Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kristen razmišlja o kontroverznoj ulozi

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Rosalie
Kolekcionar
Rosalie


Ime: : Rose; Lana
Broj komentara : 1981
Reputacija : 5
Join date : 2010-04-15
Mjesto : Mystic Falls

Kristen razmišlja o kontroverznoj ulozi Empty
KomentarNaslov komentara: Kristen razmišlja o kontroverznoj ulozi   Kristen razmišlja o kontroverznoj ulozi EmptyThu Jul 07, 2011 10:38 pm

Kristen Stewart je navodno ponuđena kontroverzna uloga u filmu o Casey Anthony, mladoj majci optuženoj da je ubila svoje dijete
Kako šuškaju holivudski izvori, 21-godišnja Kristen bi u tom filmu portretirala problematičnu Casey koja je optužena za smrt kćerkice Caylee.

Prema nekim spekulacijama, Kristen je zainteresirana za ekranizaciju tog slučaja koji je potresao Ameriku. Casey je 2008. optužena da je ubila dvogodišnju kćer.

Kristen ćemo kao Bellu Swan vidjeti u novom nastavku sage 'Sumrak', prvom dijelu Praskozorja u studenom ove godine.

Inače, u posljednje se vrijeme nagađa da je veza Kristen Stewart i Roberta Pattinsona u velikim problemima, ponajviše zbog Robove želje za slobodom i izlascima.
Na vrh Go down
http://twilight4ever.niceboard.net
Jessica•Rose
Fighting for life
Fighting for life
Jessica•Rose


Ime: : Rouz ; Irma
Broj komentara : 1333
Reputacija : 19
Join date : 2010-08-14
Age : 28
Mjesto : Tu ispred monitora a dje drugo ?

Kristen razmišlja o kontroverznoj ulozi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kristen razmišlja o kontroverznoj ulozi   Kristen razmišlja o kontroverznoj ulozi EmptyFri Jul 08, 2011 12:25 am

Drago mi je cuti da se primila ozbiljnog posla sto se tice glume.Inace jako cijenim njen rad jer smatram da ima neosporiv talenat za glumu.Stvarno bih voljela da snimi ovaj film jer bi joj odlicno 'sjeo' kao i svi ostali.
Na vrh Go down
TeamSwitzerland
Between life and death
Between life and death
TeamSwitzerland


Ime: : Sandra
Broj komentara : 2327
Reputacija : 12
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Mjesto : Pod tušem, pjevam [čitaj: derem se xD]

Kristen razmišlja o kontroverznoj ulozi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kristen razmišlja o kontroverznoj ulozi   Kristen razmišlja o kontroverznoj ulozi EmptyFri Jul 08, 2011 3:10 pm

Pa to je dobro, da se ne ograničava na samo jednu vrstu lika, već ima čitav spektar likova. Drago mi je što je mogu vidjeti i u nekakvom drukčijem 'izdanju', a ne samo kao 'munjenu Bellu'.
Na vrh Go down
Sponsored content





Kristen razmišlja o kontroverznoj ulozi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kristen razmišlja o kontroverznoj ulozi   Kristen razmišlja o kontroverznoj ulozi Empty

Na vrh Go down
 
Kristen razmišlja o kontroverznoj ulozi
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Rob i Kristen su 'Most Wanted'
» Kristen Stewart u Argentini
» S Kristen nema zezancije
» Kristen Stewart kao Snjeguljica
»  Kristen Stewart: “Ja sam čudakinja”

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Twilight novosti-
Idi na: