Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?

Go down 
+25
Miss Crawford
Melly Cullen
AliceOCDCullenFeuerbach
Jessica•Rose
Honey B
Norah
Bokssha
Angel_one_♥
Chubica
An P. Lautner
Team Jacob
Rosalie
amna jusic
Emma Cullen
~*K@t Von D *~
Nymphadora
StefanaCullenPattinson
cullen girl
Thanatos
Beatrix
Lady Moonlight
Vanessa
Lekača
Girl in Edward's arms
Clair de Lune
29 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?
Da
Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? I_vote_lcap51%Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? I_vote_rcap
 51% [ 20 ]
Ne
Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? I_vote_lcap49%Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? I_vote_rcap
 49% [ 19 ]
Ukupno glasova : 39
 

AutorPoruka
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptyFri Mar 19, 2010 10:35 pm

Ovo se odnosi na poljubac kada Jacob poljubi Bellu na silu, i kada Bella zamoli Jacoba da je poljubi ispred satora.

Obrazloziti.
Na vrh Go down
Girl in Edward's arms
Fighting for life
Fighting for life
Girl in Edward's arms


Ime: : Lana (:
Broj komentara : 1530
Reputacija : 5
Join date : 2010-03-19
Age : 27
Mjesto : London

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptyTue Mar 23, 2010 5:27 pm

kada Jacob poljubi Bellu na sliu nije varanje..jer se ona nije mogla oduprijeti njemu..Jači je on od nje, tako da za to mislim da nije varanje

a što se ovog drugog tiče..mislim da isto nije jer Jacob je znao da je Bella jako naivna i naveo ju da ga zatraži da ju poljubi..što nije bilo fer od njega..
Na vrh Go down
Lekača
Vampire bite you
Vampire bite you
Lekača


Broj komentara : 59
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-23
Age : 27
Mjesto : In my dreams,in Hollywood

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptyTue Mar 23, 2010 5:29 pm

Nije
Pa Lana je rekla
Na vrh Go down
Vanessa
Still human
Still human
Vanessa


Broj komentara : 18
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-22

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptyThu Mar 25, 2010 8:47 pm

Ne


Lana je dala obijašnjenje
Na vrh Go down
Lady Moonlight
Administrator
Lady Moonlight


Ime: : L A D Y
Broj komentara : 5833
Reputacija : 13
Join date : 2010-03-18
Age : 29
Mjesto : Anywhere but Home.

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptyThu Mar 25, 2010 11:55 pm

Nije varanje ni u jednom slucaju.
I usne su dio tijela, kao i svaki drugi, pa sad, poljubim ga u obraz ili u usta.. isto.
To je stvar u mozgu osobe. :/

Bella je bila naivna, Jacob je to znao i prisilio ju je da ga zamoli da je poljubi. ndjv.
ja ne bih, prvenstveno zato sto sam znala kakav je, a kao drugo imala je Edearda, sta, ako Jacob nece da prihvati to da mogu biti samo prijatelji, pa ne mora. to je opet do njega. kasnije bi se on sigurno pokajao i zvao Bellu..
tako da, nije prevarila edwarda, ali on se je sigurno jako glupo osjecao, i ja bih xD
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptyFri Mar 26, 2010 3:53 pm

Po meni to nije varanje.
Bella je to učinila samo da bi spasila Jakea.
On je taj poljubac na prijevaru izvukao od nje.
A ona je tek onda shvatila da ga voli. Nije prije znala.
Tako da to nije varanje!
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptyFri Mar 26, 2010 5:57 pm

Neki ljudi smatraju prevaru poljupcem druge osobe u usta, a neki spolnim odnosom. Ako nije prevara da poljubis osobu u usta, a da nisi sa njim/njom u vezi, zasto se svi ne ljubimo u usta? (xD)
Tako da, mislim da ga je prevarila.
Mislim da je varanje u biti nekakva vrsta laganja...jer ti toj osobi na neki način lažeš kad joj kažeš da je voliš svim srcem, al ti je drugi/a u tom trenutku bilo ili bila privlačan pa se nisi mogao kontrolirat, mislim da nema toga, kad nekog voliš onda ti je on jedini na pameti i ne želiš napraviti ništa što bi tu osobu moglo povrijediti, Bella je znala da to nije u redu al se ipak prepustila...mislim da je u tom trenutku prevarila Edwarda.
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptyMon Mar 29, 2010 7:38 pm

Ona je to učinila jer nije htjela da otiđe! Tek poslije shvaća da ga je zavolila. Ona je sama kriva za to. I da je varala, Edward bi joj oprostio jer ono što on hoće za Bellu je da bude sretna!
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
cullen girl
Fighting for life
Fighting for life
cullen girl


Ime: : aDNa
Broj komentara : 1256
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-30
Age : 26

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptyTue Mar 30, 2010 2:37 pm

ja mislim da to nije varanje jer je ona uzivala u tom poljupcu
Na vrh Go down
Lady Moonlight
Administrator
Lady Moonlight


Ime: : L A D Y
Broj komentara : 5833
Reputacija : 13
Join date : 2010-03-18
Age : 29
Mjesto : Anywhere but Home.

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptyTue Mar 30, 2010 6:02 pm

cullen girl (citat):
ja mislim da to nije varanje jer je ona uzivala u tom poljupcu

Iz tog razloga jeste varanje.
Uzivati u necemu ne mozes s nekim koga ne volis.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz
StefanaCullenPattinson
Newborn
Newborn
StefanaCullenPattinson


Ime: : Stefana
Broj komentara : 172
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Mjesto : Meadow Edward and Me.......

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptySun Apr 04, 2010 2:12 pm

jeste.......zato shto je to tako xD msm logichno...........xD
Na vrh Go down
Beatrix
Administrator
Beatrix


Broj komentara : 7943
Reputacija : 23
Join date : 2010-03-19
Age : 30
Mjesto : St. Vladimir's Academy

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptySun Apr 04, 2010 5:46 pm

StefanaCullenPattinson (citat):
jeste.......zato shto je to tako xD msm logichno...........xD

Pa možeš li nam još nešto reći?
Koje je tvoje mišljenje o svemu tome?
Na vrh Go down
https://twitter.com/Aimee_Liam
StefanaCullenPattinson
Newborn
Newborn
StefanaCullenPattinson


Ime: : Stefana
Broj komentara : 172
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Mjesto : Meadow Edward and Me.......

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptyMon Apr 05, 2010 4:42 pm

pa eto ja smatram da je to tako msm ako zelish da se udash za jednog nemash potrebe da ljubish drugog..
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptySun Apr 11, 2010 2:33 pm

Pa naravno da nije varanje kada je on nju poljubio na silu.Kao da je mogla birati.Sram ga bilo.



Što se mene tiče ni ovo drugo nije varanje.Jer svi koji su procitali cijelu sagu znaju da Bella vise od svog života voli Edwarda i da ju je Jacob naveo na to.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptySun Apr 11, 2010 2:39 pm

Ja mislim da to jest varanje
istina je da je Bella poljubila Jacoba jer je doista mislila da će ga na taj način spasiti, a ne iz neke žudnje, to nije bilo varanje.
Ali ako se dobro sjećam, tokom poljubca ona shvaća da je zaljubljena u njega, i od jednom i ona to želi, ne više iz razloga da ga spasi nego zato što ga voli i želi na isti način na koji i on nju. Onda je ona doista dala sebe u taj poljubac, svjesno. Iako je znala da zapravo želi Edwarda. A osim toga, mislim da i ona shvaća da ga je time zapravo prevarila, jer da ona zaista nije poželjela Jacoba kad ga je ljubila, ona ne bi imala tako užasan osjećaj grižnje savjesti kakav je imala. Dakle, ona je ljubila Jacoba zato jer ju je privlačio,a tada je bila sa Edwardom, to je za mene varanje.
btw. Edward joj nije dao nikakvo dopuštenje da ga prevari. On joj je dao dopuštenje (koje ona zapravo sama po sebi ima) da ga ostavi ako zaključi da on nije pravi za nju, dao joj je dopuštenje da izabere drugoga, ne da bude s njima istovremeno

Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptySun Apr 11, 2010 2:42 pm

Da,kad je rekla kako ona njega voli,ali ne prijateljski već voli.Pa tad mi se zgadila.Kako može biti tako sebična i misliti samo na svoje osjećaje.I još joj Edward ništa ne prigovori zbog toga.Pa dajte ljudi šta vam je???
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptySun Apr 11, 2010 2:53 pm

Tada me Edward jako iznenadio. Nije joj zamjerio taj poljubac jer je vidio da Bella zasluzuje svoju srecu izvan svog tog vampirizma. Iako bi mi bilo draze da se malo izderao na nju. Zasluzila je. :/
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptySun Apr 11, 2010 2:56 pm

JE!Šta ona misli ko je.Pa da ja imam svog Edwarda,pa ja nikad ne bih pomislila da nekog drugog.
I u tom trenutku kada je izjavila ono Jacobu ponijela se kao prava tralala.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptyFri Apr 16, 2010 8:21 pm

Da sam ja Edward popljuvala bi ju.Pa zaslužila je....Pa nije glup,ali zna da ona njega voli,ali što ona ne bi trebala sam pripadati njemu????

Malo je i Bella glupasta....pa šta neka Jacob ide...zaslužuje da pati...
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptyFri Apr 16, 2010 9:13 pm

Hmm.. Jacob zasluzuje da pati? Wtf? :O
Ne znam, i cisto se nadam da nisi, nikad patila kao on. Previse ne to tesko. Ali ovo nije rasprava o Jacobu, predji u temu o Jacobu.
Na početku je ona to napravila jer ju je prisilo. No kasnije je počela uživati u tom poljupcu, htjela je više, htjela ga je osjećati, da ju jače/snažnije drži, da ju jače privine uza se, zarila mu je prste u kosu.. (živopisan opis, ne? ) znači sve ono što radimo kada uživamo u poljupcu i želimo još.
Smatram da je tada, u tom određenom prijelaznom razdoblju ona tim poljupcem prevarila Edwarda.
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptyFri Apr 16, 2010 9:59 pm

Da Bella pati a ne on...

Tehnički gledano prevarila ga je...i ja stajem na tome...premda prije nisam htjela vjerovati u to.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
~*K@t Von D *~
Still human
Still human
~*K@t Von D *~


Broj komentara : 10
Reputacija : 0
Join date : 2010-05-29

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptySat May 29, 2010 2:31 am

ja msm da nije a zasto ne znam nisam gledala
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptySat May 29, 2010 8:29 pm

Pa po meni jeste varanje.
Jer, ako smo u vezi s nekime, valjda trebamo imati povjerenja jedno u drugo. Meni je varanje cisti dokaz nepovjerenja. Ili nesto drugo ne stima u vezi.
A da li bi nam ti mogla reci nesto vise o svom misljenju? Da malo raspravljamo. (:
Na vrh Go down
Emma Cullen
Still human
Still human
Emma Cullen


Ime: : Ivana - Ive
Broj komentara : 44
Reputacija : 0
Join date : 2010-06-04
Age : 34
Mjesto : U glupom Kragujevcu... :-(

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptyMon Jun 07, 2010 1:38 am

Kad je on poljubi na silu nije varanje, ali kad ga ona zamoli da je poljubi za mene jeste varanje...Jer ako voli Eda šta onda ima da ljubi Jacoba? Nije mi jasno kako neko može biti zaljubljen u dva momka u isto vreme...
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? EmptyMon Jun 07, 2010 2:23 pm

Emma Cullen (citat):
Kad je on poljubi na silu nije varanje, ali kad ga ona zamoli da je poljubi za mene jeste varanje...Jer ako voli Eda šta onda ima da ljubi Jacoba? Nije mi jasno kako neko može biti zaljubljen u dva momka u isto vreme...

Upravo tako, Edwarda voli vise od svog zivota i sve to... bla bla bla.. a vamo ljubi druge decke i izjavljuje njima ljubav -.- .
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Sponsored content





Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?   Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje? Empty

Na vrh Go down
 
Kad Bella poljubi Jacoba (Pomrcina) je li to varanje?
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 5. Varanje.
» Bella kao...
» Udari, ujedi, zagrli ili poljubi osobu iznad.
» Udari, ujedi, zagrli ili poljubi osobu iznad
» Udari, ujedi, zagrli ili poljubi osobu iznad

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Ankete-
Idi na: