Twilight Source Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalGalleryTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Edward Cullen.

Go down 
+32
Twilight Lady
Edward
vamp_girl
Bokssha
vampires_gold
Andrea Radić
Anči
Miss Crawford
TaylorForever
didi120
Angel_one_♥
Lady Moonlight
Rosalie
Reginea
Anchyca
Mima
Chubica
RavenClaw
Beatrix
Anamaria
Thanatos
Asteria
Nessie
Nymphadora
StefanaCullenPattinson
cullen girl
RobSten 4ever
Athendora
Twilight_girl
Lekača
Girl in Edward's arms
Clair de Lune
36 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyFri Mar 19, 2010 1:42 pm

First topic message reminder :

Što mislite o Edwardu kao liku? Kako vam se sviđao njegov razvoj kroz četiri knjige? Biste li promijenili što? Čime vas je oduševio, a koji su postupci ili događaji koje osuđujete i zašto?
Na vrh Go down

AutorPoruka
Nymphadora
Moderator
Nymphadora


Ime: : Marina
Broj komentara : 6870
Reputacija : 4
Join date : 2010-04-01
Age : 28
Mjesto : Nomad

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyThu Jul 22, 2010 4:05 pm

Potpuno se slažem s tobom.
Stvarno je djetinjasto postupio kada je Bellu ostavio samo zbog onoga. Pa trebao je to očekivati. Mislim, pa Jasper je vampir koji je najkraće s njima i koji nije još potpuno navikao na životinjsku krv. Stavrno glupo i nepromišljeno.
Ostavio ju je a znao je da neće moći bez nje kao ni ona bez njega. Samo joj je nanio još više štete. A i sebi. Pa što je on mislio raditi ostatak vječnosti ? Sjediti na onom tavanu ili šta je već ? I on kao ima 100+ godina. Pa u tih se stotinjak godina trebao naučiti nositi sa životom.
A i to što kažeš da je se odvratno ponašao prema Jacobu. Pa trebao mu je biti neizmjerivo zahvalan. Spasio je Bellu a on tako. Smiješno.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz/forum.htm
Lady Moonlight
Administrator
Lady Moonlight


Ime: : L A D Y
Broj komentara : 5833
Reputacija : 13
Join date : 2010-03-18
Age : 29
Mjesto : Anywhere but Home.

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyThu Jul 22, 2010 4:15 pm

Pa i jeste.. da je promislio sve bi bilo puno drugačije, možda bi čak i Jacob ostao pošteđen patnje.. Ne bi kasnije patio.. tačnije ne bi se ni zbližio s Bellom.. ali eto, možda nama ni knjiga ne bi bila zanimljiva da nije svega toga, ali stvarno me nekada zna iznervirati..
Pogotovo u trećem dijelu, kada je branio odlaske u La Push Belli.. pa što je on mislio ko je on?!
Meni definitivno ništa ne bi mogao zabraniti..
Kada je Charlie ponudio Belli svoj auto ja bih prihvatila, ili kada bi joj i to nekako spriječio, nazvala bih Jacoba da dođe po mene.

Citat :
A i to što kažeš da je se odvratno ponašao prema Jacobu. Pa trebao mu je biti neizmjerivo zahvalan. Spasio je Bellu a on tako.

Da, ispao je nezahvalan.. mogao se bolje ponašati prema njemu.
Na vrh Go down
http://www.twilightsource.biz
Girl in Edward's arms
Fighting for life
Fighting for life
Girl in Edward's arms


Ime: : Lana (:
Broj komentara : 1530
Reputacija : 5
Join date : 2010-03-19
Age : 27
Mjesto : London

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyThu Jul 22, 2010 5:22 pm

Tu se slažem s vama. mislim Hello?!?! ko je on da Belli zabranju da vidi Jakea. meni da to napravi joj. Nebi dobro završilo. Mislim ok, voli ju i boji se da joj se nešto ne desi. Ali di je on onda bio kada je Bella po cjeli da znala bit s Jakeo i ništa joj nije bilo?. I to što je stalno ogorčen i toliko ju štiti. Dobro da joj daje da udahne zrak. Ono -.-
Na vrh Go down
Rosalie
Kolekcionar
Rosalie


Ime: : Rose; Lana
Broj komentara : 1981
Reputacija : 5
Join date : 2010-04-15
Mjesto : Mystic Falls

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyThu Jul 22, 2010 5:32 pm

Pa tu se i ja slazem sa vama. -.-
Na vrh Go down
http://twilight4ever.niceboard.net
Anchyca
Still human
Still human
Anchyca


Ime: : Ana-Maria
Broj komentara : 34
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-15

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyThu Jul 22, 2010 10:52 pm

Asteria (citat):
Anchyca (citat):
po meni je R.P. dobro odglumio aŁ sam Łik edwarda je prewiše posesiwan previše pažljiw i jaaako dosadan.. :D kroz knjige se razvije pa postaje bolji.. :D

Ja iskreno ne znam sto se to događa sa normalnim slovima, nestaju li ona kada ih nitko više ne koristi ili su prestala biti u modi, zato vas sve molim koji pisete sh umjesto š ili ch ili w ili jednostavno pisete MaLo VeLiKo MaLo MaLO da prestanete, koliko ja znam jos uvijek postoje normalna slova, jer ovime ne samo da otežavate članovima čitanje nego i narušavate izgled foruma.

* Ovo je tema o Edwardu kao liku koji je nastao kao produkt mašte SM, a ne o glumcu tema o robu je ovdje

* Eddie da se razvijao, molim te..1) on je vampir i kao takav ostane zamrznut u vremenu, u onakvom stanju (psihičkom i fizičkom) u kakvom je bio kada je promjenjen, da dobro postoji i ono ljubav nas mijenja, ali ljubav ne moze drastično promijeniti vampira, a Eddie nije iznimka..2) On ne postaje bolji, sa razvojem radnje postaje sve više ogorčeniji, posesivniji i pre pre zaštitnički, znači ako se razvija razvija se u smijeru dolje, tj. postaje gori...

šta fali mojim slowima??? moja stwar.. jbt.. :P a inače kažem da je R.P. jako dobro utemeljio ulogu Edwarda jer ne bi biŁo isto da ga netko drugi glumi.. a što se tiče Edwarda mjenja se prema obitelji,Jacobu,Belli... ne puno aŁ se mijenja i ta promjena se osjeti.. i prema kraju knjige meni postaje bolji.. možda tebi ne aŁ meni da.. :P
Na vrh Go down
Clair de Lune
Administrator
Clair de Lune


Ime: : Emira
Broj komentara : 9979
Reputacija : 26
Join date : 2010-03-18
Age : 38
Mjesto : Deep into the darkness where I hide. ˇˇ

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyFri Jul 23, 2010 12:29 pm

Anchyca (citat):


šta fali mojim slowima??? moja stwar.. jbt.. :P a inače kažem da je R.P. jako dobro utemeljio ulogu Edwarda jer ne bi biŁo isto da ga netko drugi glumi..

Na ovom forumu postoje neka pravila, pošto mi pokušavamo da budemo profesionalni, ne koristimo w, ch, sh takvo L kao što ti pišeš.. I razmisli malo, ružno i izgleda, izvini, ali kvari i izgled i profesionalnost foruma. Drugo, na ovom forumu su strogo (ponavljam, strogo) zabranjene psovke. A o svemu što imaš reći o Robert postoji posebna tema o Robertu i o njegovim vrlinama, manama, ulogama, odnosu prema obožavateljima.. etc etc. Molim te, da ako nisi, procitaj pravila ili ako jesi, pročitaj ih ponovo, i naravno, za sve što ti nije jasno pitaj, nemoj u ovu temu nego u Pitanja, pohvale, kritike, ili kako se već tema zove, ili nekome od adminica na privatnu poruku. Naravno, tu su uvijek članovi koji će nam pomoći, (moderatorica, Asteria..) pa možeš pitati i njih. Nadam se da ćeš poštovati naša pravila ubuduće. Ugodan boravak na forumu ti želim.
Na vrh Go down
Angel_one_♥
Still human
Still human
Angel_one_♥


Broj komentara : 20
Reputacija : 0
Join date : 2010-07-30

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyFri Jul 30, 2010 8:05 pm

Edward kao lik mi se ne svidja,nije zanimljiv,predvidljiv je,jednostavno nije kao Jacob...
I nije trebao da zabranjuje Belli,da se vidja sa Jacobom,nije fer :/
Na vrh Go down
didi120
Still human
Still human



Ime: : diana
Broj komentara : 1
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-06
Age : 27
Mjesto : zagreb

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyFri Aug 06, 2010 6:34 pm

moja ljubav.posesivan,opsesivan,pomalo iritantan i zgodannnnnnnnn
Na vrh Go down
TaylorForever
Still human
Still human



Broj komentara : 3
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-07

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptySat Aug 07, 2010 5:18 pm

Meni je on super lik ali je malo previše zaštitnički prema beli :D
Na vrh Go down
Miss Crawford
Moderator
Miss Crawford


Ime: : nessa.
Broj komentara : 2710
Reputacija : 21
Join date : 2010-05-03
Age : 25
Mjesto : In clouds

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptySat Aug 07, 2010 10:57 pm

TaylorForever (citat):
Meni je on super lik ali je malo previše zaštitnički prema beli :D

Sto se i ocekuje od njega.
Pa vampir je is zaista jak i da ostavi svoju djevojku "Negdje" i nije najljepsi dojam.
Na vrh Go down
https://twitter.com/Anessaaa
Anči
Still human
Still human



Broj komentara : 6
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-09

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyMon Aug 09, 2010 5:16 pm

Meni je Edward prekrasan i jako voli Bellu,sve bi učinio da ona bude sretna. Wink
Na vrh Go down
Asteria
Vampire attack
Vampire attack
Asteria


Ime: : Asteria
Broj komentara : 526
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-12
Mjesto : On the other side of the rainbow

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyTue Aug 10, 2010 11:31 am

Anči (citat):
sve bi učinio da ona bude sretna. Wink

U tome je stvar. Ona nije bila sretna kada joj je zabranjivao da vidi Jacoba. On radi ono sto on misli da je dobro za nju, a ne sto ona misli. To je jedna od stvari koje me najviše zivciraju kod njega.
Na vrh Go down
Andrea Radić
Still human
Still human



Ime: : Andrea Rathbone
Broj komentara : 19
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-15
Age : 36
Mjesto : with Jackson!!, California

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptySun Aug 15, 2010 8:35 pm

Sviđa mi se to što može čitati misli. O Edwardu mislim isto što i o Emmettu: On je OK!
Na vrh Go down
vampires_gold
Still human
Still human
vampires_gold


Ime: : Zlata Jašarević
Broj komentara : 12
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-17
Age : 28

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyTue Aug 17, 2010 2:55 pm

uhhh on je san svih snova!!! bella je jedna sretnica što ima jednog takvog muškarca kraj sebe!!!šarmantan je,pažljiv etc da su barem svi muškarci takvi!
Na vrh Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000441290401
Asteria
Vampire attack
Vampire attack
Asteria


Ime: : Asteria
Broj komentara : 526
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-12
Mjesto : On the other side of the rainbow

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyFri Aug 20, 2010 3:55 am

Da su svi muškarci takvi žene vi se mogle ubiti bez problema. Mislim kakav ti je to muškarac koji ti na leđa natovari hrpu svojih problema uz hrpetinu tvojih problema, natovari ti ubojice za vrat i ubojičine ženskice.
Na vrh Go down
Bokssha
Newborn
Newborn
Bokssha


Ime: : Bojana
Broj komentara : 136
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-24
Age : 36
Mjesto : Beograd

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyTue Aug 24, 2010 2:41 am



Ne znam da li je potrebno da kazem sta mislim o njemu....

Volim ga...



pet
Na vrh Go down
http://friendlyforum.do-goo.com/
vamp_girl
Still human
Still human



Ime: : Ines
Broj komentara : 5
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-26
Mjesto : In my dreams-Edward`s house

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyThu Aug 26, 2010 12:18 pm

RobSten 4ever (citat):
Ja obožavam Edwarda! Savršen je i predivan. Ja mislim da bi skoro svaka cura htjela dečka poput Edwarda! (Mislim ja bi). Kao što je Emira rekla "Sva ta njegova patetičnost, prezaštitničko ponašanje samo dokazuje koliko on nju stvarno voli".. On nju jednostavno obožava... sve bi dao za nju čak svoj vlastiti život. To dokazuje što je ostavio Bellu jer je mislio da je to najbolje za nju.. i nakon što je od Roselie saznao da je Bella mrtva.. nije mogao živjeti bez nje.. pa je odlučio isprovocirati Volture da ga ubiju..

Da i ja to mislim... Pa tko ne bi Edwarda za decka.. love2
A njegovo ponasanje prema Belli je opravdano ljubavlju prema njoj... I mislim da to sto je uvijek uz nju njoj ne smeta (Barm meni ne bi)...
Na vrh Go down
Edward
Still human
Still human
Edward


Ime: : Edward Cullen
Broj komentara : 48
Reputacija : 0
Join date : 2010-08-26
Age : 32

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyThu Aug 26, 2010 1:51 pm

Edward je po meni sasvim Ok..vampir .On je predator a voli Bellu te dve stvari se nikad nisu smele sastati.On je pored nje uvek jer je 110 godina bio SAM!On je otisao od nje jer je predator ne moze zastititi i moze joj samo jos vise zla naneti.A onda se vratio jer je verovao kako sve mogu zajedno ..
To je ljubav LoL
Na vrh Go down
Twilight Lady
Still human
Still human
Twilight Lady


Ime: : Tena
Broj komentara : 2
Reputacija : 0
Join date : 2010-09-06

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyMon Sep 06, 2010 10:32 pm

Meni je on odličan
-savršen
-Dijamant
-REAL GUY FOR ME

new here

IPAK
Na vrh Go down
Rosalie
Kolekcionar
Rosalie


Ime: : Rose; Lana
Broj komentara : 1981
Reputacija : 5
Join date : 2010-04-15
Mjesto : Mystic Falls

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyThu Sep 09, 2010 2:45 pm

Edvard jednostavno NIJE savršen.

Izvinjavam se, ali ne mogu da verujem kako se neke cure zaluđuju njime :S Jesam pre mislila da je savršen, ali sada sam mućnula glavom. I eto, sada razumem i Asteriju i Emiru.
1. Ostavljaš Belu za njeno dobro. Bože moj, kakav glupak! On misli da je tako bolje za nju jer misli i da ga ne voli, ali pobogu, pa zar ne vidiš kako pati, pogledaj joj u oči, pogledaj joj izraz lica! HALO!!! I na kraju si i sebi i njoj naneo bol. Molim vas!!
2. Tebi verujem a njemu ne verujem. Vukovi nemaju ni malo kontrole. Džejkob joj je najbolji drug, i da izgubi kontrolu, nikad je ne bi povredio! To je užasna pomisao :S Zar on ne voli Belu, zar mu ona nije najbolja prijateljica? I posle ona mora i da beži da bi bila sa Džejkobom. Toliko o tome da on hoće da njoj bude najbolje i najsigurnije, a zna da je tako dok je sa Džejkom. I kako on može da upravlja njenim životom?!
3. Kako je mogao i da pomisli da ubije Renesme?!?!?!?!
To je njegova ćerka!! Nije je uzeo nekome, dobro, nije hteo da dete pobije ceo grad, ali da li mu nije ni palo napamet da će biti polučovek, jer je Bela ljudsko biće? Ako voli Belu, on bi morao da voli i to stvorenje, bilo da li je ono zlo ili nije, on mora da ima roditeljska osećanja!

To je moje mišljenje!
Na vrh Go down
http://twilight4ever.niceboard.net
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyThu Sep 09, 2010 10:06 pm

Ja sam čitala knjigu Twilight and history di se napominje da se Edward ponašao prezaštitnički kao otac. Što mislite o tome.

Ja sigurno mislim da je to istina.
Mislim čim je ona odlučila postati vampirica on je to htio izduljiti kao da ona ima puno toga za proživjeti. xD
I nije se mogla viđati s Jacobom. Kao da postoji pravilo- Ne viđaj se s vukodlacima/shape-shiftersima.Totalno glupo.
I znam da prežvačem prožvačenu temu ali stvarno se ponaša kao otska figura nego kao njezin dečko/zaručnik/ljubavnik/muž/srodna duša.
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Asteria
Vampire attack
Vampire attack
Asteria


Ime: : Asteria
Broj komentara : 526
Reputacija : 0
Join date : 2010-04-12
Mjesto : On the other side of the rainbow

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyFri Sep 10, 2010 2:40 pm

Točno to, ah, namokon su ljudi shvatili moje riječi, ALELUJA, ALELUJA!!!!
Na vrh Go down
Thanatos
Kolekcionar
Thanatos


Ime: : Stella
Broj komentara : 6591
Reputacija : 10
Join date : 2010-03-29
Mjesto : Wonderland. :D

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptyFri Sep 10, 2010 5:33 pm

Meni treba malo više vremena da pokopčam poveznice. :)
Na vrh Go down
http://bitter-words.blog.hr/
Lady Crazy
Still human
Still human
Lady Crazy


Broj komentara : 2
Reputacija : 0
Join date : 2010-09-18
Age : 29
Mjesto : Livno, BiH

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptySat Sep 18, 2010 4:12 pm

Asteria (citat):
Anči (citat):
sve bi učinio da ona bude sretna. Wink

U tome je stvar. Ona nije bila sretna kada joj je zabranjivao da vidi Jacoba. On radi ono sto on misli da je dobro za nju, a ne sto ona misli. To je jedna od stvari koje me najviše zivciraju kod njega.

Slažem se......super je lik i sve bi napravio za Bellu al je i mene toliko živciao s tim kada joj nije dao da vidi Jacoba.......
Na vrh Go down
Jessica•Rose
Fighting for life
Fighting for life
Jessica•Rose


Ime: : Rouz ; Irma
Broj komentara : 1333
Reputacija : 19
Join date : 2010-08-14
Age : 28
Mjesto : Tu ispred monitora a dje drugo ?

Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 EmptySun Oct 17, 2010 5:38 pm

Prava srz ove knjige.To je sve sto cu reci.


Jessica•Rose: komentar modifikovan dana: Thu Jul 07, 2011 3:14 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Sponsored content





Edward Cullen. - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Edward Cullen.   Edward Cullen. - Page 3 Empty

Na vrh Go down
 
Edward Cullen.
Na vrh 
Stranica 3/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Esme Cullen
» Edward Cullen nije među top 10 vampira
» Carlise Cullen
» Alice Cullen
» Emmett Cullen

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Twilight Source Forum :: Vampiri-
Idi na: