to mi se sviđa^^ ipak, vukovi su toplokrvni, jaki, brzi, "vruči".. haha sviđaju mi se kao životinje i htjela bi da se mogu pretvoriti u vuka u stvarnom životu kada dođem u situaciju da me netko iznervira :DD haha
Na vrh Go down
StefanaCullenPattinson
Newborn
Newborn
StefanaCullenPattinson


Ime: : Stefana
Broj komentara : 172
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Mjesto : Meadow Edward and Me.......

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptyWed Jul 21, 2010 11:40 pm

ne... nikad ne bih to htela ...team ICE :)
Na vrh Go down
Girl in Edward's arms
Fighting for life
Fighting for life
Girl in Edward's arms


Ime: : Lana (:
Broj komentara : 1530
Reputacija : 5
Join date : 2010-03-19
Age : 27
Mjesto : London

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptyThu Jul 22, 2010 12:05 am

Ne ih htjela.
Jer, teoretski kada oni mjenjaju oblik oni ne postoje. Malo se razljute i bum! Vukodlak si. To mi je ono fuuj. Mislim lijepo bi bilo da mogu tako brzo trčati i biti slobodna ali mislim da mi je još uvijek draže postojati i ne mjenjati oblik.
Na vrh Go down
Anchyca
Still human
Still human
Anchyca


Ime: : Ana-Maria
Broj komentara : 34
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-15

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptyThu Jul 22, 2010 10:33 pm

ja sam zadowolja što sam čowjek aŁ da mogu birat između vamipira i vukodŁaka definitiwno wukodŁaci <3 misŁim brzi,snažni topŁi.. :) ja bi imaŁa zlatno-smeđu boju krzna.. :)
Na vrh Go down
eŁŁy
Still human
Still human
eŁŁy


Ime: : Elizabet
Broj komentara : 32
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-11
Age : 31

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptyThu Jul 22, 2010 11:56 pm

ne bi bila vuk0dlak..
evo nekih razloga:
1. uvjek moras paziti da te neko ne razljuti (ima dana kada bi mogla ubiti nekoga, zamislite da sam vukodlak :/)
2. ostala bih brzo bez svoje odjece (neam para da stalno kupujem hrpu novih stvari, starci bi mi bankrotirali i odrekli me se)
3.zamislite da nemate ni malo privatnosti, jos 5 ljudi osim vas zna vase problema, strahove, pa cak i intimne stvari :lol?:
ne hvala, drzim se vampira :)
Na vrh Go down
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptyFri Jul 23, 2010 12:09 am

Ja bih voljela biti vukodlakica (:
Da budem vruća od mnogih
hahaa salim se
ovako bila bih brza,i svida mi se to sto mozes da se pretvoris u vuka kada te neko iznervira
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptyFri Jul 23, 2010 12:17 pm

Ela molim te piši pravopisno točno, bez ubacivanja engleskog u naš jezik, molim te, sad ću ti editovati post ali ne moogu ja za tobom letati po forumu i svaki tvoj post editovati. :/
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptyFri Jul 23, 2010 1:20 pm

Pa ja bih to voljela probati. Ne bih htjela biti vuk zauvijek; samo na kratko da vidim kako je to (isto kao i vampir).
Ali meni su vukovi predivne životinje; i voljela bih probati to.. Trčati tako slobodno.. i daleko...
I sam pojam toga mi je nekako moćan. Oni su veliki i snažni.. Ne znam, nekaoko su mi fascinantni. Iako sam i ja tim Ice ;D Nemam ništa protiv vukova, dapače, jako su mi dragi.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Angel_one_♥
Still human
Still human
Angel_one_♥


Broj komentara : 20
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-30

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptyFri Jul 30, 2010 8:10 pm

Da,vodila bi normalniji zivot,u svakom slucaju bolje nego vampirski zivot :P
Na vrh Go down
Emma Cullen
Still human
Still human
Emma Cullen


Ime: : Ivana - Ive
Broj komentara : 44
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-04
Age : 34
Mjesto : U glupom Kragujevcu... :-(

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptyTue Aug 24, 2010 2:22 am

Pu, pu daleko bilo...Nikad...
Na vrh Go down
Lina
Vampire bite you
Vampire bite you
Lina


Ime: : Katalina
Broj komentara : 71
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-15
Age : 28
Mjesto : Zagreb

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptyTue Aug 24, 2010 2:41 am

ne bi voljela biti vukodlak. htijela bi osjecai slobode ali ako je cijena toga da mi drugi zaviruju u misli sigurno ne. misli su nesto sto trebamo zadrzati za sebe i sta god da mi se ponudi da mi zaviri u misli definitivno bih odbila
Na vrh Go down
Bokssha
Newborn
Newborn
Bokssha


Ime: : Bojana
Broj komentara : 136
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-24
Age : 36
Mjesto : Beograd

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptyTue Aug 24, 2010 2:45 am



Nikad.... :evil:
Na vrh Go down
http://friendlyforum.do-goo.com/
Honey B
Vedad's Honey. 4Eva. <3
Honey B


Ime: : Emma
Broj komentara : 2420
Reputacija : 1
Join date : 2010-05-08
Age : 29
Mjesto : Nowhere

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptyWed Sep 29, 2010 11:25 pm

ne ne bih voljela biti vukodlak...nervira me njihov nacin preobrazbe odnosno..kad se pretvore u vukodlake..i to..sto se ne mogu kontrolisati..msm ono ...nidje vezze stoji ispred tebe covjek nesto te iznervira i ti odmah BUM ! ii svi onda saznaju da si vukodlak i da si drugaciji...ii naravno Ice Team FOREVER !
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptySat Oct 02, 2010 4:40 pm

E sad to ovisi kakav vukodlak.
Ak ovakvi iz Sumraka da...Ali ako ovi pravi a ne shape shiftersi onda ne.

Ali kako su ovi iz Sumrak ne bi.
Zato što sam uvijek bila Team vampires. :)
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Jessica•Rose
Fighting for life
Fighting for life
Jessica•Rose


Ime: : Rouz ; Irma
Broj komentara : 1333
Reputacija : 19
Join date : 2010-08-14
Age : 28
Mjesto : Tu ispred monitora a dje drugo ?

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptySun Oct 17, 2010 7:35 pm

Ne!
Vukodlaci mogu izgubiti kontrolu a ja sam sama po sebi zivcana i hvala lijepo-ali ne ^^
Ne zelim nikoga povrijediti :D
Na vrh Go down
AliceOCDCullenFeuerbach
Still human
Still human



Ime: : Mia Alice Julia Feuerbach Culen Leto
Broj komentara : 19
Reputacija : 0
Join date : 2010-10-31
Age : 28
Mjesto : Zagreb

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptyTue Nov 02, 2010 8:58 pm

ne želim bit pseto
ijuuuu
Na vrh Go down
https://www.facebook.com/pages/Breaking-Dawn-Movie-2011/134043486
roberta_bg
Vampire bite you
Vampire bite you



Broj komentara : 97
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-09

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptyMon Apr 09, 2012 1:20 am

Ne,nikada ih nisam volela niti cu. Sva ta stvar oko otiskivanja mi je uzasna. Ne bih mogla nikad da posvetim ceo zivot jednoj osbi.Takodje mi ne bi pruzalo sadisfakciju ubijanje vampira xD
Na vrh Go down
kriss
Still human
Still human



Broj komentara : 1
Reputacija : 0
Join date : 2013-12-01

Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? EmptySun Dec 01, 2013 7:37 pm

Jako bih volela biti vukodlak,bila bih jaca,brza i sa vise hrabrosti i samopouzdanja.Oduvek sam verovala u nadprirodne stvari pa cak i sada.Kada bih bila vukodlak to bi bilo SJAJNO :D
Na vrh Go down
Sponsored content





Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vukodlak?   Da li biste htjeli postati vukodlak? Empty

Na vrh Go down
 
Da li biste htjeli postati vukodlak?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)
» Robert želi postati redatelj
» Da li biste uspjeli sačuvati tajnu o vampirima?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Ankete-
Idi na: