Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Homoseksulizam

Go down 
+28
Beatrix
BB fashion
Melly Cullen
TS magazin
Norah
Fenixis
ElenaGilbert
Bokssha
Bella
Lina
ChadKroeger
StefanaCullenPattinson
Chubica
eŁŁy
Ecstasy
Anamaria
Emma Cullen
Rosalie
~*MIMA*~
Miss Crawford
Thanatos
Girl in Edward's arms
RobSten 4ever
Lady Moonlight
Nymphadora
cullen girl
Athendora
Clair de Lune
32 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Je li vam u redu homoseksulizam?
Da
Homoseksulizam - Page 3 I_vote_lcap67%Homoseksulizam - Page 3 I_vote_rcap
 67% [ 18 ]
Ne
Homoseksulizam - Page 3 I_vote_lcap33%Homoseksulizam - Page 3 I_vote_rcap
 33% [ 9 ]
Ukupno glasova : 27
 

AutorPoruka
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptyMon Apr 12, 2010 9:58 pm

First topic message reminder :

Što mislite o gayevima te općenito rasprava o tome.
Jesu li grijeh protiv Boga i čovjeka, bolest ili su samo drugačiji i imaju pravo takvi živjeti ili pak nisu krivi što su takvi, ali su ipak bolest?
Na vrh Go down

AutorPoruka
BB fashion
Dizajner
BB fashion


Ime: : Bojana Germanotta Bass
Broj komentara : 130
Reputacija : 6
Join date : 2010-08-04
Age : 27
Mjesto : Upper East Side, NY

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptySun Nov 28, 2010 1:35 am

Nemam ništa protiv.
Svako bira kako će da živi svoj život i imamo bezbroj mogućnosti.
Ko hoće nek izvoli.
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptyWed Dec 01, 2010 3:31 pm

Danas smo u školi nešto raspavljali o razmin temama i došli na temu homoseksulizma.
Iznendadila sam se jer su skoro svi bili protiv toga. Protiv sklapanja homos. brakova.. Stvarno se protive.

Žalosno...
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptyWed Dec 08, 2010 6:53 pm

Nemogu vjerovati da nekim od vas to smeta..
To mi zaista nije uredu.Nemozete tako razmsiljati.
Pokusajte se zamisliti u situaciji homoseksualca.
Nemislim na seks i na ljubljenje ,nego na diskriminaciju.
Bili bi osramoceni jer vas vecina ne prihvata,tj. osjecali bi se kao oni ako citaju ovo.
Zaista sam se iznenadila misljenjem pojedinaca.

Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
The Moon Goddess
Vampire bite you
Vampire bite you
The Moon Goddess


Broj komentara : 80
Reputacija : 3
Join date : 2010-12-20
Age : 29
Mjesto : BG =)

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptyThu Dec 23, 2010 10:36 pm

Nisam homoseksualka, ali nemam nista protiv takvih. Mislim, nek zive ljudi svoj zivot i nek rade sta hoce, briga me za njih xDD Svako ima pravo na svoje misljenje.. Svi smo mi jednaki :)
Na vrh Go down
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptySat Jan 08, 2011 6:53 pm

The Moon Goddess (citat):
Nisam homoseksualka, ali nemam nista protiv takvih. Mislim, nek zive ljudi svoj zivot i nek rade sta hoce, briga me za njih. Svako ima pravo na svoje misljenje.. Svi smo mi jednaki :)

Konačno neko normalan.
God Bless you.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Hidding In The Woods
Newborn
Newborn
Hidding In The Woods


Broj komentara : 108
Reputacija : 1
Join date : 2011-01-04

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptyThu Jan 13, 2011 10:16 pm

nije mi u redu pise u knjizi iz psihologije da je to poremecaj xD
ali ako hoce tako da zive neka zive
Na vrh Go down
Jessica•Rose
Fighting for life
Fighting for life
Jessica•Rose


Ime: : Rouz ; Irma
Broj komentara : 1333
Reputacija : 19
Join date : 2010-08-14
Age : 28
Mjesto : Tu ispred monitora a dje drugo ?

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptyFri Jan 14, 2011 12:51 am

Ja necu reci ni da ni ne.
Nemam nista protiv njih ali mi je to malo 'cudno'
Ma nek rade sta hoce samo nek mene ne uvlace u to xD
Na vrh Go down
Hidding In The Woods
Newborn
Newborn
Hidding In The Woods


Broj komentara : 108
Reputacija : 1
Join date : 2011-01-04

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptyFri Jan 14, 2011 1:02 am

hahah valjda nece Homoseksulizam - Page 3 12479
Na vrh Go down
ChadKroeger
Newborn
Newborn
ChadKroeger


Ime: : Dusko
Broj komentara : 277
Reputacija : 11
Join date : 2010-08-21
Age : 29
Mjesto : Kotor Varos

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptyFri Jan 14, 2011 3:50 pm

ovako ... moje misljenje o homoseksualizmu se promjenilo na neki nacin
i dalje nemam nista protiv takvih ljudi ... tacnije necu ih izbjegavati , odbacivati iz drustva , zezati i slicno ... znaci covjek ko covjek nebitno peder, lezbijka ili straight
ali pojava kao pojava mi je odvratna ... to nije normalno ... ti ljudi nisu normalni
Na vrh Go down
Hidding In The Woods
Newborn
Newborn
Hidding In The Woods


Broj komentara : 108
Reputacija : 1
Join date : 2011-01-04

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptyFri Jan 14, 2011 5:51 pm

inace naslov vam je malo zeznut xDDDD
ja ne volim sto prave parade zbog diskriminacije
kad ce napravit parade za ljude sa urodjenim manama i sl koje odbacuju
Na vrh Go down
TeamSwitzerland
Between life and death
Between life and death
TeamSwitzerland


Ime: : Sandra
Broj komentara : 2327
Reputacija : 12
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Mjesto : Pod tušem, pjevam [čitaj: derem se xD]

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptyFri Feb 04, 2011 1:59 pm

Ja mislim da im treba pomoć.
To nije normalno. Za stvaranje novog života je potrebna žena i muškarac. Kad ste vidjeli bilo gdje u prirodi (kad isključimo ljude) homoseksulizam? To nije prirodno. Nije sad da bih ja došla na njihove prosvjede i nazivala ih pogrdnim imenima ili bacala jaja na njih kao što neki rade... Zar ćete to isto raditi i s nekim tko ima.... npr. dermatitis? To isto nije u redu... Ali samo mislim da im treba pomoć, da je to bolest, kao i .... što ja znam, pedofilija? Ekshibicionizam? Ne možete reći da je to normalno, jer nije, ne možete ih osuđivati, jer oni nisu krivi za to. Smatram da je to jednostavno poremećaj, te da se treba liječiti kao i drugi.
Na vrh Go down
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptySat Feb 05, 2011 4:52 pm

TeamSwitzerland (citat):
Ja mislim da im treba pomoć.

netočno.
zamisli da si gay i da ti to netko kaže.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
TeamSwitzerland
Between life and death
Between life and death
TeamSwitzerland


Ime: : Sandra
Broj komentara : 2327
Reputacija : 12
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Mjesto : Pod tušem, pjevam [čitaj: derem se xD]

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptySun Feb 06, 2011 3:39 pm

Ne mislim to na ružni način, samo da je to neka vrsta bolesti. Ne da ih sad krivim zato što su gay, nego mislim da to nije "njihov izbor", nego poremećaj. Slažem se da ih ne treba obilježavati, niti diskriminirati, kao da smo u srednjem vijeku. Naprotiv, mislim da je 21. vijek, i da sada sve bolje shvaćamo ljudsku prirodu, da shvatimo kako za neke stvari ne možemo okriviti pojedinca, ali da mu možemo pomoći da nađe...nazovimo to..."pravi put"?
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptySun Feb 06, 2011 4:09 pm

TeamSwitzerland (citat):
Ja mislim da im treba pomoć.
To nije normalno. Za stvaranje novog života je potrebna žena i muškarac. Kad ste vidjeli bilo gdje u prirodi (kad isključimo ljude) homoseksulizam? To nije prirodno. Nije sad da bih ja došla na njihove prosvjede i nazivala ih pogrdnim imenima ili bacala jaja na njih kao što neki rade... Zar ćete to isto raditi i s nekim tko ima.... npr. dermatitis? To isto nije u redu... Ali samo mislim da im treba pomoć, da je to bolest, kao i .... što ja znam, pedofilija? Ekshibicionizam? Ne možete reći da je to normalno, jer nije, ne možete ih osuđivati, jer oni nisu krivi za to. Smatram da je to jednostavno poremećaj, te da se treba liječiti kao i drugi.

* Slažem se. Što bi bilo sa svijetom kad bi svi bili homoseksualci. Ne kažem da danas ne postoje razne metode začeća, ali to nije prirodno. Od početka svijeta su muškarac i žena kao slagalica, jedno bez drugoga ne mogu. U današnje vrijeme sve je normalno :S Nemam ja ništa protiv njih, ali meni to nije normalno. Meni je to bolest. Da je to normalno onda bi svi bili isti spol, ne bi bilo muških i ženskih.



TeamSwitzerland (citat):
Ne mislim to na ružni način, samo da je to neka vrsta bolesti. Ne da ih sad krivim zato što su gay, nego mislim da to nije "njihov izbor", nego poremećaj. Slažem se da ih ne treba obilježavati, niti diskriminirati, kao da smo u srednjem vijeku. Naprotiv, mislim da je 21. vijek, i da sada sve bolje shvaćamo ljudsku prirodu, da shvatimo kako za neke stvari ne možemo okriviti pojedinca, ali da mu možemo pomoći da nađe...nazovimo to..."pravi put"?

Potpuno se slažem s tobom.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptyMon Feb 07, 2011 5:26 pm

"pravi put" može biti i drugačiji. Šta ako to za njh jeste "pravi put" ?
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
TeamSwitzerland
Between life and death
Between life and death
TeamSwitzerland


Ime: : Sandra
Broj komentara : 2327
Reputacija : 12
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Mjesto : Pod tušem, pjevam [čitaj: derem se xD]

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptyTue Feb 08, 2011 5:20 pm

Mislim da to ne može biti ispravan odabir za način života. Naravno, ako imaš određenih...poteškoća, ne možeš pružati neki racionalni pogled na svijet. A osobno mislim da to jesu poteškoće, budimo realni, jer nešto što nije prirodno u tolikoj mjeri da isključuje stvaranje novog života, ne može (barem po mom mišljenju ne bi smjelo) biti "pravi put"...
Na vrh Go down
Jessica•Rose
Fighting for life
Fighting for life
Jessica•Rose


Ime: : Rouz ; Irma
Broj komentara : 1333
Reputacija : 19
Join date : 2010-08-14
Age : 28
Mjesto : Tu ispred monitora a dje drugo ?

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptyThu Mar 03, 2011 7:26 pm

Ja samo ne razumijem kako je zakon dozvolio usvajanje djece gay brakovima!
OK neka se oni vjencaju,udaju il sta vec.Ali bas posvajanje djece mislim stvarno.
Kako ce ta djeca sutra u skolu :S
Na vrh Go down
TeamSwitzerland
Between life and death
Between life and death
TeamSwitzerland


Ime: : Sandra
Broj komentara : 2327
Reputacija : 12
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Mjesto : Pod tušem, pjevam [čitaj: derem se xD]

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptyWed Mar 30, 2011 12:46 pm

I to mi je totalno glupo. Ako će biti roditelji, kako će odgajati djecu? Djeca gledaju i slijede njihov primjer i veća je vjerojatnost da će i oni biti gay. Ipak utjecaj okoline određuje način života u dosta pogleda. Onda će i oni tako odgajat svoju djecu, pa oni svoju itd. A što nakon toga? Čovječanstvo će izumrijeti. Zašto? Zato što to nije prirodno.
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptyThu Mar 31, 2011 1:07 pm

21. stoljeće. sadness
Ja sam neodlučna. Slažem se u svemu što je rekla TeamSwitzerland, ali ipak, ti ljudi si jednostavno takvi i nitko iz na silu ne može promijeniti. Usvajanje djece, hmm, ja iskreno nemam ništa protiv toga jer je bolje da djeca žive normalnim životom s nekim tko će im pružiti ljubav i sreću, nego da žive po ulicama i na kraju umru od gladi. Ne govorim da će im život biti lak, dapače, susresti će se sa raznim komentarima da li u školi ili na ulici, svejedno, čak bi se osjećali možda i.. nelagodno? znajući da imaju mamu i tatu koji su isti rod. Ali opet kažem, bolje i to nego da žive na ulicama.
Na vrh Go down
TeamSwitzerland
Between life and death
Between life and death
TeamSwitzerland


Ime: : Sandra
Broj komentara : 2327
Reputacija : 12
Join date : 2010-08-30
Age : 26
Mjesto : Pod tušem, pjevam [čitaj: derem se xD]

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptyThu Mar 31, 2011 1:38 pm

To svakako. Vjerojatno bi im bilo i bolje nego u nekakvom domu, ali opet... Kako će se ti roditelji odnositi prema svojoj djeci?
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 EmptyThu Mar 31, 2011 5:04 pm

Hmf. Mislim da to svakako zavisi od roditelja. ^^ :)
Na vrh Go down
Sponsored content





Homoseksulizam - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Homoseksulizam   Homoseksulizam - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
Homoseksulizam
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Rasprave-
Idi na: