Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)

Go down 
+24
numb4
Jessica•Rose
Angel_one_♥
eŁŁy
Bella19
Chubica
An P. Lautner
BoyWithOneEye
ElenaGilbert
Emma Cullen
Athendora
Rosalie
Nymphadora
Asteria
Nessie
košarkašica
Clair de Lune
StefanaCullenPattinson
Thanatos
Beatrix
Vanessa
Lekača
Girl in Edward's arms
Lady Moonlight
28 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)
Da
Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) I_vote_lcap77%Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) I_vote_rcap
 77% [ 33 ]
Ne
Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) I_vote_lcap23%Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) I_vote_rcap
 23% [ 10 ]
Ukupno glasova : 43
 

AutorPoruka
Lady Moonlight
Administrator
Lady Moonlight


Ime: : L A D Y
Broj komentara : 5833
Reputacija : 13
Join date : 2010-03-18
Age : 29
Mjesto : Anywhere but Home.

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptySun Mar 21, 2010 11:36 pm

znaci, biste li htjeli zivjeti zauvijek(ili makar dok vas netko ne razskomada), piti krv, trcati brzo, imati nadljudsku snagu, neke super moci?
Objasnite zasto
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz
Girl in Edward's arms
Fighting for life
Fighting for life
Girl in Edward's arms


Ime: : Lana (:
Broj komentara : 1530
Reputacija : 5
Join date : 2010-03-19
Age : 27
Mjesto : London

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyTue Mar 23, 2010 5:17 pm

Da htjela bi
samo zbog brzine, ljepot, življna vječno, "super moći"..

Bilo bi super živjet vječno, moć trčat užasno brzo...imal bi vremena za sve što želim..i mogla bi izgledati opasno
Na vrh Go down
Lekača
Vampire bite you
Vampire bite you
Lekača


Broj komentara : 59
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-23
Age : 27
Mjesto : In my dreams,in Hollywood

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyTue Mar 23, 2010 5:20 pm

Da,jer jednostavno mi se to čini prredivno
Na vrh Go down
Vanessa
Still human
Still human
Vanessa


Broj komentara : 18
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-22

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyThu Mar 25, 2010 8:45 pm

ne




ne želim živjeti s krvožednosti kao normalnom stvari =)
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyFri Mar 26, 2010 3:59 pm

Ne. Ne želim biti čudovište.
super je imati moči i te tjelesne dodatke, ali ta neprestana žeđ.. to ne bih mogla podnijeti.
Kada znaš da svaki tren možeš izgubiti kontrlolu i nekome nauditi.
Kako normalno funkcionirati? Morala bih se izolirati.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyMon Mar 29, 2010 7:52 pm

Ja sam glasala DA.
Vjerovatno zato što jednostavno volim cijelo postojanje ovih mitskih bića. Svako od nas je poseban i kada osjetiš nešto što bi trebao biti a nisi, to je ono presudno. E a ja se tako osjećam. A i usto mi je super što svjetlucaš. :drunken:

Super je što možeš proputovati cijeli svijet,naučiti druge jezike,nikada ostariti i imati neku cool moć...
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
StefanaCullenPattinson
Newborn
Newborn
StefanaCullenPattinson


Ime: : Stefana
Broj komentara : 172
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Mjesto : Meadow Edward and Me.......

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptySun Apr 04, 2010 2:16 pm

da............................
1.wechni ziwot
2.moc
3.brzina
4.snaga
5.lepota
6.sijaca koza na suncu!!
7.ochnjaci :) ql!
8.pijesh krw :D
sweeeeeeeeeeee naj!!!!!
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptySun Apr 04, 2010 4:55 pm

Što se tiče pojma vječnog života, mislim da je to nešto što ne postoji. Ne na Zemlji. Sumnjam da bi vampiri imali snage za vječnost. Svi se jednom umore, bez obzira na to jesu li ili nisu odradili svoje ciljeve. To je jedina pomisao koja me kod vampira iskreno užasava. Ne možeš umrijeti, bez obzira na to što želiš. Mislim da je neizbježno da se nađeš u takvoj situaciji da te preplavi apsolutna depresija (a tu doista mislim na duboku depresiju gdje sve gubi značenje), u takvom mraku da je jedini izlaz samoubojstvo. U tom pogledu smatram da bi vampiri nosili proklestvo - nešto što bi im naplatilo stoljeća ili tisućljeća života. Vrijeme je strašna stvar - zastrašujuće je i nezaustavljivo promiče i na kraju nas svlada, a na nama je da ga iskoristimo onako kako najbolje znamo.

Uzmemo li pak u obzir da čak i vampiri ne žive vječno, već samo duže nego ljudi, imamo više vremena u tom životu da učimo, da se usavršimo, da sami sebi pomognemo svladati lekcije koje smo si zadali. Naravno, to može zvučati kontradiktorno. Usavršavamo se u isto vrijeme kad ubijamo stotine i stotine ljudi samo kako bismo preživjeli. Ali također mislim da bi jednom vampiru to bilo svejedno. Baš kao što je čovjeku kad pojede životinju.

I ne, ne mislim da su vampiri izopćeni iz društva. Mislim da bi to bio izbor koji bi svaki vampir trebao donijeti za sebe. To je jedna pomisao iz Twilight sage koja mi se jako jako svidjela. Vidiš neku osobu u prolazu ili razgovaraš s njom i misliš...nešto je...nešto nije baš...ima nešto drugačije u vezi njega/nje. To je situacija u kojoj se puno nas našlo barem jednom u životu. A sad pokušajte zamisliti da je ta osoba vampir. Zgodno, zar ne?

Ja volim ovakav život kakv je- ljudski, nesavršen, u kojem nemamo dovoljno vremena, u kojem uvijek želimo nešto više, veće, bolje, a život nas neprestano pretiče. Volim osjećati, imati dušu, veseliti se, plakati, osjetiti strah, osjetiti nadmoć. Sve što čini čovjeka. Volim dan, volim noć. Volim uživati u najobičnijim stvarima kao da su nešto posebno. Vampiri s druge strane, koliko god dugo živjeli, koliko im god vremena bude dano, mislim da ipak neće doći do točke kada će moći reći - sad sam naučio sve što sam želio, vidio sve što sam htio vidjeti. A s druge strane, imat će pred sobom samo onu jednu stranu života - onu mračnu, izopaćenu, nadmoćnu. I živjeti vječno. Pa iskereno, to je najužasnija pomisao. Svemu šta postoji smisao daje njegova suprotnost, tako da život za mene nema smisla bez smrti. A ono što ti omogućava da uživaš u nečemu, da si svjestan njegove vrijednosti je upravo prolaznost. Tako da oni će dobiti više znanja -ali ne i svo, dobiti će nadmoć - ali šta je se neće nikada zasititi, oni će još uvijek željeti više, bolje, veće, bez obzira što će to sad količinski biti daleko iznad onog ljudskog. Dobit će istu kletvu samo što će njihova biti gora jer ju moraju trpjeti dovijeka.
Tako da, nebi voljela biti vampir.
Na vrh Go down
košarkašica
Newborn
Newborn
košarkašica


Ime: : Ivana
Broj komentara : 144
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-08
Age : 29
Mjesto : Opel Astra

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptySun Apr 11, 2010 11:17 pm

rekla sam da.to mi je jednostavno prekull.zeljela bih vjecno zivjeti imati ono superr moći...ma sve to onak to mi je i san...al..bih..voljela na neki nacin da nemam toliku potrebu za ljudskom krvlju ne u tom smislu ja bi jednostavno htjela nekakve moć...kao npr...citati misli i vidjeti budućnost
Na vrh Go down
Nessie
Forks
Forks
Nessie


Ime: : bellarenesmee
Broj komentara : 309
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-26
Age : 40
Mjesto : ^^ Land of Magic ^^

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyMon Apr 12, 2010 5:20 pm

Ja bih željela biti vampir samo zbog dvije stvari:
PRVO i jako bitno: svi su ZGODNI!!!! hahahha, i jako se bojim starosti i
žao mi je što je život toliko kratak (po meni) da ne stignem sve što želim, godine jure, vjerujte mi, samo msm da bi crkla od gladi jer da mi se stavi pištolj na glavu nikada nebi mogla ubiti nekog da se nahranim!
Na vrh Go down
http://iloveedward.withboards.com
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyMon Apr 12, 2010 10:01 pm

Nessie (citat):
Ja bih željela biti vampir samo zbog dvije stvari:
PRVO i jako bitno: svi su ZGODNI!!!! hahahha, i jako se bojim starosti i
žao mi je što je život toliko kratak (po meni) da ne stignem sve što želim, godine jure, vjerujte mi, samo msm da bi crkla od gladi jer da mi se stavi pištolj na glavu nikada nebi mogla ubiti nekog da se nahranim!

Nemoj se uvrijediti, ali to su pomalo glupi razlozi.
Što dobivaš dobar izgled, ok, ali koliko toga gubiš?
Hmm...
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Nessie
Forks
Forks
Nessie


Ime: : bellarenesmee
Broj komentara : 309
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-26
Age : 40
Mjesto : ^^ Land of Magic ^^

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyMon Apr 12, 2010 10:58 pm

Lol, obrazloži, osim mogućnosti stvaranja djece i sl, što još gubim?
Na vrh Go down
http://iloveedward.withboards.com
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyTue Apr 13, 2010 3:17 pm

Šansu za normalan život??
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Asteria
Vampire attack
Vampire attack
Asteria


Ime: : Asteria
Broj komentara : 526
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-12
Mjesto : On the other side of the rainbow

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyTue Apr 13, 2010 4:28 pm

Aaa, moja anketa.. jumping

Ovako, Ja sam označila Da.
Htjela bih postati besmrtna.
Vecina njih kaze da bi nam s vremenom postalo dosadno, napravili bih sve,svi bi naši umrli, ostali bi sami. Ja se ne slazem. Mislim da bi život uvijek pred mene postavio neke izazove, ima nekih stvari koje bih htjela učiniti, nešto što bih htjela postati, a za to mi nije dovoljno vrijeme koje imam kao smrtnica. Kao besmrtni vampir, imam mnogo vremena i mnogo novih početaka.
A sto se tice drustva, uvijek mogu napraviti nekoga tko ce znati mene, nekoga s kim cu djeliti besmrtnost. Moji prijateljii obitelj koji bi ostarili i umrli s vremenom, pa naravno da bi mi bilo jako zao i da bih patila, tko ne bi, ali ako pogledam malo bolje oni ce svejedno umrijeti i svejedno cu patiti bila ja besmrtna ili ne, iako nitko od nas ne zna kada ce umrijeti, to je nesto sto me jako strasi. Ne znati koji ti tren moze biti posljednji. Da ima sanse da postanem besmrtna učinila bih to, a gle ako mi s vremenom postane dosadno ili ako mi je dosta zivota i besmrtnosti, ako zelim napustiti ovaj svijet, uvijek mogu otići Volturima na veceru, ali makar cu znati da sam postigla sve sto sam zeljela.
Na vrh Go down
Nessie
Forks
Forks
Nessie


Ime: : bellarenesmee
Broj komentara : 309
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-26
Age : 40
Mjesto : ^^ Land of Magic ^^

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyTue Apr 13, 2010 5:26 pm

znaci, biste li htjeli zivjeti zauvijek(ili makar dok vas netko ne razskomada), piti krv, trcati brzo, imati nadljudsku snagu, neke super moci?
Objasnite zasto

hmmm...
Ovo je bilo pitanje, da li bi željela živjeti zauvijek, i ja kažem da bih, jedan mi je život malo za sve što želim učiniti, uraditi, vidjeti, dožvjeti, pod tim se misli i piti krv na što sam dala svoje skromno mišljenje kako to nikada nebi mogla, trčati brzo i imati nadljudsku snagu i super moći, tko ne bi?
Naravo svaki izbor ima svoje prednosti i mane, ne kažem da mane ovoga nisu velike i nepremostive ali isto tako postoje i neke prednosti...
No svakako nitko od nas nije iskusio nešto tako niti zna što bi time dobio i što izgubio, tako da msm da je (meni) nebitno nešto dubokoumno pričati o tome, svoje mišljenje sam izrazila onako Hi Fly na pitanje koje je isto kao i moje mišljenje, neostvarivo! Samo sam dodala koje bi mi predosti to donjelo, tako ni i o manama imala što reći, ali što da kažem, moje su naočale roze boje, eto Wink[/color]
Na vrh Go down
http://iloveedward.withboards.com
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyTue Apr 13, 2010 9:03 pm

Vječnost kao koncept. Prezastrašujuće nešto, prenepojmljivo. Činjenica da će svi koje volim umrijeti prije mene i da ću ja onda morati živjeti s tim 'zauvijek'- još gore. Pogotovo u kontekstu Meyeričinih vampira koje trebaš raskomadati i spaliti da bi ih ubio- lakše je kada si 'normalan' vampir pa ajd, možeš sam sebi, u krajnjoj liniji, zabiti kolac u srce. K tome, njeni vampiri ne mogu SPAVATI- to je JAKO puno vremena za biti---> sam sa samim sobom! K vragu, tome i san ( između ostalog ) i služi- čovjek bi poludio kada bi toliko vremena bio sam sa sobom, svojim mislima i svime što potiskuje ( a to je valjda 90% toga što percipiramo tokom dana/života ). Zato ( između ostalog ) i sanjamo- da se doživljaj/osjećaji/sve tokom dana ( i života oćenito ) potisnuto 'OBRADI' i 'preradi', da nam podsvjest malo tulumari, da si oduška i napije se Ne spavanje mi je nepojmljivo i zapravo, stvarno pregrozno.

I za kraj: koncept VJEČNE MLADOSTI. Meni je jasno da je mnogima to privlačno, no osobno me to jako užasava. Ja ne želim zauvijek izgledati kao da imam 20 godina, jer neću uvijek imati 20 godina! Općenito me najviše u životu plaši nedostatak promjena. Promjene su normalne i dio su ljudskog života- sve je u promjenama. I činjenica da onda fizički izgled ne bi mogao pratiti psiho-emocionalne promjene mi je užasna. Jer hej, veselim se starenju i ne smatram ga lošim. Mlada sam dok sam mlada i ok sam s time da neću uvijek izgledati isto- jer to niti ne želim. To niti nije 'poanta'.

I volim ovaj nas zivot, ma kako nesavrsen bio, gdje uvijek moramo zuriti, trcati... I gdje se uvijek moramo jako puno truditi da dobijemo ono sto zelimo. I onda da se u starosti toga sjecamo.
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyThu Apr 29, 2010 9:27 pm

Da. Voljela bih biti vampir. Voljela bih biti brza, imati nadljudsku snagu, biti prelijepa, itd. itd.
Vampiri žive vječno, (osim ako ih netko ne ubije) i to mi se sviđa. Kada bih bila vampirica mogla bih puno toga naučiti, proputovati, vidjeti. Neki kažu da ne bi voljeli biti vampiri jer ne bi mogli podnijeti tu krvožednost, ali prema S.M. vampiri mogu biti i ''vegeterijanci''.S vremenom se smanji ta želja za krvlju. Kako nije savršen život nas normalnih, tako nije savršen ni njihov život. Iako ja sama kada bih morala birati između ljudskosti i vampirizma, ne bih znala što odabrati,ali u slučaju da je to jedini način da mi se spasi život,pa bila ja i krvožedna vampirica, onda bih svakako htjela da me netko spasi na taj način. Iako puno gubimo, puno i dobivamo. Ja iskreno mislim da su vampiri više sposobni voljeti nekoga nego ljudi, i mislim kako vampiri znaju bolje voljeti svog odabranika ili svoju odabranicu. Iako je sve to lijepo, opet kada razmislim, izgubila bih puno više od ljudskog života, izgubila bih obitelj, prijatelje, sve ono što ljudi imaju, a vampiri ne. Nedostajala bi mi i ova ljudska nesavršenost. Ma ja sam jednostavno neodlučna, ali eto ipak sam gore kliknula ''Da''.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyThu Apr 29, 2010 9:46 pm

marina/diwlja_djevojchica (citat):
Vampiri žive vječno, (osim ako ih netko ne ubije) i to mi se sviđa..
Ne vjerujem da će živjeti vječno - tek mnogo duže od ljudi. Ja ne mogu pojmiti vječnost - možeš li ti? Vjerujem da bi svaki vampir jednom izabrao da životu dođe kraj. I vjerujem da bi taj kraj bio mnogo više traumatičan nego bilo koja ljudskom umu zamisliva smrt.
Vampirima vrijeme nije važno - krhkost tijela i prolaznost ljepote nisu važni. Vjerujem da bi ih to činilo...pa, tupima. Praznijima nego su ljudi. Ali također vjerujem da bi njihove emocije bile toliko osebujnije i intenzivnije od ljudskih da bi postigli neku relativnu ravnotežu. Na kraju, život vampira je često prikazan kao život mučenika i s takvim se opisom slažem. Unutarnja borba koju oni vode je vrlo inspirativna
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyThu Apr 29, 2010 11:00 pm

Pa otprilike to što je Clair (Emira) napisala bi bilo veoma slično mome mišljenju. :)
Zaista; što je to vječnost? Ne razumijem to sasvim. Pa jednom mora doći kraj. Neće živjeti do kraja svijeta. (?)
Zapravo su vampiri lutalice, žive sami (osim ako se nen udruže u kovene). Ja bih ih usporedila s ljuskim beskućnicima.
Preživljavaju, uvijek na rubu, skriveni...
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyThu Apr 29, 2010 11:28 pm

Vječnost-iskreno, to ne mogu zamisliti. Možda kad kažu da vampiri žive vječno, možda se pod tim misli puno duže nego običan čovjek. Puno duže! A ne vječno. Jer što je to zapravo vječno? Ja bih iskreno (možda je to čudno) voljela biti vampir prvenstveno zbog te ljubavi koju vampiri mogu osjećati. Ne znam, možda imam neki strah da neću uspjeti naći srodnu dušu, ali mene ta vampirska ljubav toliko oduševljava. Sve dugo je manje bitno.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyFri Apr 30, 2010 10:14 am

Njihova cula su razvijenija, njihovi osjecaji su snazniji.
Vjecna mladost, kao sto sam prije napisala, ne divim se takvoj mladosti, nego mi je jeziva. Ne razumijem kako nekome moze biti privlacno da tako jako puno vremena bude mlad. Voljela bih vidjeti kako izgledam sa 20, 30 ili cak 50 godina.
Upravo zato mislim da su kao kamen-ne mijenjaju se. Samo eto sto imaju osjecaje koje kamen nema. I jedna od rijetkih vrlina je sto su vampiri inteligenti. Jako jako inteligenti.
Ali, zbog bilo cega, svih tih razvijenijih cula, ljepote, ja ne bih voljela biti vampir.

I da, kao sto si rekla, srodna dusa, ako ju ne pronadjemo kao vampir, samo duze vremena moramo biti bez nje.
Na vrh Go down
Rosalie
Kolekcionar
Rosalie


Ime: : Rose; Lana
Broj komentara : 1981
Reputacija : 5
Join date : 2010-04-15
Mjesto : Mystic Falls

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyFri Apr 30, 2010 5:40 pm

Da, volela bih zbog brzine, lepote, snage, besmrtnosti


Rosalie Cullen: komentar modifikovan dana: Fri Apr 30, 2010 10:37 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
http://twilight4ever.niceboard.net
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptyFri Apr 30, 2010 10:08 pm

Clair De Lune (citat):
I da, kao sto si rekla, srodna dusa, ako ju ne pronadjemo kao vampir, samo duze vremena moramo biti bez nje.

Pa da sam ja vampir, ne bih stala dok ju ne bih pronašla. xD
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptySat May 01, 2010 12:42 pm

Zašto trebaš biti vampir da bi pronašao srodnu dušu?
To možeš i kao čovjek. Ne bih rekla da oni sada više vole. Ne mogu voljeti više od ljudi, jer vampiri više od svega vole KRV.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) EmptySat May 01, 2010 2:28 pm

Pa nisam ja rekla da trebaš biti vampir da pronađeš srodnu dušu.
Odkud znaš da ne mogu voljeti više od ljudi?
Prije svega oni su drukčiji od ljudi.
Pa naravno da vole krv kada se njome hrane, volim i ja hranu.
Sam Edward je rekao (tj. Meyerica) da kad je shvatio da je mogao izgubiti Bellu, da je jednostavno izgubio želju za njezinom krvlju. Dobro nije ju izgubio, ali smanjila se.
Zar to ne govori da mogu voljeti više od ljudi? On je volio samo Bellu, a Bella je voljela i Jacoba.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Sponsored content





Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)   Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina) Empty

Na vrh Go down
 
Da li biste htjeli postati vampir (besmrtnost, snaga, brzina)
Na vrh 
Stranica 1/3Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Da li biste htjeli postati vukodlak?
» Robert želi postati redatelj
» Vampir ili vukodlak
» Da li si ti potajno vampir?
» Da li si ti potajno vampir?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Ankete-
Idi na: