Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Homoseksulizam

Go down 
+28
Beatrix
BB fashion
Melly Cullen
TS magazin
Norah
Fenixis
ElenaGilbert
Bokssha
Bella
Lina
ChadKroeger
StefanaCullenPattinson
Chubica
eŁŁy
Ecstasy
Anamaria
Emma Cullen
Rosalie
~*MIMA*~
Miss Crawford
Thanatos
Girl in Edward's arms
RobSten 4ever
Lady Moonlight
Nymphadora
cullen girl
Athendora
Clair de Lune
32 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Je li vam u redu homoseksulizam?
Da
Homoseksulizam - Page 2 I_vote_lcap67%Homoseksulizam - Page 2 I_vote_rcap
 67% [ 18 ]
Ne
Homoseksulizam - Page 2 I_vote_lcap33%Homoseksulizam - Page 2 I_vote_rcap
 33% [ 9 ]
Ukupno glasova : 27
 

AutorPoruka
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptyMon Apr 12, 2010 9:58 pm

First topic message reminder :

Što mislite o gayevima te općenito rasprava o tome.
Jesu li grijeh protiv Boga i čovjeka, bolest ili su samo drugačiji i imaju pravo takvi živjeti ili pak nisu krivi što su takvi, ali su ipak bolest?
Na vrh Go down

AutorPoruka
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptySat May 29, 2010 4:39 pm

Pa uredu.Nekim ljudima je odvratno a nekima ne.
Na vrh Go down
~*MIMA*~
Still human
Still human
~*MIMA*~


Broj komentara : 19
Reputacija : 0
Join date : 2010-05-29

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptySat May 29, 2010 5:43 pm

Nemam nista protiv njih xD
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptySat May 29, 2010 8:54 pm

A da nam das malo vise informacija o svom misljenju? (:
Na vrh Go down
Rosalie
Kolekcionar
Rosalie


Ime: : Rose; Lana
Broj komentara : 1981
Reputacija : 5
Join date : 2010-04-15
Mjesto : Mystic Falls

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptyMon May 31, 2010 4:45 pm

Ja zbilja nemam nista protiv takvih ljudi. To sto se oni razlikuju od nas, ne znaci da ne mogu biti ljudi i da su manje vrednosti od nas. Nikada ne bih nekoga odbacila i ne druzila se s njim samo zato sto je drugaciji od ostalih.
Na vrh Go down
http://twilight4ever.niceboard.net
Emma Cullen
Still human
Still human
Emma Cullen


Ime: : Ivana - Ive
Broj komentara : 44
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-04
Age : 34
Mjesto : U glupom Kragujevcu... :-(

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptySun Jun 06, 2010 3:42 am

Nemam ništa protiv...I oni su ljudi kao i mi...Možda su čak i bolji ljudi od nekih...
Na vrh Go down
Anamaria
Newborn
Newborn
Anamaria


Ime: : Anabells
Broj komentara : 112
Reputacija : -1
Join date : 2010-06-22
Age : 27
Mjesto : U wc-u,jedem cokoladu :D

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptyThu Jul 08, 2010 3:14 pm

Meni se to negadi,meni je to super!!!!Pa sta ima veze ako npr: muskarac se zaljubi u muskarca meni je to ok,ja bi voljela imat prijatelja Gay-a,svatko ima pravo izabrat koga ce volit i s kim ce bit pa bio to i Gay izbor sta ima veze.I onako obozavam seriju Will i Grace i Jack mi je najdrazi lik,cak dapace mislim da su Gay-evi vrlo komicni ljudi s tim svojim pokretima i nacinom zivota.Meni nit se gade,nit sam protiv njih.Ja ih podrzavam!! :D
Na vrh Go down
Ecstasy
Vampire bite you
Vampire bite you
Ecstasy


Ime: : Ecstasy xD
Broj komentara : 91
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-02

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptyWed Jul 14, 2010 12:50 pm

Bog je stvorio Adama i Evu, ne Adama i Stevu lol!
Na vrh Go down
http://www.dragcave-forum.com/
Lady Moonlight
Administrator
Lady Moonlight


Ime: : L A D Y
Broj komentara : 5833
Reputacija : 13
Join date : 2010-03-18
Age : 29
Mjesto : Anywhere but Home.

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptyWed Jul 14, 2010 1:23 pm

Ecstasy, spam
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz
eŁŁy
Still human
Still human
eŁŁy


Ime: : Elizabet
Broj komentara : 32
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-11
Age : 31

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptyMon Jul 19, 2010 11:10 pm

meni ne smetaju takvi ljudi.. svak0 imaprav0 birat sta ce raditi, sta ce biti i sl... ak0 v0le isti sp0l nek v0le t0 se nik0ga ne bi trebal0 ticati
Na vrh Go down
Chubica
Eclipse has begun
Eclipse has begun
Chubica


Ime: : Matea
Broj komentara : 738
Reputacija : 1
Join date : 2010-06-28
Age : 28

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptyWed Jul 21, 2010 2:45 pm

Ja nemam ništa protiv...šta, ako je njima to ok, u redu...ako ih nije sram, i ako ih nije briga šta drugi misle o tome onda je i to ok...
Na vrh Go down
StefanaCullenPattinson
Newborn
Newborn
StefanaCullenPattinson


Ime: : Stefana
Broj komentara : 172
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Mjesto : Meadow Edward and Me.......

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptyWed Jul 21, 2010 11:14 pm

jedna rech

BOLEST
Na vrh Go down
ChadKroeger
Newborn
Newborn
ChadKroeger


Ime: : Dusko
Broj komentara : 277
Reputacija : 11
Join date : 2010-08-21
Age : 29
Mjesto : Kotor Varos

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptyMon Aug 23, 2010 12:43 am

Homoseksualnost je nesto na sta se grozim. Kad zamislim sebe u takvoj ulozi povratio bi. Ali homeseksualce kao osobe tretiram isto kao i straight tipove. Ne razumijem ljude koji tretiraju nekog kao olos samo zbog sexualnog opredjeljenja.
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptyMon Aug 23, 2010 2:41 am

ChadKroeger (citat):
Homoseksualnost je nesto na sta se grozim. Kad zamislim sebe u takvoj ulozi povratio bi. Ali homeseksualce kao osobe tretiram isto kao i straight tipove. Ne razumijem ljude koji tretiraju nekog kao olos samo zbog sexualnog opredjeljenja.


E da bas to. Meni je odvratno zamisliti sebe da volim neku curu Homoseksulizam - Page 2 Icon_mad
To mi je skroooz odvratno. Ali ne bih nikada osuđivala homoseksualce, i oni su ljudi kao i mi, samo malo drukciji.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Lina
Vampire bite you
Vampire bite you
Lina


Ime: : Katalina
Broj komentara : 71
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-15
Age : 28
Mjesto : Zagreb

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptyMon Aug 23, 2010 4:44 pm

nemam nista protiv homoseksualaca.. oni vole to sto vole. nisu svi ljudi jednaki. neki vole sladoled od cokolade neki od vanilije (to mi je palo na pamet jel upravo jedem sladkac). neki vole cure neki decke. takve ljude netreba osudivati oni su to sto jesu.. poznajem neke homoseksualce i definitivno mislim da su oni bolji ljudi od drugih.. uvijek su veslei i uvijek ce pomoci. nisu sebicni niti nista.. mozda jedino mislim da bi to trebali drzati za sebe. jel izlazak na trg (gay paradu-za one koi zive u hrv) sami sebe ponizavaju. mislim to je jedini nacin da dobe svoja prava ali opet. i nerviraju me kad dodu decki protiv gay parade i deru se "vi niste hrv.". smetaju im gay parovi a ne smeta im kad se dve cure zbare, dapace to im pase..
Na vrh Go down
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptyMon Aug 23, 2010 6:09 pm

Sasvim uredu.Homoseksualizam mi je normalna stvar,kako bi bilo da zivimo u Holandiji?
Tko god je rekao da to njima nesmeta a daim se gadi ,laze.
Smeta vam to i priznajte,a nebi trebalo
Osudujete ljude i to nije uredu...
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Bella
Newborn
Newborn
Bella


Ime: : Bella Swan
Broj komentara : 250
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-31
Age : 31
Mjesto : in Vampireland

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptyMon Aug 23, 2010 7:04 pm

Definitivno NE! Odvratno je fuj i gadi mi se x( Videti 2 muskarca kako se ljube ili 2 devojke.....Mozda bih promenila misljenje kao sto kaze Marina kada bih imala takvog druga....Da imam ne daj Boze drugaricu pobegla bih glavom bez obzira x(((
Oni sami govore da to nije bolest vec opredeljenje, to znaci da bih ja sad da hocu mogla biti ...NE DAJ BOZE....Ali nemogu....
I to nije opredeljenje vec bolest.... Grrr...
Na vrh Go down
ChadKroeger
Newborn
Newborn
ChadKroeger


Ime: : Dusko
Broj komentara : 277
Reputacija : 11
Join date : 2010-08-21
Age : 29
Mjesto : Kotor Varos

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptyMon Aug 23, 2010 10:46 pm

Miss Crawford (citat):
Sasvim uredu.Homoseksualizam mi je normalna stvar,kako bi bilo da zivimo u Holandiji?
Tko god je rekao da to njima nesmeta a daim se gadi ,laze.
Smeta vam to i priznajte,a nebi trebalo
Osudujete ljude i to nije uredu...

Ja sam rekao da mi ne smeta , a da mi se gadi.
Meni se ne gadi vidjeti dva homoseksualca zajedno, cak ni ljubljenje.
Ono sto mi se gadi je zamisljanje analnog sexa dvojice muskaraca, tacnije zamisljanje mene u ulozi jednog od dvojice, a nije mi problem kad dvojica ili dvije(baziramo se samo na muskarce homoseks je pojava i kod zena) imaju sexualne odnose.
Sa osobama kao osobama zaista nemam problema. Potpuno mi je svejedno da li je neko straight, homosexual ili bisexual sve isto tretiram.
Na vrh Go down
Bokssha
Newborn
Newborn
Bokssha


Ime: : Bojana
Broj komentara : 136
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-24
Age : 36
Mjesto : Beograd

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptyWed Aug 25, 2010 2:37 am



Nemam nista protiv...

Koliko god ljudi to neodobravali , cinjenica je da je homoseksualizam prisutan medju
ljudima oduvek....Samo pogledajte Anticku Grcku , stari Egipat, pa Spartance...
Samo , nekada je to bilo sasvim normalno , i ljudi uopste nisu obracali paznju na to.

U "novije" ( nemam pojma kada) doba je pocelo da se smatra za nesto bolesno ,
valjda zato sto nije izrazeno kao nekada...Sta znam...


Nemam nikakav problem sa tim...Imam brdo gej drugara i sasvim su normalni ljudi.

Al zato ne volim ,hmmm....kako se kaze?...Transeksualci?
Nemam pojma...Oni sto se oblace suprotno...To mi je bas bezveze...




Na vrh Go down
http://friendlyforum.do-goo.com/
ElenaGilbert
Newborn
Newborn
ElenaGilbert


Ime: : Teuta
Broj komentara : 220
Reputacija : 1
Join date : 2010-06-30
Age : 28
Mjesto : Croatia

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptyMon Oct 04, 2010 4:31 pm

Ja nemam ništa protiv Gay ljudi jer oni sami nisu krivi za to što su gay...hoću reći kriv je broj hormona koje nisu razvili dok su bili u maminom trbuhu ili tako nekako...što se desi prije samog rođenja.
Meni je gay ok dok ljudi ne počnu pretjerivati s tim. Muškarac i Žena su stvoreni jedno za drugo, i to mi je jedina lijepa kombinacija...
Al ljude koji su gay trebamo prihvatiti baš onakve kavi jesu jer i oni su ipak samo ljudi....
Na vrh Go down
Fenixis
Newborn
Newborn
Fenixis


Ime: : Sara
Broj komentara : 144
Reputacija : 2
Join date : 2010-08-16
Age : 27
Mjesto : Forks

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptyThu Oct 07, 2010 9:50 am

Nemam ništa protiv njih..No to mi je sve odvratnoo...ali radi se o njima ne o meni
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptyThu Oct 07, 2010 10:09 pm

Fenixis (citat):
Nemam ništa protiv njih..No to mi je sve odvratnoo...ali radi se o njima ne o meni


Baš tako. Ko voli nek izvoli.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Norah
Still human
Still human
Norah


Ime: : Nora
Broj komentara : 22
Reputacija : 1
Join date : 2010-08-30
Age : 28
Mjesto : Zenica

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptySat Nov 27, 2010 1:11 am

Za. Nemam ništa protiv.
Na vrh Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000524362013
TS magazin
Still human
Still human



Broj komentara : 40
Reputacija : 0
Join date : 2010-09-16

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptySat Nov 27, 2010 4:51 am

Moram samo ovde ostaviti kratak komentar u svoje ime i ime VISION-a, da je jako lepo sto ovoliki broj ljudi na Vasem forumu nije homofobican, i prihvata LGBT osobe. To je, zaista. za svaku pohvalu. Posebno bih istakao cinjenicu da je vecina vas tolerantna i bez predrasuda, sto se danas retko srece. Sjajni ste ljudi! :)

Nemanja, urednik TS-a i osnivac VISION-a.
Na vrh Go down
Melly Cullen
Newborn
Newborn
Melly Cullen


Ime: : Melly Cullen
Broj komentara : 281
Reputacija : 1
Join date : 2010-10-17
Age : 26
Mjesto : negdje u Forksu s Edwardom ♥

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptySat Nov 27, 2010 4:35 pm

nemam nista protiv njih, neka se oni opredjele za sta hoce, al nek na moj zivot ne pokusavaju  uticat.
Na vrh Go down
TS magazin
Still human
Still human



Broj komentara : 40
Reputacija : 0
Join date : 2010-09-16

Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 EmptySun Nov 28, 2010 1:21 am

Melly Cullen (citat):
nemam nista protiv njih, neka se oni opredjele za sta hoce, al nek na moj zivot ne pokusavaju  uticat.
To je cesto misljenje, da oni to biraju. NIKO ne bira da bude homoseksualac. Svi znamo sa kakvim se problemima LGBT osobe susrecu u zivotu, tako da niko ne bi birao da zivi tako. 
Nemanja
Na vrh Go down
Sponsored content





Homoseksulizam - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Homoseksulizam
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Rasprave-
Idi na: