Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena?

Go down 
4 posters

Da li vam se sviđaju?
Da
Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena? I_vote_lcap50%Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena? I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
Ne
Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena? I_vote_lcap50%Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena? I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
Ukupno glasova : 4
 

AutorPoruka
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena? Empty
KomentarNaslov komentara: Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena?   Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena? EmptyThu Apr 28, 2011 10:45 pm

Kao što znate, izašle su nove slike s Breaking dawn seta filma koje možete pronaći [You must be registered and logged in to see this link.], i tako su pokazane svijetu izgledi ženskog dijela Denali kovena, znači Irina, Kate i Tanya.

Da li vam se sviđaju?

Slika:
Spoiler:
Sa lijeve nadesno: Esme, Irina, Kate, Tanya.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
TeamSwitzerland
Between life and death
Between life and death
TeamSwitzerland


Ime: : Sandra
Broj komentara : 2327
Reputacija : 12
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Mjesto : Pod tušem, pjevam [čitaj: derem se xD]

Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena?   Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena? EmptyThu Apr 28, 2011 11:06 pm

O.K. su. Kate mi malo čudno stoje ove zlatne oči, a Tanyu sam zamišljala skroz drugačije. Koliko znam ona bi trebala imati malo crvenog pigmenta u kosi? Irinu su po meni još najbolje izabrali.
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena?   Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena? EmptyThu Apr 28, 2011 11:34 pm

Ne znam, stvarno.
Prije mnogo vremena sam čitala BD (trebala bih to refrešati), pa se ni ne sjećam točnog opisa, ali ih sigurno nisam sve zamišljala plavima.
Mislim Kate i Irina, mogu i proći, ali u Tanyi mi nečega fali, malo zvrckastoga.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
TeamSwitzerland
Between life and death
Between life and death
TeamSwitzerland


Ime: : Sandra
Broj komentara : 2327
Reputacija : 12
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Mjesto : Pod tušem, pjevam [čitaj: derem se xD]

Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena?   Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena? EmptyThu Apr 28, 2011 11:45 pm

Da, baš to, malo razigranosti i euforije. Sijećam se točno onog dijela eclipsea kad je edward opisuje, zamislila sam je kao plavušu s pomalo crvenkastom nijansom kose, plavim očima (?), visoku i totalno otkačenu.
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena?   Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena? EmptyFri Apr 29, 2011 10:40 am

Ove dvije su mi okej, ali Irinu nisam ovakvu zamišljala...
Na vrh Go down
roberta_bg
Vampire bite you
Vampire bite you



Broj komentara : 97
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-09

Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena?   Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena? EmptyMon Apr 09, 2012 12:47 am

Svidjaju mi se :) Oke su , nisam ni nesto odusevljena... xP
Na vrh Go down
Sponsored content





Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena?   Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena? Empty

Na vrh Go down
 
Da li vam se sviđa izgled ženskog dijela Denali kovena?
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Denali koven.
» Denali koven je odabran za BD.
» Rumunjski izgled NM i Twilighta
» NIKKI REED:Film 'Praskozorje' bi trebao biti snimljen u dva dijela
» Kako vam se sviđa Party ??

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Ankete-
Idi na: