Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Edward Cullen.

Go down 
+32
Twilight Lady
Edward
vamp_girl
Bokssha
vampires_gold
Andrea Radić
Anči
Miss Crawford
TaylorForever
didi120
Angel_one_♥
Lady Moonlight
Rosalie
Reginea
Anchyca
Mima
Chubica
RavenClaw
Beatrix
Anamaria
Thanatos
Asteria
Nessie
Nymphadora
StefanaCullenPattinson
cullen girl
RobSten 4ever
Athendora
Twilight_girl
Lekača
Girl in Edward's arms
Clair de Lune
36 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyFri Mar 19, 2010 1:42 pm

Što mislite o Edwardu kao liku? Kako vam se sviđao njegov razvoj kroz četiri knjige? Biste li promijenili što? Čime vas je oduševio, a koji su postupci ili događaji koje osuđujete i zašto?
Na vrh Go down
Girl in Edward's arms
Fighting for life
Fighting for life
Girl in Edward's arms


Ime: : Lana (:
Broj komentara : 1530
Reputacija : 5
Join date : 2010-03-19
Age : 27
Mjesto : London

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyTue Mar 23, 2010 6:09 pm

Super mi je...jedino na početku ga nisam shvačala...ali sad mi je sve jasno..i super je jedino bi trebao pustit sebe da uživa u tome što je s Bellom a ne da cijelo vrijeme pati, i sebe kriv za sve.
Na vrh Go down
Lekača
Vampire bite you
Vampire bite you
Lekača


Broj komentara : 59
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-23
Age : 27
Mjesto : In my dreams,in Hollywood

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyTue Mar 23, 2010 6:10 pm

Predivan je,jednio pto davi Bellu,stalno je uz nju
Na vrh Go down
Twilight_girl
Newborn
Newborn
Twilight_girl


Ime: : Vlasta
Broj komentara : 124
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-30
Age : 30
Mjesto : Zemlja leptirova i medvjeda (Tuzla)

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyTue Mar 30, 2010 11:23 pm

e da... Edward.... hmm... ima on svojih mana... ali je te sve mane potisnuo svojim vrlinama.... i to kad joj je zabranjivao... mislio je da je opasno... vidjeli ste šta je Sam uradio... i ja je ne bi pustila da ide dok se ne ubjedim u suprotno... uvidio grešku... i što je najvažnije ispravio ju je.... :D
Na vrh Go down
http://www.biraj.mladi.info/index.php?a=video&status=video_g
Athendora
Moderator
Athendora


Ime: : Athendora
Broj komentara : 6728
Reputacija : 14
Join date : 2010-03-29
Age : 112

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyFri Apr 02, 2010 8:01 pm

Edward..Edward je kao nekn Bellin tjelohranitelj štiti je ma gdje god oni bili.To mi malo ide na živce ali eto.Kao lik mi je jako dobar prema ostalima ne želi da povrjedi nikoga.
Na vrh Go down
RobSten 4ever
Eclipse has begun
Eclipse has begun
RobSten 4ever


Ime: : Marina
Broj komentara : 878
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-23
Age : 26

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyFri Apr 02, 2010 8:56 pm

Ja obožavam Edwarda! Savršen je i predivan. Ja mislim da bi skoro svaka cura htjela dečka poput Edwarda! (Mislim ja bi). Kao što je Emira rekla "Sva ta njegova patetičnost, prezaštitničko ponašanje samo dokazuje koliko on nju stvarno voli".. On nju jednostavno obožava... sve bi dao za nju čak svoj vlastiti život. To dokazuje što je ostavio Bellu jer je mislio da je to najbolje za nju.. i nakon što je od Roselie saznao da je Bella mrtva.. nije mogao živjeti bez nje.. pa je odlučio isprovocirati Volture da ga ubiju..
Na vrh Go down
cullen girl
Fighting for life
Fighting for life
cullen girl


Ime: : aDNa
Broj komentara : 1256
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-30
Age : 26

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptySat Apr 03, 2010 8:02 am

edward-lijep,ima previse razumjevanja za bellu,stiti je,odlucio se udruziti sa vukodlacima kako bi spasio bellu,voli bellu a to se moglo zakljuciti kada je rekao belli da moze da bira izmedju njega i jaka
Na vrh Go down
StefanaCullenPattinson
Newborn
Newborn
StefanaCullenPattinson


Ime: : Stefana
Broj komentara : 172
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-04
Age : 28
Mjesto : Meadow Edward and Me.......

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptySun Apr 04, 2010 2:05 pm

ne osudjem ga uopshte....................obozawam ga.............................shta god da radi...xD on je sawrshen .......
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptySun Apr 04, 2010 2:29 pm

Edward je meni jedan od najboljih likova.On je tako nesebican,dobar,pametan.Jedino mi je zasmetalo kada je ostavio Bellu u Mladom Mjesecu.Cinilo se da ju je tako olako ostavio,kao da ju i ne voli.I zasmetalo mi je kada je bio ravnodusan kada je Bella poljubila Jacoba.Pa mogao je bar zarezati na njega.Mogao je pokazati da je ljubomoran,bar malo.Jedino mi te dvije stvari smetaju kod Edwarda,ostalo je sve super.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptySun Apr 04, 2010 4:39 pm

Potpisujem na sve njegove vrline sto si rekla.

To sto je on nju ostavio, ostavio ju je radi nje, iako je i meni zasmetalo. Pa pobogu, ona je odabrala svoj zivot da zivi sa njim, i to je njen izbor bio, on je samo vise nastetio i sebi i Belli! Znao je da ga Bella nebi tako lako pustila da ode da joj ne slaze, pa je to u uradio. Samo sto on tako dobro zna lagati, pa Bella nije ni posumnjala. I Bella je to prihvatila, iako jako ruzno, jer ne mozemo mi natjerati nekoga da bude sa nama ako taj neko nece. I ona je to znala.

A to sto si rekla za Jacoba, tu se ne slazem s tobom. On je znao da Bella treba imati priliku da shvati sta osjeca prema Jacobu, i znao je da mora imati priliku za normalan, ljudski, sretni zivot. Iako je bilo 1:100000 da Bella ostavi Edwarda (kako mi to smijesni zvuci, Bella ostavi Edwarda xD) i zato joj nije zamjerio onaj kiss sa Jacobom i meni je drago zbog toga. Bella je imala priliku da ima normalan zivot bez svog tog vampirizma, ali nije prihvatila, i drago mi je sto nije prihvatila. I drago mi je sto je Edward toliko nesebican da joj to nije zamjerio, da je to mogao da shvati.


Clair De Lune: komentar modifikovan dana: Fri Aug 13, 2010 11:27 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptySun Apr 04, 2010 5:20 pm

Da,slazem se s tobom sto se tice sebicnosti.Edward je rekao da ne zeli Bellu pretvoriti u vampira jer bi tada ispao sebican,i to mi se svidjelo,jer je obziran i pazljiv.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Nessie
Forks
Forks
Nessie


Ime: : bellarenesmee
Broj komentara : 309
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-26
Age : 40
Mjesto : ^^ Land of Magic ^^

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyMon Apr 05, 2010 9:49 pm

Edward je meni prekrasan, u svakom pogledu te riječi, i na to bitno utječe to što može čuti nečije misli, samim time bolje "poznaje ljude" i sva oko sebe mnogo bolje razumje, no to je lijepo samo u slučaju da tvoje ne može pročitati lol
hehehhe
Druge opcije bi bile nezgodne lol
Markantan je, šarmantan, muškarac u svakom smislu te riječi.
Moram priznati kako mi je Robert Pattinson samo podigao lik Edwarda iz knjige na još jednu više razinu, uglavnom + i jednom i drugom :D
Na vrh Go down
http://iloveedward.withboards.com
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyMon Apr 05, 2010 10:05 pm

Po meni Edward nije savrsen. Niko nije savrsen, pa cak ni vampiri koje je stvorila S.

On kao vampir ima svojih i vrlina i mana. Vrlina koju mu ja pripisujem je činjenica da koristi svoj dar za dobre i opravdane stvari, a ne da bi sebe zabavljao time što drugi misle i kakve sve misli o nekome drugom imaju.

A mane... to je za mene već malo šire područje, pošto ga ne smatram nimalo savršenim ni idealnim kao što je dosta cura tu napisalo. Za mene je on iznimno posesivan, previše zaštitnički nastrojen, uglađen (sjetite se samo situacije,spomenut ću film doduše,ali primjer je valjda u redu,kada je došao Charlieju: Hello sir,I would like to formally introduce myself.,tko to još radi?), ima neke svoje čudne poglede u vezi Bellinog ponašanja, kretanja i slično. I opet, kontradiktoran je samome sebi, pogotovo u NM, kada ju ostavi da ju zašititi, jer ona uz njega kao vampira nije sigurna, to joj nosi samo zlo, a onda kada se ona pokušava 'ubiti', tj. upušta se u svakakve sulude situacije, on ju iznova 'spašava', što nas dovodi do toga da ona nije sigurna s njim, a niti bez njega, što je iznimno čudno, kao da dolazimo do toga da ona ne može s njim, a ne može ni bez njega, malo karikirano, ali iz njegove perspektive je to slično tome. Pobogu, ona je samo čovjek, i ako želi adrenalin, u kranjoj liniji ako se već želi ubiti, ona će to i napraviti, kasnije čak i namjerno samo kako bi njega prizvala.


Pogotovo ono njegovo kada svu krivicu preuzme na sebe, razumijem da on sebe smatra čudovištem itd. (to s čudovištem me isto živcira) i tako je nekako opsjednut Bellom, ali ne onako jako voli ovo ono, nego onako forsirano


Edward mi je stvarno drag kao lik, i eto, i svakom sam postu napisala poneso u njemu, sad su na red dosle njegove mane x)


Clair De Lune: komentar modifikovan dana: Fri Aug 13, 2010 11:30 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Nessie
Forks
Forks
Nessie


Ime: : bellarenesmee
Broj komentara : 309
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-26
Age : 40
Mjesto : ^^ Land of Magic ^^

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyMon Apr 05, 2010 10:14 pm

Ne. Ne i ne. lol
Edward je najbolji dio sage, zašto?
Posesivan? Kako? U kom smislu? Posesivan da ju ne ostavlja na miru, ne! Da ju slijedi! Ne! Da nesmije nigdje bez njega, ne! On gori od ljubavi za njom, i to što se ponaša zaštitnički je sam jedan plus više. Mnogo te ljudi u životu ostavi na cijedilu, na mnogo načina a kamoli u opasnim situacijama. Imati nekoga kao što je on pored sebe, čini da ti srce bude mirno.
Majko msm da bi titrala od ljubavi na tako nešto.
U krajnju ruku zbog čega se svima rodila ljubav prema sagi i twilightu, već zbog toga što on gaji prema Belli i ona prema njemu. To nije posesivnost, to je čista ljubav!!! ž
Sorry sweety, just my opinion :D
Na vrh Go down
http://iloveedward.withboards.com
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyMon Apr 05, 2010 10:26 pm

Nee, nedaj Boze da se ljutim, tu smo da raspravljamo.

Posesivan u tom smislu da je non-stop sa Bellom. Vidjela sam kada sam citala MS, on nju skoro nikada nebi napustio, cak ni dok je spavala, ili onda kada je citala knjigu kada je lijepo vrijeme bilo. Pa cak ni onda kada je Bella to znala. Ja jednostavno nebi mogla izdrzati u takvoj vezi. Kao da nemam zraka. Imala bi osjecaj da ne mogu disati.

Cak nebi mogla ni da je neko tako zastitnicki prema meni. Pa kako je do tada Bella izdrzala bez Edwarda? Nemam ja nista protiv toga sto je on nju spasio, dapace (!) ali ipak zna on pretjerati.

I jos jedna stvar sto mi se ne svidja kod njega je ta njegova tkz. mazohoticnost, kako taj voli sebi nanositi bol! ZNAO je da ce Bella metaforicki umrijeti bez njega, isto kao i on bez nje, ali ne, on mora komplikovati.

Iako, nadam se da si procitala moja dva prijasnja dvokilometarska posta u kojima govorim koliko volim Edwarda x)
Na vrh Go down
Nessie
Forks
Forks
Nessie


Ime: : bellarenesmee
Broj komentara : 309
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-26
Age : 40
Mjesto : ^^ Land of Magic ^^

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyMon Apr 05, 2010 10:31 pm

Ma je to sve, ali evo primjer iz stvarnog života hahahha
Moj muž nikada nije kod kuće, a ja bi da je non stop tu, da me čuva, pazi mazi kao Edwrad Bellu.... točno tako! lol
Msm, on nije sebi nanosio bol, on je želio spasiti Bellu od života koji ju je čekao s njim!!
Od vampira koji ju progone,, od žeđi za krvlju, od svega što joj je budućnost s njim nosila....
On je time samo želio Belli dobro i ništa drugo.
Znam ja da ti potajce obožavaš Edwarda ali ja sam tu da ga branim jer zbilja vjerujem u to što govorim, ma ne vjerujem, već znam da je tako lol
Na vrh Go down
http://iloveedward.withboards.com
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyMon Apr 05, 2010 10:43 pm

Eh, tu sam te uhvatila! Samo sam cekala da to kazes! Jako si lijepo to rekla...

Mislim da vecina danasnjih tenedjerica (a ja ne kazem da si ti medu njima) voli Edwarda samo zato sto ga vidi kroz Belline oci. Jer je citala Saga napisala kroz njene oci. Mislim da trebamo pogledati tu situaciju kroz nase oci.

Prije dok sam knjige citala uvijek sam se zaljubljivala u tu ljubav glavnih likova. Sada kada sam vec malo starija i malo zrelija, vidim koliko tu moze imati mana.
E sad sto se Belle i Edwarda tice, ili je Bella STVARNO bila toliko slijepa, pa nije vidjela Edwardove mane (a sigurna sam da i ti znas da ih ima!) ili ih nije vidjela pa je bila toliko glupa, ili joj je jednostavno to prijalo.

Na vrh Go down
Nessie
Forks
Forks
Nessie


Ime: : bellarenesmee
Broj komentara : 309
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-26
Age : 40
Mjesto : ^^ Land of Magic ^^

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyMon Apr 05, 2010 10:46 pm

Ljubavi ni nemožeš reći da sam ja među njima jer nisam naš tinejđerica (premda bi voljela biti hahhaha) :P hahhahahha
I opet si me navukla, hajde nabroji mi 5 njegovih najvećih mana???? lol
Da čujem?
Pa ću ti ja reći sve što imam na to......
Ja ih majkemi ne vidim hahahhaha, ali stvarno, meni je Edward savršen u svakom pogledu :D
Ja msm da je i tebi samo me navlačiš hahahha pametnice mala....
Na vrh Go down
http://iloveedward.withboards.com
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyMon Apr 05, 2010 10:57 pm

Haha, ma znam da si ti udana zena, imas posao i to, i zato sam rekla da nisi medju tim tinedjericama. Aaa, vala volim filozofirati, i jako volim raspravljati! Tako daa xD
Hmm, dakle, pet njegovih mana koje ja vidim:
-opcinjenost Bellom (skoro je ni na trenutak ne ostavlja samu, ne da joj da 'dise')
-ta njegova glupost sa njegovom dusom,
-taj njegov mazohisticni stav (ostavio je Bellu, da, znaaam, ostavio ju je radi njee, ali ipak sam SIGURNA da je znao da se Bella nece dobro osjecati, da ce metaforicki umrijeti)
-njegove zabranje (wtf? ko je on da on nekome zabranjuje? LIJEPO je reci osobi koju volis da ne treba raditi neke stvari, da su lose za nju, ali zabraniti! to se stvarno nisam nadala od Edwarda!)
-i zadnja njegova mana (ne mogu ih se vise sjetiti, ali kad se sjetim, napisati cu, vrlo rado! xD) je ta sto nije htio Bellu promijeniti. Pa ako je ona taj izbor odabrala, sto se on protivi? Svakako je odlucio ne zivjeti bez nje...
Na vrh Go down
Nessie
Forks
Forks
Nessie


Ime: : bellarenesmee
Broj komentara : 309
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-26
Age : 40
Mjesto : ^^ Land of Magic ^^

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyMon Apr 05, 2010 11:09 pm

Clair De Lune (citat):
Haha, ma znam da si ti udana zena, imas posao i to, i zato sam rekla da nisi medju tim tinedjericama. Aaa, vala volim filozofirati, i jako volim raspravljati! Tako daa xD
Hmm, dakle, pet njegovih mana koje ja vidim:
-opcinjenost Bellom (skoro je ni na trenutak ne ostavlja samu, ne da joj da 'dise')
-ta njegova glupost sa njegovom dusom,
-taj njegov mazohisticni stav (ostavio je Bellu, da, znaaam, ostavio ju je radi njee, ali ipak sam SIGURNA da je znao da se Bella nece dobro osjecati, da ce metaforicki umrijeti)
-njegove zabranje (wtf? ko je on da on nekome zabranjuje? LIJEPO je reci osobi koju volis da ne treba raditi neke stvari, da su lose za nju, ali zabraniti! to se stvarno nisam nadala od Edwarda!)
-i zadnja njegova mana (ne mogu ih se vise sjetiti, ali kad se sjetim, napisati cu, vrlo rado! xD) je ta sto nije htio Bellu promijeniti. Pa ako je ona taj izbor odabrala, sto se on protivi? Svakako je odlucio ne zivjeti bez nje...

-Opčinjenost Bellom, da vidimo, to nije mana!!!! To je ljubav, pa on je zaljubljen u nju, i ja sam opčinjena svojim mužem, i ne mogu provesti dan bez njega lol
-Glupost s njegovom dušom??? Pa on je ubijao ljude naravno da misli kako neće u raj, i kako njegova vrsta koja je stvorena takva da im primarna osjetila nalažu da ubijaju nema dušu, to i ja msm... maravno ne za Edwarda već za vampire, Edwardove je just perfect
-taj njegov mazohisticni stav On je mislilo što je jasno i glasno opisano kako će Bellino srce zacijeliti što bi se i dogodilo da to nije knjiga i da nije bilo onog s njenom liticom... Vrijeme liječi sve rane, tako da to otpada također, on je znao da će Belli biti teško ali je VJEROVAO kako je to bolje za nju, i ubiti i jest, no ljubav ne pita za takve stvari
-Što je to on njoj zabranio? On je samo s pravom (posjetimo se one osakaćene lol, po licu) kako je sigurnija što dalje od eksplozivnih vukodlaka što nije daleko od istine i koliko se sjećam poslije joj je dozvolio isto premda mu se srce lomilo što ide onamo, a i ona, što ima raditi kod Jacoba kada zna da je Edward "ljubomoran"?? O njenim bi se postupcima (ako uzmemo u obzir da se kune u vječnu ljubav) dalo raspravljati
-Zadnja????????? Pa nije htio da bude osoba bez duše, krvi žedna ubojica, kada bi joj to želio isto tako bi ju mogao osuditi na smrt. Pa nije delux kategorija biti vampir, ne moći rađati djecu, ne moćiu na sunce, gledati svoga oca i razmišljati o tome kako da mu popiješ krv....
Mislim da sam rekla svoje i da je to to!!!! Jeee!!!!
I btw. sviđa mi se tvoj nastup na forumu, pališ mi atmosferu svaka čast, love u.....
Na vrh Go down
http://iloveedward.withboards.com
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyWed Apr 07, 2010 12:24 pm

Haha x)
Hvala tii. zagrljaj I ja tebe volim. :$

-Negoo, da se vratim na temu. Sjetila sam se jos jedne mane. Ne mislis li ti da on previse popusta Belli? A i ona i ti njeni zahtjevi! Onaj kompromis sto su sklopili u Pomrcini, to je nesto zbog cega ja Bellu ne preferiram. Pa pobogu, zasto nije mogla da saceka malo, a DOBRO je znala da ce Edward svake sekunde morati DOBRO paziti na nju. Ali ne, ona njemu zeli jos vise otezati njihovu vezu.
On je nju trebao fino, lijepo i kulturno odbiti.
Trebala je pricekati malo.
Na vrh Go down
Asteria
Vampire attack
Vampire attack
Asteria


Ime: : Asteria
Broj komentara : 526
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-12
Mjesto : On the other side of the rainbow

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyMon Apr 12, 2010 3:44 pm

Edward me zivcira svojim ponasanjem.Ponasa se prezastitnicki prema Belli, zali sebe, ide se ubiti samo sto misli da je Bella mrtva, takoder je jako posesivan i to mi se ne svida.
Mogla bi reci puno o njemu, ali mi se nekako neda pisat, zauzelo bi previse mjesta
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyMon Apr 12, 2010 4:34 pm

E sada kada čitam ove komentare iskreno moram reći da uopće ne mjenjam svoj stav u vezi njega...Mislim da istina je sve što govorite ali ipak on je samo lik!!!

No da se ja vratim na ono što sam ja htjela reći...
Ona je meni apsolutno S.A.V.R.Š.E.N.!!!!!
Okej da znam da sam luda ali od cijele njegove pojave mi se počne vrtiti u glavi.
Najviše mi se sviđa to što voli TOLIKO Bellu.Mislim to je meni nešto najljepše.Ona je njegova odabranica,žena i srodna duša.

I da istina je da mi nekad ide naživce kao npr. u NM ali oprošteno mu je-ipak...
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyMon Apr 12, 2010 4:37 pm

Swells (citat):
E sada kada čitam ove komentare iskreno moram reći da uopće ne mjenjam svoj stav u vezi njega...Mislim da istina je sve što govorite ali ipak on je samo lik!!!

No da se ja vratim na ono što sam ja htjela reći...
Ona je meni apsolutno S.A.V.R.Š.E.N.!!!!!
Okej da znam da sam luda ali od cijele njegove pojave mi se počne vrtiti u glavi.
Najviše mi se sviđa to što voli TOLIKO Bellu.Mislim to je meni nešto najljepše.Ona je njegova odabranica,žena i srodna duša.

I da istina je da mi nekad ide naživce kao npr. u NM ali oprošteno mu je-ipak...


EE ti i ja imamo stvarno ista misljenja sto se tice nekih stvari.I mene najvise fascinira sto on nju toliko voli i obozava! :D
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Nessie
Forks
Forks
Nessie


Ime: : bellarenesmee
Broj komentara : 309
Reputacija : 0
Join date : 2010-03-26
Age : 40
Mjesto : ^^ Land of Magic ^^

Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. EmptyMon Apr 12, 2010 4:55 pm

Ja nemogu uopće čitati komm o posesivnosti, ne mogu lol
Zašto bi ova priča bila jedna od najlijepših ljubavnih priča ikada ispričanih, pa nije valjda jer joj je glavni lik posesivan.
Meni se njih dvoje kroz cijelu sagu savršeno poklapaju i vole načišćom ljubavi, msm da u njoj ne možemo naći ništa loš.
Pa cijela knjiga prštiod energije, ljubavi i leptiriča koji oni osjećaju jedno prema drugome, no stvarnost im donosi neke situacije u kojima ponekad moraš osjetiti ljubomoru i posesivnost, i u tome dok isto ne prelazi granice ne vidim ništa loše!
Na vrh Go down
http://iloveedward.withboards.com
Sponsored content





Edward Cullen. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. Empty

Na vrh Go down
 
Edward Cullen.
Na vrh 
Stranica 1/4Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Alice Cullen
» Edward Cullen nije među top 10 vampira
» Emmett Cullen
» Esme Cullen
» Carlise Cullen

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Vampiri-
Idi na: